Czas, gdy wyjeżdżamy na wakacje, urlop lub wycieczkę to moment, na który wręcz czekają złodzieje. Aby po powrocie nie przeżyć niemiłej niespodzianki, zastając zdemolowany lub splądrowany dom, warto przed wyjazdem zadbać o zabezpieczenie miejsca, w którym mieszkamy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Zbliżające się mikołajki to idealny czas na to, aby podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent, przez który będziemy mogli wyrazić swoje uczucia i pokazać jak wiele ukochana dla nas znaczy. Niezależnie od tego na jakim etapie jest Wasza znajomość – prezent będzie miłym gestem. Nie musisz wydawać ,,miliona monet” na drogie upominki, wystarczy drobiazg , dzięki któremu wywołasz uśmiech na twarzy dziewczyny. Mikołajki już za pasem, a Ty nie masz jeszcze prezentu? Skorzystaj z naszych sprawdzonych inspiracji i spraw, aby 6 grudnia był wyjątkowy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Domowi parterowemu nie można odmówić wielu zalet, jednak niestety ze względu na ograniczoną przestrzeń przegrywa on w starciu z domami piętrowymi. Jeśli decyzja o wyborze będzie dobrze przemyślana i będziemy świadomi tego, z czym wiąże się wybór takiego rozwiązania, w przyszłości unikniemy rozczarowania i będziemy zadowoleni. Stojąc więc przed wyborem projektu naszego nowego domu lub dokonując zakupu, warto zadać sobie pytanie, co bardziej nam odpowiada. Dom parterowy czy piętrowy? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kredyt gotówkowy to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które wykorzystują Polacy w celu sfinansowania większych wydatków. W końcu obecna sytuacja sprawia, że mało kto może pozwolić sobie na zakup dużych sprzętów AGD i RTV lub samochodu za gotówkę z samych oszczędności. Popularność kredytów jest tym większa, im lepsze warunki banki nam oferują. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jedną z najistotniejszych kwestii podczas zakupu mieszkania jest wybór lokalizacji. Jeśli rozważasz, czy lepiej mieszkać w centrum czy na obrzeżach miasta, weź przede wszystkim pod uwagę swój tryb życia, styl spędzania wolnego czasu i potrzeby związane z komunikacją. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kochasz gotować i uwielbiasz kuchenne eksperymenty? Nie lubisz prostych i banalnych dań, a jednak chcesz odżywiać się zdrowo? Oto trzy niezwykłe przepisy z rybami w roli głównej. Gwarantujemy, że je pokochasz! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Chemiczne środki ochrony roślin uprawnych są przez wiele niedoświadczonych osób uważane za szkodliwe dla środowiska i żywności. Brak wystarczającej wiedzy na ten temat powoduje, że powstaje wiele mitów dotyczących tych preparatów. Dziś przedstawiamy 5 najpopularniejszych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Choć na rynku od wielu lat dostępne są suszarki elektryczne, tradycyjna forma sprzętu wciąż pozostaje niezastąpiona w większości domostw. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy jej doborze.

Jeśli zależy Ci na trwałości ubrań i ich dobrym wyglądzie przez lata, właściwe suszenie ubrań jest równie ważne, co korzystanie z odpowiednich środków czyszczących i odpowiednich typów prania. Dzięki właściwemu suszeniu ubrań możesz cieszyć się przyjemną teksturą i świeżym zapachem odzieży. Choć wiele osób uznaje, że suszenie tradycyjne trwa długo i jest niepraktyczne, fakty są niepodważalne – klasyczna suszarka do ubrań jest sprzętem tanim, niezużywającym energii i niezajmującym dużej ilości miejsca. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kawa towarzyszy ludzkości od co najmniej 1200 lat. Wielu z nas zaczyna poranek filiżanką tego aromatycznego napoju i w ciągu dnia wypija kolejne dwie, a nawet trzy. Czy jest to jednak zdrowe? Zdania są podzielone, ale wygląda na to, że kawosze nie mają się czego obawiać. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kto z nas nie lubi oszczędzać? Oczywiście – lubimy także wydawać! Jednak pomiędzy tymi dwoma kwestiami warto znaleźć nić porozumienia. Uda nam się to chociażby dzięki szukaniu oszczędności nawet przy codziennych zakupach. Nie chodzi tutaj o kupowanie wszelkich najtańszych rzeczy i brak sprawiania sobie jakichkolwiek przyjemności. Mowa bardziej o świadomych zakupach i wybieraniu produktów, które są dobrej jakości i w przystępnej cenie. Taki system można zastosować także przy przesyłkach kurierskich. Na rynku mamy wiele dobrych firm, ale każda z nich ma inne ceny. Dziś zajmiemy się InPostem. Mają oni jedne z najlepszych cen, jednak jaką opcję przesyłki wybrać? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]