Zdrowa żywność cieszy się stale rosnącą popularnością. Coraz więcej osób zaczyna rozumieć, że powiedzenie „jesteśmy tym, co jemy” nie jest wyłącznie często powtarzanym frazesem. Wzrost popytu na zdrowe, ekologiczne produkty ma bezpośrednie przełożenie na wzrost podaży, bo o ile jeszcze nie tak dawno temu eko-żywność była dostępna niemal wyłącznie w specjalistycznych punktach, to obecnie stanowi znaczną część asortymentu wielu mniejszych i większych przedsiębiorców. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Problem niepłodności dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Szacuje się, że w Polsce ok. 1,5 mln par ma problemy z poczęciem dziecka, a 30-60% mężczyzn walczy z niepłodnością. Panowie, którzy podejrzewają u siebie zaburzenia płodności, mogą sprawdzić jakość swojego nasienia w bardzo prosty, szybki i niedrogi sposób – wystarczy wykonać badanie na płodność męską, które dostarczy wszystkich informacji i może stanowić pierwszy krok do wdrożenia odpowiedniego leczenia. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Myśląc o męskiej pielęgnacji ciała, często przed oczami mamy popularne w Internecie memy i dowcipy, takie jak ten porównujący kosmetyk dla kobiet i mężczyzn. Z jednej strony mamy warty kilkadziesiąt złotych szampon przeznaczony tylko do jednego, konkretnego rodzaju włosów, a z drugiej, „męskiej” strony – kupiony za kilka złotych kosmetyk dla mężczyzn do „wszystkiego”. Tego typu stereotypy są nie tylko krzywdzące, ale również szkodliwe, bo męska kosmetyczka zdecydowanie powinna być wyposażona w znacznie więcej produktów pielęgnacyjnych. Jakie kosmetyki dla mężczyzn warto posiadać? Właśnie o tym opowiadamy w poniższym artykule. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Okres jesienny to czas, o którym mówi się, że jest mocno zdradliwy i rzeczywiście jest w tym sporo racji. Z jednej strony dni bywają ciepłe, natomiast wieczory bywają chłodne. Zdarza się nawet, że idziemy w dane miejsce, w ciepły i słoneczny dzień, a gdy wracamy do domu, to temperatura raptownie spada. Pomimo tego, że jesień to bardzo piękna złota pora roku, to jednak też okres pierwszych przeziębień, więc przygotowaliśmy dla ciebie 3 porady, dzięki którym będziesz mógł w większym stopniu zadbać o siebie, niezależnie od wieku. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Badania sugerują, że wskaźniki niezdiagnozowanej depresji są znacznie wyższe u mężczyzn niż u kobiet. Duża część tego powodu ma związek ze sposobem, w jaki społeczeństwo postrzega płeć męską. Ten społeczny obraz tego, kim powinien być mężczyzna – silny, stoicki, zdolny do samodzielnego radzenia sobie z różnymi sprawami – może wpływać na jego zdolność do rozpoznawania depresji i szukania pomocy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Marzy wam się efekt niczym wprost po wyjściu z profesjonalnego salonu fryzjerskiego? Czy może… dotychczas wykorzystywane kosmetyki do stylizacji włosów przestały zdawać egzamin? To bez znaczenia! Zostańcie z nami na moment i poznajcie najlepsze sposoby na utrwalenie męskiej fryzury. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Biegacze są narażeni na wiele różnych kontuzji. Problemem może być m.in. niewłaściwe dobrane obuwie, zbyt częste trenowanie na twardym podłożu, nieprawidłowa technika biegu czy też ogólne dolegliwości zdrowotne. Jeśli lubisz bieganie i podporządkowujesz tej aktywności co najmniej kilka godzin tygodniowo powinieneś wiedzieć jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi kontuzjami. Przyda Ci się również wiedza na temat eliminowania poszczególnych dolegliwości. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Na wybór maszynek do strzyżenia włosów z pewnością nie można narzekać. Na rynku dostępnych jest wiele przeróżnych modeli, zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych. Ułatw sobie więc podejmowanie decyzji i sprawdź, pod którą marką znajdziesz solidne wykonanie, funkcjonalny sprzęt i trwałą maszynkę do strzyżenia włosów na długie lata. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Pandemia koronawirusa sprawiła, że jesteśmy zobowiązani – przynajmniej w pewnych sytuacjach – do noszenia maseczek. W teorii mają nas one uchronić przed wirusami, które wnikają do naszego organizmu drogą kropelkową. Czy maseczki rzeczywiście zabezpieczają nas przed chorobotwórczymi drobnoustrojami? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Prostata produkuje wydzielinę, która wraz z plemnikami znajduje się w nasieniu i posiada właściwości odżywcze. Jest wielkości kasztana i może ulec powiększeniu – to nazywa się przerostem. Przeważnie rozrost spotyka się u mężczyzn po 50 roku życia i pomimo ogromnego rozwoju medycyny wciąż jest bardzo często spotykaną dolegliwością.  (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]