Wieczór kawalerski to wyjątkowe przyjęcie dla przyszłego Pana Młodego. Sposobów na celebrowanie ostatnich chwil stanu wolnego jest naprawdę wiele, lecz warto zaplanować coś specjalnego. Popularne niegdyś wieczory kawalerskie w barze to już przeżytek. Dziś niewielu mężczyzn spędza w ten sposób swój szczególny wieczór. Szukasz pomysłu na oryginalne przyjęcie dla Pana Młodego? Jesteśmy pewni, że spodoba mu się męski pobyt w ekskluzywnym spa w nadmorskim hotelu… (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Imprezy integracyjne to stały punkt w kalendarzu praktycznie każdej firmy. Organizacja takiego wydarzenia to spore wyzwanie, które wymaga masy przygotowań. W takich wypadkach wiele firm decyduje się na imprezę w hotelu. Z pewnością takie rozwiązanie rozwiązuje wiele spraw, a także bardziej cieszy pracowników niż zwykłe pójście do baru czy restauracji. Jakie są największe zalety imprez w hotelu? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

W jaki sposób wybieracie wina? Drogą prób i błędów czy trzymając się wiernie sprawdzonych smaków i marek? Każda metoda może być dobra, jeśli znajdziecie dobrego dostawcę. A takim niewątpliwie jest Rafa Wino – jeden z bardziej rozpoznawalnych importerów win europejskich. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Aglomeracja warszawska jest dziś domem dla ponad trzech milionów osób i ogromna większość z nich korzysta z internetu. Nic więc dziwnego, że informacje, wiadomości, ogłoszenia i oferty z regionu przeniosły się – przynajmniej częściowo – do sieci. Naturalną koleją rzeczy był więc wzrost zainteresowania internautów zarówno wielkimi portalami informacyjnymi, mediami społecznościowymi, jak i lokalnymi portalami, które skupiają się na regionalnej niszy. Jednym z tych ostatnich jest portal wotwocku.info. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Są takie alkohole, które zyskały wielką popularność praktycznie na całym świcie i praktycznie nie ma osoby, która w jakiś sposób nie miałaby z nimi nigdy do czynienia. Jednym z nich jest bez wątpienia whisky. To jedna z wódek, która od dekad podbija serca miłośników mocniejszych trunków, również naszym kraju. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dużo przemieszczasz się po mieście, ale nie posiadasz własnego samochodu, a jednocześnie nie bardzo masz ochotę na korzystanie z autobusów, ani z tramwajów? Wbrew pozorom nie musisz być skazany na przemieszczanie się wyłącznie na nogach. Alternatyw jest sporo i każda z nich ma swoje zalety. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Uwielbiasz trenować w rytm muzyki? Chcesz, aby podczas biegania lepiej mijał Ci czas? Masz dosyć plączących się kabli, które utrudniają ruch ciała? Chcesz uwolnić swoje ręce, cokolwiek robisz i gdziekolwiek się znajdujesz? Sprawdź, dlaczego bezprzewodowe słuchawki są stworzone właśnie dla Ciebie! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Apple iMac to wyjątkowy sprzęt, który do dziś cieszy się ogromną popularnością.  Co prawda, Intel odchodzi w zapomnienie, ponieważ Apple opracowało autorski procesor, ale nadal wiele osób decyduje się na komputery z Intelem. Jak sprawdza się Appple iMac i czy nadal warto go kupić? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Airsoft to niezwykle interesujący sposób na spędzenie wolnego czasu. Obecnie sportem tym interesuje się coraz to więcej osób. Jest to, bowiem idealna forma rozrywki dla miłośników militariów i strzelania. Czym zatem tak właściwie jest ASG? Rozgrywki airsoftowe polegają na strzelaniu do przeciwnika przy wykorzystaniu bezpiecznych w użyciu replik ASG, które doskonale imitują prawdziwą broń. Z takich replik strzela się małymi plastikowymi kulkami, których średnica nie przekracza 8 mm. Walki airsoftowe mogą przybierać różną formę mogą to być np. dynamiczne strzelanki, militarne kampanie z elementami survivalu czy też potyczki mające na celu przejęcie wyznaczonego obszaru. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Piwo to najpopularniejszy i najstarszy trunek, którym od wieków raczą się smakosze napojów procentowych. Jego niepowtarzalny smak zyskał grono miłośników na całym świecie. Profesjonalny sklep z piwem zaserwować nam może propozycje pochodzące z browarów rzemieślniczych, które sztukę warzenia piwa opanowały do perfekcji. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]