szklane butelki

Coraz więcej mówi się o ekologii i o tym, że warto zastępować jednorazowe produkty tymi, które nadają się do wielorazowego użytku. Sprawdź, jakie elementy warto mieć w swoim domu i w jaki sposób możesz je wykorzystać, aby zadbać o środowisko i swój komfort. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Bateria prysznicowa

Remontujesz lub wykańczasz łazienkę? W takim razie bez wątpienia staniesz przed szeregiem decyzji zakupowych, które zadecydują, jak ostatecznie będzie wyglądać Twoja łazienka i czy będzie ona miejscem funkcjonalnym, czy też nie. Jaką baterię prysznicową kupić? Czym się kierować podczas jej wyboru? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
zlew kuchenny

W każdej kuchni konieczny jest zlew, który pełni nie tylko praktyczną, ale również dekoracyjną funkcję. Współcześnie dostępne są zlewozmywaki wykonane z różnych materiałów, takich jak granity, kompozyty czy lekkie stopy nierdzewne. Priorytetowym celem zlewu jest jego funkcjonalność, odporność na czynniki mechaniczne oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Który materiał będzie zatem najlepszy w tym celu? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
narożnik do salonu

Ogrom możliwości wyboru mebli wypoczynkowych do salonu może przysporzyć Cię o mały zawrót głowy. Okazuje się też, że do swojego mieszkania możesz wybrać narożnik do salonu o różnym kształcie. Najlepiej, gdyby był on dopasowany do kubatury pomieszczenia oraz potrzeb wszystkich domowników. Sprawdź, jak wybrać najlepszy model, aby wypoczynek na nim cieszył wszystkich jeszcze przez długi czas od zakupu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Zakup ubezpieczenia mieszkania to prosty sposób, żeby uniknąć finansowych konsekwencji różnych losowych zdarzeń, np. zalania przez sąsiada czy kradzieży z włamaniem. Jednak składka na polisę może znacznie uszczuplać domowy budżet. Szukasz sposobów na to, żeby zaoszczędzić? Chcesz płacić mniej za ochronę swojego domu? Przed zakupem ubezpieczenia porównaj oferty dostępne na rynku, aby wybrać najkorzystniejszą. Dowiedz się więcej!  (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Żyjemy w świecie, w którym na każdą potrzebę znajdą się rozwiązania. I chociaż mogłoby się wydawać, że montowanie karniszy nie może być już łatwiejsze, jest to jak najbardziej możliwe. Nie musisz mieć w swoim domu praktycznie żadnych specjalistycznych narzędzi budowlanych. Instrukcję do standardowego zawieszania karniszy możesz znaleźć w internecie, a producenci zawsze dodają do produktu wskazówki, jak to zrobić, jednak coraz większą popularność zyskuje zupełnie inna metoda. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Szukasz pomysłu na poduszki dekoracyjne do sypialni? Odkryj najmodniejsze wzory i kolory, zainspiruj się trendami i znajdź swój własny sposób na wymarzoną dekorację łóżka i mebli wypoczynkowych. Dzięki kilku prostym zasadom zamienisz sypialnię w luksusową, kojącą zmysły oazę. Sprawdź, jak wybrać poduszki dekoracyjne do sypialni. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Regulatory temperatury, sterowniki do pomp i termostaty to urządzenia, które cieszą się dużą popularnością na rynku. Przydają się w wielu gospodarstwach domowych, zapewniając komfort i wygodę każdego dnia. Przed wyborem sprzętów tego typu warto dokładniej przyjrzeć się każdemu z nich. Czym cechuje się regulator temperatury? Jakie różnice występują pomiędzy regulatorami a termostatami? Co trzeba wiedzieć? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Pojawienie się prusaków w naszym mieszkaniu wiąże się z ogromnym stresem, co jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ sam wygląd tego owada odstrasza, a myśląc o tym jakie choroby przenoszą karaluchy, dodatkowo to wzmaga. Są małe i przebiegłe, ukrywają się w szczelinach trudno dostępnych, żerują w nocy, co dodatkowo utrudnia nam ich zidentyfikowanie. Najgorsze jest jednak to, że rozmnażają się w ogromnym tempie, przyjmuje się, że jeden zauważony prusak, to 10 ukrytych w szczelinach. Nie daj się przechytrzyć karaluchowi sprawdź jak usunąć gniazdo prusaków z mieszkania już dziś! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jesteś wielbicielem wina, a może po prostu lubisz serwować je swoim gościom? Zastanawiasz się, w jaki sposób je przechowywać, aby nie utraciło swoich właściwości i prezentowało się elegancko? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie może być chłodziarka na wino. Zobacz, jak wiele ma ona zalet. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]