Jastrzębia Góra należy do najchętniej odwiedzanych przez turystów miejscowości nadmorskich w Polsce. Największą popularnością cieszą się pobyty letnie, ale również w zimie miasteczko to ma mnóstwo uroku i ciekawych ofert dla podróżnych. Co zatem warto zobaczyć w Jastrzębiej Górze w sezonie zimowym? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Znalezienie naprawdę dobrego pomysłu na imprezę firmową nigdy nie jest zadaniem łatwym. Jednym ze zdecydowanie najlepszych opcji może okazać się wizyta na strzelnicy. Jeżeli impreza ma odbyć się w Krakowie, bezsprzecznie idealnym wyborem okaże się Cracow Shooting Academy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Narciarstwo to jeden z bardziej popularnych sportów zimowych. Podobnie, jak w wielu innych dziedzinach sportowych, osoba uprawiająca go, musi być wyposażona w odpowiedni sprzęt i ubiór. Jednym z elementów obowiązkowych są z pewnością buty do nart. W niniejszym artykule dowiesz się więcej na ich temat oraz poznasz aspekty, na jakie warto zwracać uwagę, przy ich zakupie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi konieczność wyboru odpowiednich prezentów. Jeśli nie wiesz co kupić swoim najbliższym, to dobrym rozwiązaniem może być np. zakup gier planszowych. Tego typu prezent sprawi radość nie tylko osobie obdarowywanej, ale także wszystkim tym, którzy będą uczestniczyć w zabawie razem z nią. Sprawdź, jakie gry planszowe warto kupić pod choinkę. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wieczór kawalerski to wyjątkowe przyjęcie dla przyszłego Pana Młodego. Sposobów na celebrowanie ostatnich chwil stanu wolnego jest naprawdę wiele, lecz warto zaplanować coś specjalnego. Popularne niegdyś wieczory kawalerskie w barze to już przeżytek. Dziś niewielu mężczyzn spędza w ten sposób swój szczególny wieczór. Szukasz pomysłu na oryginalne przyjęcie dla Pana Młodego? Jesteśmy pewni, że spodoba mu się męski pobyt w ekskluzywnym spa w nadmorskim hotelu… (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Imprezy integracyjne to stały punkt w kalendarzu praktycznie każdej firmy. Organizacja takiego wydarzenia to spore wyzwanie, które wymaga masy przygotowań. W takich wypadkach wiele firm decyduje się na imprezę w hotelu. Z pewnością takie rozwiązanie rozwiązuje wiele spraw, a także bardziej cieszy pracowników niż zwykłe pójście do baru czy restauracji. Jakie są największe zalety imprez w hotelu? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

W jaki sposób wybieracie wina? Drogą prób i błędów czy trzymając się wiernie sprawdzonych smaków i marek? Każda metoda może być dobra, jeśli znajdziecie dobrego dostawcę. A takim niewątpliwie jest Rafa Wino – jeden z bardziej rozpoznawalnych importerów win europejskich. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Aglomeracja warszawska jest dziś domem dla ponad trzech milionów osób i ogromna większość z nich korzysta z internetu. Nic więc dziwnego, że informacje, wiadomości, ogłoszenia i oferty z regionu przeniosły się – przynajmniej częściowo – do sieci. Naturalną koleją rzeczy był więc wzrost zainteresowania internautów zarówno wielkimi portalami informacyjnymi, mediami społecznościowymi, jak i lokalnymi portalami, które skupiają się na regionalnej niszy. Jednym z tych ostatnich jest portal wotwocku.info. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Są takie alkohole, które zyskały wielką popularność praktycznie na całym świcie i praktycznie nie ma osoby, która w jakiś sposób nie miałaby z nimi nigdy do czynienia. Jednym z nich jest bez wątpienia whisky. To jedna z wódek, która od dekad podbija serca miłośników mocniejszych trunków, również naszym kraju. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dużo przemieszczasz się po mieście, ale nie posiadasz własnego samochodu, a jednocześnie nie bardzo masz ochotę na korzystanie z autobusów, ani z tramwajów? Wbrew pozorom nie musisz być skazany na przemieszczanie się wyłącznie na nogach. Alternatyw jest sporo i każda z nich ma swoje zalety. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]