Rekrutacja e-commerce

Branża e-commerce stale odnotowuje bardzo duże wzrosty. Jest to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się rynków. Wartość rynku e-commerce w Polsce oscyluje już wokół kilkudziesięciu miliardów złotych. Oznacza to, że potrzeba coraz większej ilości specjalistów do rozwoju tej branży. Pandemia i zmieniający się styl życia znacznie wpłynęły na wzrost dokonywania zakupów internetowych. Wiele firm zostało zmuszonych do przeniesienia się do internetu. Inne muszą szukać skutecznej strategii e-commerce, by pokonać konkurencję. Jednak jak znaleźć dobrego specjalistę e-commerce do firmy? Czy opłaca się skorzystać z usług agencji headhunterskich? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Profesjonalny lokal gastronomiczny, który serwuje swoim klientom słodkie desery, dobrej jakości kawy i herbaty oraz pyszne wypieki, wymaga specjalnego wyposażenia, jakim są na przykład automaty do bitej śmietany. Tego typu urządzenia możemy spotkać m.in. w kawiarniach, cukierniach, kafejkach, food truckach oraz barach. Takie wyposażenie musi charakteryzować się bardzo wysoką jakością wykonania, dlatego warto postawić na producentów, którzy są znani i cenieni w branży gastronomicznej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Umawianie spotkań biznesowych może być czasochłonne i trudne, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien, jak się do tego zabrać. W tym artykule przedstawimy kilka wskazówek, które pomogą Ci zoptymalizować proces umawiania spotkań, tak aby był on bardziej efektywny i mniej stresujący. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy, zawsze warto zachowywać się dobrze. Szczególnie w miejscach publicznych, takich szkoła czy praca zawodowa, wymagane są od nas pewne zachowania i postawy ustalone przez savoir-vivre. Poznajmy kilka najważniejszych zasad. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Nakolanniki budowlane to specjalny rodzaj ochraniaczy, które zwiększają komfort wykonywania prac uciążliwych dla naszych kolan. Chronią dodatkowo część kolanową przed różnego rodzaju niebezpiecznymi sytuacjami, które mogą mieć miejsce w trakcie pracy na budowie. Dlaczego warto je zakupić? Podpowiadamy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Na pewno kojarzysz proste kartoniki, które składają się za pomocą specjalnych zagłębień. To właśnie pudełka fasonowe. Do ich złożenia nie potrzeba taśmy, a dzięki specjalnej konstrukcji doskonale sprawdzają się do przechowywania i wysyłania produktów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Tapety wracają do łask! Kiedyś nie wyobrażaliśmy sobie bez nich salonu czy sypialni, później na wiele lat ich popularność spadła niemal do zera. Obecnie moda na tapety wraca w wielkim stylu, a my coraz chętniej wybieramy je do salonu, sypialni czy dziecięcych pokojów. Wnętrzami specyficznymi, w których tapeta odegra znaczącą rolę aranżacyjną są męskie gabinety. Jak za pomocą tapety stworzyć w nich prawdziwie unikalny, męski klimat? Sprawdź! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Zeszyty i notatniki to podstawowy element wyposażenia każdego pracownika, ucznia lub studenta. Choć w dzisiejszych czasach wiele notatek wykonujemy elektronicznie, za pośrednictwem programów tekstowych w swoich telefonach i laptopach, to jednak sztuka ręcznego przygotowywania notatek wcale nie zanikła, a co więcej, zdaje się zyskiwać na popularności. Wiele osób tylko za pomocą ręcznych notatek w zeszycie potrafi poskładać swoje myśli i faktycznie wynieść coś z wykonanych zapisków. Jaki format zeszytu przyda się każdemu z nas? Sprawdźmy jaki zeszyt pasuje do konkretnych potrzeb.  (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Spawanie pozwala na łączenie materiałów poprzez ich miejscowe stopienie i zestalenie. Choć w teorii wydaje się nieskomplikowane – w końcu zajmują się nim nawet amatorzy – w praktyce jego skuteczność zależy od wielu czynników: wybranej metody, energii liniowej łuku czy pozycji. Jednym z tych, o których wiele osób często (i niesłusznie) zapomina, jest temperatura otoczenia. W jaki sposób wpływa ona na proces spawania? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ile warte są diamenty ? 

Odpowiedz na to pytanie jest bardzo złożona. Diamenty wyceniane są na podstawie różnych cech, nie tylko jak się czasem uważa na podstawie wielkości. Często niewileki diament może osiągnąć dużo wyższą cenę niż kilkakrotnie większy. Do czynników na podstawie których ocenia się wartość diamentu należą następujące parametry: wielkość – masę wyrażoną w (carat) karatach, (clarity) czystość określa się wartościami FL, IF, VVS, VS, SI, i I od najczystszej do zawierającej skazy i inkluzje, (colour) barwa określana literami od D do Z (idealnie przezroczyste). Oprócz tych wartości bardzo ważny jest szlif. Najcenniejsze diamenty to brylanty – posiadające specjalny szlif zawierający nie mniej niż 57 faset, który zapewnia charakterystyczny, niepowtarzalny blask. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]