„Nic mi w życiu tak dobrze nie wyszło, jak włosy” – skąd my to znamy? A przynajmniej część z nas. Ów dość poważny problem dotyczy sporej części mężczyzn, ale także nie omijający pań. Część osób ma do tego stosunek obojętny i godzi się z tym, ale obecnie możemy skorzystać z pomocy medycznej, dzięki której to możemy przywrócić przynajmniej pewną część pierwotnego owłosienia na głowie. Zabiegi takie pozwalają na przywrócenie lepszego samopoczucia, wynikającego z lepszego wyglądu na co dzień. Warto wiedzieć, że są i takie możliwości.

1. Dobry lekarz od włosów

2. Łysienie łysieniu nierówne

3. Duży wydatek – wspaniały efekt

4. Bezboleśnie – prosto do celu (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Metodologia leczenia schorzeń narządów układu ruchu poczyniła w ostatnich dekadach ogromne postępy. Jedną z innowacyjnych terapii jest fala uderzeniowa Poznań – ten zabieg jest dostępny w prywatnych szpitalach. Sam zabieg polega na zaaplikowaniu fali mechanicznej o niskiej częstotliwości. Wykonuje się to dzięki specjalistycznym urządzeniom. Sam zabieg może być wykonywany w różnych obrębach ciała, w zależności od tego, gdzie występują zmiany chorobowe. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Olej CBD zawiera w składzie wiele cennych substancji, które pozytywnie oddziałują na wiele układów naszego ciała. Jedną z najcenniejszych jest kannabidiol, czyli po prostu CBD. Co warto wiedzieć o właściwościach oleju CBD? Czy warto go stosować? O tym w naszym artykule – zachęcamy do przeczytania. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Łokieć tenisowy jest klasycznym, powtarzalnym urazem wysiłkowym (RSI): połączenie chronicznego wyczerpania i podrażnienia mięśni i ścięgien z tyłu ramienia i na zewnątrz łokcia, które podnoszą nadgarstek i palce (wyprost). Ostrzejszy ból w łokciu często wskazuje na klasyczny przypadek zdominowany przez problemy ze ścięgnami. Tępszy, bardziej bolesny ból, rozkładający się bardziej równomiernie wokół tylnej części ramienia, zwykle sugeruje, że ból mięśni może być bardziej dominujący – możliwość diagnostyczna jest często pomijana. Przypadki zdominowane przez ból mięśni mogą być znacznie łatwiejsze do wyleczenia. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Chcesz zapuścić brodę? Powinieneś znać kilka podstawowych zasad, które ułatwią cały proces i pozwolą na skrócenie czasu wzrostu. Co więcej, aby ostatecznie prezentowała się idealnie i nie wyglądała niechlujnie, musisz już na samym początku wdrożyć kilka zasad do swojego życia. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Mimo że zima nie była zbyt mroźna, a temperatury były całkiem znośne, wszyscy z pewnością oczekujemy wiosny. Powoli zaczyna już dawać się nam we znaki w postaci pierwszych kwiatowych pąków i wiosennego deszczu. Coraz śmielej zrzucamy z siebie zimowe kurtki i obuwie, zastępując je koszulami i tenisówkami. Taka zmiana powinna mieć miejsce również w kwestii naszych perfum. Śmiało odłóżmy zatem ciężkie zapachy, a zastąpmy je czymś lżejszym, co idealnie wkomponuje się w wiosenną aurę. Poniżej przedstawiamy subiektywny ranking ulubionych perfum, po które sięgają mężczyźni w okresie wiosny. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]

Urządzasz grilla z przyjaciółmi lub rodziną – wszystko wydaje się gotowe, aż nagle uświadamiasz sobie, że nie masz przygotowanej żadnej sałatki. Warto mieć w zanadrzu parę prostych przepisów, do wykorzystania właśnie w takiej sytuacji. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Polacy przykładają coraz większą uwagę do zdrowego trybu życia, a jednym z tego przejawów jest troska o dietę. Niektórzy pragną w ten sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Poznaj trzy największe mity dotyczące zdrowej diety! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Nazwę tej rośliny słyszeli chyba wszyscy, ale co się pod nią kryje? Czy warto pić napar z tego wyjątkowego zioła? Jaki wpływ na Twój organizm może on mieć? Kto powinien się go wystrzegać, a przede wszystkim, jak go prawidłowo parzyć? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Na pewno wiesz, że zielona herbata wspaniale wpływa na pracę Twojego organizmu, ale jakie dokładnie właściwości posiada i jak się ją pozyskuje? Czy może Ci zaszkodzić? Dzisiaj udzielamy odpowiedzi na te pytania. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]