Sposób na udaną pierwszą randkę, która będzie gwarancją kolejnej

Pierwsza randka przypomina chodzenie po linie: chcesz wypaść na błyskotliwie inteligentnego, ale nie protekcjonalnego chcesz być zabawny, lecz nie arogancki, nie chcesz rozmawiać o trywialnych sprawach, ale jednocześnie wiedz, że nie możesz zagłębiać się w coś zbyt poważnego. Polityka, religia i byli partnerzy są wykluczeni. Jest tak wiele zasad! Sprawdź, których z  nich absolutnie musisz przestrzegać, aby osiągnąć sukces.

Trzymaj ręce przy sobie

Możesz pomyśleć, że częste dotykanie jej podczas pierwszej randki świadczy o tym, że ją lubisz. W rzeczywistości będzie to dla niej sygnał, że chodzi Ci tylko o jedno i że dotyk ma podtekst seksualny. Na pierwszej randce dotyk powinien być ograniczony i tylko naturalny, przyjazny i ciepły. Może to być lekkie objęcie kobiety w pasie podczas przepuszczania jej w drzwiach czy chwycenie jej dłoni, by pomóc wysiąść z samochodu -i pod żadnym pozorem nie wolno Ci zbliżać się dłońmi do stref intymnych.

Niech rozmowa będzie dwustronna

Jasne, musisz jej powiedzieć o sobie, ale zdominowanie konwersacji przez błąkanie się po twoim życiu sprawi, że będziesz wyglądać na narcystycznego. Lub gorzej: nie okazując zainteresowania nią, może się wydawać, że czekasz tylko na randkę, aby zabrać ją do łóżka.

Bądź dżentelmenem

Kobiety nie potrzebują dziś rycerskiej przesady, ale to nie znaczy, że powinieneś zostawić maniery w domu. Pozwalanie drzwiom zatrzasnąć się jej przed twarzą, rozmawianie z kelnerami i spędzanie całej randki z telefonem przy uchu to zachowania, które z  pewnością nie będą dla niej atrakcyjne.

Jeśli bycie gentlemanem na co dzień nie jest Twoją mocną stroną lub zwykłe przebywasz wśród kobiet, które mają dość liberalne na ten temat poglądy, powinieneś postarać się być dżentelmenem, którym wychowała cię twoja matka.

Udzielaj uprzejmych komplementów

Każda kobieta lubi komplementy, jednak nie każda lubi te na temat swojego wyglądu. Z pewnością nie powinieneś komplementować jej wystrzałowych nóg czy seksownych pośladków, jakkolwiek atrakcyjne by nie były. Możesz za to pozwolić sobie na bardziej neutralne komplementy dotyczące jej ogólnego wyglądu czy promiennej twarzy. Jeśli wiesz, że kobieta krępuje się lub ewidentnie nie czuje się dobrze słysząc pochwały na temat swojej urody, możesz wyrazić swój podziw podczas jej opowieści o jej hobby czy podróżach.

Pozwól podzielić rachunek

Zasady savoir-vivre jasno mówią, że za kolację powinien płacić ten, kto na nią zaprasza. Jeśli randka odbywa się z inicjatywy kobiety, to ona powinna zapłacić. Moment pojawienia się rachunku na stoliku często wprawia w zakłopotanie. Jeśli mimo tego, że to kobieta zaprosiła Cię na randkę, nie widać, aby zamierzała płacić, obowiązek ten powinieneś wziąć na siebie. Warto jednak pamiętać, że wiele kobiet lubi niezależność finansową i będzie chciało podzielić rachunek na pół. W takiej sytuacji nie należy się unosić i nalegać na to, abyś pokrył rachunek, gdyż będzie to nieuprzejme i może zostać odebrane jako oznaka swego rodzaju arogancji.

Każda randka to zupełnie inne wyzwanie. Jeśli jednak nie chcesz zaliczyć klasycznych wpadek, które mogą całkowicie przekreślić Twoje szanse na kolejne spotkanie, pamiętaj o powyższych zasadach.

Artykuł przygotowany we współpracy z: sex shop online Mypleasure.pl

 

Komentarze do “Sposób na udaną pierwszą randkę, która będzie gwarancją kolejnej

  1. niech rozmowa będzie dwustronna – oto rada, która tak prosta, a tak często ignorowana 😀 potwierdzam, nie ma nic gorszego niż klepanie o swojej wspanialości bez zainteresowania kobietą

Comments are closed.

Informacja prawna