Zajęcia z crossfit coraz częściej cieszy się zainteresowaniem wśród młodych, aktywnych osób. Ze względu na niewielkie wymagania sprzętowe, wiele osób rozważa przeniesienie zajęć z siłowni w plener. Czy warto trenować crossfit na świeżym powietrzu? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]

Doskonale wyrzeźbione ciało to marzenie wielu osób. Zadbana sylwetka oraz zdrowy tryb życia nigdy nie wychodzą z mody, dlatego coraz więcej osób decyduje się na regularne treningi. Szczególną sławą cieszą się ćwiczenia na biceps, które z nich są najskuteczniejsze? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Rękawice to podstawowy sprzęt każdego fightera, niezależnie od tego czy trenuje pięściarstwo czy mieszane sztuki walki. Od ich jakości zależą komfort treningu i skuteczność podczas walki. Dowiedz się, na jakie aspekty zwrócić uwagę, wybierając rękawice bokserskie lub do MMA. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wędrówki górskie to niezwykle pasjonujące zajęcie, każda kolejna wędrówka powoduje, że kolejny wyjazd w góry to tylko kwestia czasu. Trudno nie zakochać się w klimacie tam panującym, niezależnie od pory roku czy pogody. W każdą porę góry są równie czarujące, ale i niebezpieczne. Ci, którzy częściej wędrują po górach dobrze wiedzą, jak zmienna jest pogoda na wysokości i jak trudno przewidzieć jej załamania. Warto być przygotowanym na każdą okoliczność, by prosta wycieczka w góry nie zakończyła się nieszczęściem i zadbać o odpowiedni ekwipunek. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Po ciepłym i słonecznym lecie przychodzi czas na jesień. Wiele osób, które aktywnie spędzało czas podczas letnich miesięcy, traci chęć do uprawiania sportów, gdy robi się chłodniej, a dni są coraz krótsze. Nie można się jednak zniechęcać tak szybko i łatwo – jest mnóstwo innych możliwości by być aktywnym fizycznie, nawet kiedy za oknem pada deszcz. Należy walczyć z jesienną chandrą, a sport jest jednym z najlepszych sposobów! Poznaj najlepsze metody na uprawianie sportów jesienią poniżej! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Hulajnogi elektryczne zyskują coraz większą popularność zarówno wśród młodzieży, jak i osób dorosłych. Pojazdy te oferują bowiem wiele możliwości nie tylko w obszarze rozrywki czy aktywnego wypoczynku, ale również jako urządzenia o bardzo praktycznym zastosowaniu. Dziś przyjrzymy się nieco bliżej hulajnodze elektrycznej i jej funkcjom. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W ostatnich latach wyraźnie widać wzmożone zainteresowanie zdrowym trybem życia oraz troską o swoją fizyczność. Sporo ludzi coraz częściej sięga po nieocenioną pomoc trenera personalnego. Na czym polega owa współpraca i jakie są jej podstawowe zalety? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jazda na desce snowboardowej i nartach to jedne z najlepszych zimowych aktywności fizycznych. Choć w praktycznie każdym kurorcie można wypożyczyć cały sprzęt, to jednak wiele osób decyduje się na zakup własnego wyposażenia. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy idealnie dopasować narty, kijki lub deskę snowboardową do swoich wymagań. Nie każdy dysponuje odpowiednią ilością wolnego miejsca, aby przechowywać całość w mieszkaniu lub w domu. W takim przypadku magazyny do wynajęcia są najlepszym rozwiązaniem zapewniającym nie tylko swobodny dostęp, ale przede wszystkim bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Jazda na rowerze staje się coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu w Polsce. Szacuje się, iż każdego roku na nasz rynek trafia blisko 1 000 000 różnego rodzaju rowerów. Firma Kross jako wiodący producent jednośladów posiada blisko 25% udziału w rodzimym rynku. Tworząc modele dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników, cieszy się popularnością zarówno pośród amatorów, jak i sportowców reprezentujących nasz kraj na zawodach międzynarodowych. Na rowerach marki KROSS jeżdżą między innymi Maja Włoszczowska, Jolanda Neff i Bartłomiej Wawak – złoty medalista Mistrzostw Europy w Maratonie w Singen. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Marzenie o idealnej, wysportowanej sylwetce dotyczy wielu z nas. Chcemy, żeby nasze ciało prezentowało się dobrze, niezależnie od wieku oraz płci. W związku z tym podejmujemy różne działania aby ten cel osiągnąć. Przede wszystkim: stosujemy dietę, rozpoczynamy treningi na siłowni lub w klubie fitness. Oczywiście każdemu z nas zależy na tym, żeby efekty pojawiły się w stosunkowo szybkim okresie czasu. Co zatem możemy zrobić, żeby nasze działania nie poszły na marne a wysiłek włożony w treningi przyniósł oczekiwane rezultaty? Przede wszystkim musisz postawić na odpowiedniego trenera personalnego, który przeprowadzi Cię przez cały proces zmiany sylwetki, będzie Cię motywował do pracy a także pomoże ustalić cel, który chcesz faktycznie osiągnąć! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]