Przedwczesny wytrysk w obecnych czasach jest bardzo poważnym i częstym zaburzeniem seksualnym. Problem ten objawia się niemożnością kontroli podniecenia, skutkiem czego jest bardzo szybki wytrysk po minimalnej stymulacji seksualnej. Jest to bardzo poważny problem przede wszystkim dla partnerki, która nie może osiągnąć satysfakcjonującego stosunku. Ponadto przy takich zjawiskach, mężczyzna bardzo często jest w stresie i kumuluje w sobie dodatkowe lęki. Przyczyny mogą być psychogenne lub somatyczne albo neurobiologiczne. Leczenie polega na zastosowaniu technik opóźniających ejakulację albo środków farmakologicznych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Wygląd opakowań kosmetycznych odgrywa kluczową rolę dla większości Klientów męskich i każdej kobiety. Starannie wykonane opakowania doskonale prezentują się na regałach sklepowych i witrynach internetowych, bowiem nie ma chyba lepszej oprawy dla produktu kosmetycznego aniżeli eleganckie opakowanie. Jednak, by spełniało swoją rolę wymaga ono także gustownych nakrętek z którymi tworzy spójną całość. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Idealna fryzura bez wychodzenia z domu i wizyty u fryzjera? To możliwe. Pomoże Ci w tym profesjonalna maszynka do włosów! Nie wiesz jaką wybrać? Służymy pomocą! Profesjonalne maszynki do włosów przestały być atrybutem wyłącznie salonów fryzjerskich. Dziś każdy z nas może taką nabyć i korzystać z niej w domowym zaciszu. Samodzielne strzyżenie włosów to świetna alternatywa dla regularnych wizyt u fryzjera. W ten sposób można oszczędzić czas i pieniądze. Myślisz, że profesjonalna strzyżarka to zbyt duży wydatek? A ile kosztują Cię wizyty u fryzjera? Przelicz na spokojnie, ale już teraz możemy Cię zapewnić, że koszt zakupu sprzętu szybko się zwróci. A jeśli postawisz na jakość, strzyżarka będzie Ci służyć długie lata. Poniżej prezentujemy TOP 5 najlepszych maszynek fryzjerskich, które są również odpowiednie dla amatorów. Sprawdź nasz ranking i wybierz model dla siebie! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Zarost dla wielu mężczyzn jest niezwykle istotny – nie tylko nadaje męskości, lecz także bardzo mocno oddziałuje na wygląd danej osoby. Aby jednak mógł prezentować się odpowiednio dobrze, konieczne okazuje się stosowanie specjalnych kosmetyków? Jak dbać o brodę i wąsy? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 4.5]

Mała czarna, z dodatkiem mleka krowiego bądź roślinnego czy z odrobiną kakao – kawa niejedno ma imię, lecz zawsze smakuje doskonale. Okazuje się, że ma ona wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na nasze zdrowie. Jakie korzyści płyną z picia kawy? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Staw barkowy ma skomplikowaną budowę i bardzo duże możliwości w zakresie funkcjonalności ruchowej. Może powodować to narażenie go na różnego typu uszkodzenia, dające przykre dolegliwości. Co warto wiedzieć o jego budowie i przyczynach schorzeń? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ostatnio coraz częściej można spotkać się z pojęciem waporyzacji. Aby móc ją jednak przeprowadzić, koniecznym jest posiadanie waporyzatora. Czym jest i w jakim celu się go stosuje? Odpowiedź znajdziesz w niniejszym artykule. Zachęcamy do lektury. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Opóżniona bolesność mięśni - mężczyzna na siłowni trzymający się za bolącą rękę.

Zespół opóźnionego bólu mięśniowego to termin definiujący zjawisko bólu mięśni występujące jakiś czas po aktywności fizycznej, najczęściej związane z jej zbytnią intensywnością. Co ważne, wbrew stereotypowym opiniom zespół opóźnionego bólu mięśniowego ma niewiele wspólnego z tzw. zakwasami. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Gdy sypiasz źle, każdy dzień będzie wyzwaniem. Osiem godzin spędzonych za biurkiem, czy za kierownicą? Intensywny trening siłowy czy spacery z dzieckiem i psem? Jakościowy sen w wygodnym łóżku to gwarancja energii i dobrego samopoczucia. To troska o zdrowy kręgosłup, który nieźle dostaje w kość przez cały dzień. Aby czuć się dobrze każdego dnia, konieczny jest dobry materac. Jaki powinien być idealny materac dla mężczyzny? Na co warto zwrócić uwagę? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Łysienie bądź nadmierne wypadanie włosów dotyka około 50% mężczyzn, którzy przekroczyli 50. rok życia. Jednak problem ten może się pojawić w znacznie młodszym wieku – nawet u dwudziestolatków. Najpopularniejszym typem łysienia jest łysienia androgenowe, związane z predyspozycjami genetycznymi i produkcją hormonów. Na szczęście powstaje coraz więcej skutecznych zabiegów, które hamują procesy odpowiadające za łysienie i przywracają prawidłowy wzrost włosa. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]