Stres to nieodłączna część dzisiejszych czasów. Ciągła pogoń za rozwojem, za pieniędzmi, za luksusem, za czymś nowym sprawia, że poziom stresu, a co za tym idzie kortyzolu, w organizmie jest u wielu osób nieprzerwalnie wysoki. Nic więc dziwnego, że szukamy sposobów na rozluźnienie napięć, mających tendencję do lokalizowania się w wielu obszarach naszego ciała, przede wszystkim górnych partii pleców, barkach oraz ramionach. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dla osób słabosłyszących albo całkowicie głuchych, nowoczesne aparaty słuchowe mogą ułatwić życie na wiele sposobów. Są one zasilane najnowszej generacji akumulatorami, dzięki czemu problemy związane z wymianą baterii należą już do przeszłości.

Jedno naładowanie wystarcza na działanie urządzenia przez 24 godziny. Nowoczesna technologia litowo-jonowa cechuje się również tym, że akumulatory mają nawet o 40% dłuższą żywotność, niż standardowe modele. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jądra, choć są narządem o relatywnie niewielkich rozmiarach, odgrywają niebagatelną rolę w zdrowiu mężczyzny. Uczestniczą one nie tylko w produkcji plemników, ale przede wszystkim odpowiadają za syntezę męskich hormonów płciowych. Nie należy jednak zapominać, że istnieje grupa schorzeń, która może upośledzać funkcję jąder, a nawet zagrażać życiu mężczyzny. Dowiedz się więcej o diagnostyce chorób jąder! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Kreatyna jest związkiem, który pływa na pracę naszych mięśni, a konkretnie na ich wytrzymałość i dłuższy czas wzmożonej pracy. Naturalnym jej źródłem w organizmie ludzkim jest wątroba, jednak czas jej syntezy jest dość długi. Zdecydowanie szybszym sposobem na wzmocnienie swojej siły i sprawności mięśniowej jest zażywanie kreatyny w formie suplementu. Jakie rodzaje kreatyny wyróżniamy i dla kogo są one przeznaczone? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
para w łóżku

Zabawki erotyczne pojawiają się zazwyczaj w kontekście kobiet i kojarzone są głównie z popularnym dildo lub strojem seksownej pielęgniarki czy mikołajki. Jednak statystyki jednoznacznie pokazują, że w ciągu ostatnich kilku lat coraz większą popularnością cieszą się zabawki erotyczne dla mężczyzn. I to nie tylko takie, których może użyć z partnerką, ale również solo. Na te zapotrzebowanie odpowiadają producenci artykułów erotycznych. Nie ustają oni w wymyślaniu kolejnych gadżetów, podnoszących doznania seksualne panów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Wybierając perfumy do pracy, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Zapach, w który „ubieramy się” do pracy powinien być lekki, orzeźwiający, neutralny, a jednocześnie powinien podkreślać rzeczowość i profesjonalizm osoby, która go nosi. Takich perfum nie brakuje wśród męskich zapachów. Jakie perfumy sprawdzą się w kosmetyczce biznesmena? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
kobieta w spa

Na pewno wielokrotnie zastanawiałeś się, co podarować koleżance, przyjaciółce, babci, mamie, partnerce lub córce. Każdego z nas otaczają kobiety, a okazji do kupienia prezentów jest coraz więcej. Urodziny, imieniny, święta, zdana matura, Dzień Kobiet, zaręczyny. Od samego wymyślania kolejnych sposobności do dania upominku aż głowa boli. Ważne także, aby prezent czymś się wyróżnił, tylko wtedy mamy pewność, że da upragnioną radość. Wbrew pozorom zaskoczyć kobietę wcale nie jest tak trudno. Wystarczy odrobina chęci i kreatywności. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
o czym świadczy wysypka skórna

Często pojawia się niespodziewanie, bywa trudna w usunięciu, a dodatkowo powoduje dyskomfort – to właśnie wysypka skórna, która może stać się problemem każdego. Przeróżne wykwity mogą pojawić się na naszym ciele. Ich zwalczenie jest znacznie prostsze, jeżeli zdajemy sobie sprawę, co może być ich przyczyną. Najczęściej nie mamy jednak takiej wiedzy i konieczna jest konsultacja z lekarzem. Już teraz warto dowiedzieć się, dlaczego wysypka tak bardzo utrudnia życie i czy faktycznie jest powodem do zmartwień. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
leczenie żylaków nóg

Żylaki oraz inne dolegliwości żylne dotykają wielu osób. Obecnie ich leczenie bazuje na wykorzystaniu nowoczesnych, wysoce skutecznych i dodatkowo komfortowych metod – zaliczają się one do flebologii. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Zamienniki perfum, to produkty, którymi interesuje się coraz większe grono klientów, również mężczyzn. Czy warto je jednak kupować i czy faktycznie są to produkty wysokiej jakości?

Zamienniki perfum, jeżeli zdecydujemy się na te naprawdę dobre, będą bardzo mało różniły się od oryginałów. Jednocześnie, nie znaczy to, że perfumy te będą pachniały gorzej – zapach może być po prostu odrobinę inny, nie znaczy jednak, że mniej przyjemny. Znajdą się nawet osoby, którym zamienniki i ich zapach będą pasować bardziej, niż oryginalne wersje danych zapachów.

Sama produkcja zamienników perfum niczym nie różnić się od perfum oryginalnych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]