Kupowanie pierścionka zaręczynowego jest bardzo wyjątkowym i stresującym momentem. Oprócz wybrania odpowiedniego modelu i rozmiaru przyszły narzeczony musi zdecydować czy wykonać grawer. W wielu salonach z biżuterią wykonanie napisu jest w gratisie, jednak nie wszyscy się na niego decydują. Czy warto grawerować pierścionek zaręczynowy? Jakie napisy graweruje się najczęściej? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Problemy seksualne są coraz popularniejsze a do specjalistów zgłaszają się mężczyźni w coraz większym wieku. Na rynku pojawia się coraz więcej ziołowych preparatów, które mają wspomagać męski popęd seksualny – czy takie rozwiązanie może okazać się skuteczne w walce z zaburzeniami seksualnymi mężczyzn? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Seksualność w Polsce jest wciąż tematem tabu. Większość mężczyzn rzadko mówi o swych zdolnościach seksualnych – tym bardziej problemach z potencją bądź przedwczesnym wytryskiem. A jeśli już mówią, to w samych superlatywach. Problem w tym, że często mijają się z prawdą, chcąc zaimponować swojemu otoczeniu, w tym – rzecz jasna – dopiero co poznanym kobietom. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jeśli głowisz się, co kupić mężowi na rocznicę ślubu, weź pod uwagę przede wszystkim charakter męża oraz  jego hobby. W prezencie dla męża na rocznicę chodzi przecież o to, by obejmował oboje małżonków, tak by mogli cieszyć się wspólnym czasem, choć są też oczywiście również inne szkoły. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kawa towarzyszy ludzkości od co najmniej 1200 lat. Wielu z nas zaczyna poranek filiżanką tego aromatycznego napoju i w ciągu dnia wypija kolejne dwie, a nawet trzy. Czy jest to jednak zdrowe? Zdania są podzielone, ale wygląda na to, że kawosze nie mają się czego obawiać. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Problemów z erekcją nie można bagatelizować – to z ich powodu mogą rozpadać się związki, a mężczyzna może stracić pewność siebie i własną równowagę psychiczną. Tabletki na potencję nie muszą być ani drogie, ani trudno dostępne. Dostać je można również w internecie, co szczególnie przydatne przede wszystkim w czasach pandemii koronawirusa. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Życie seksualne to bardzo ważna część związku. Niestety są momenty, w którym mężczyzna musi wspomóc swoje libido specjalnymi tabletkami. Środki na potencje są coraz częściej sprzedawane. Ich działanie potwierdzają mężczyźni, którzy nie maja już problemów z zaspokojeniem partnerki. Co może być przyczyną impotencji i jak z nią walczyć?

  1. Przyczyny impotencji
  2. Viagra – najpopularniejszy lek na podniesienie libido
  3. Kamagra – pomoc w męskich sprawach

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Z orgazmem u kobiet bywa różnie. Niektóre dochodzą podczas każdej penetracji, z kolei inne potrzebują dłuższych pieszczot. Wiele mężczyzn szuka tajemniczego sposobu na szybki orgazm u swojej wybranki. Tylko czy on istnieje? Grunt to poznać ciało kochanki i dobrze wykorzystać swoje atuty. W jaki sposób sprawić jej przyjemność? Jak uprawiać seks, aby kobieta przeżyła niezapomniany orgazm? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 5 Średnia: 5]

Mimo, że często nie zdajemy sobie z tego sprawy, życie jest ciągłym lawirowaniem między różnymi normami prawnymi. Właściwie każda dziedzina naszej egzystencji jest ujęta w odpowiednie przepisy. Dlatego, gdy zaczynamy się gubić w tym zawiłym labiryncie paragrafów, powinniśmy skorzystać z pomocy wykwalifikowanego prawnika. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Sztuczna pochwa, czyli masturbator dla mężczyzn, to gadżet erotyczny występujący w bardzo wielu formach. Najprostsze są nakładkami na członka, wykonanymi w całości z elastycznego tworzywa sztucznego. Najbardziej skomplikowane zabiorą nas na pełną wrażeń wycieczkę do świata wirtualnego seksu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]