Producenci drukarek stale przekonują, że wyłącznie używanie oryginalnych tonerów może zapewnić najwyższą jakość druku i bezproblemowe działanie urządzeń. W rzeczywistości również stosowanie dobrych zamienników jest bezpieczne dla drukarki i pozwala uzyskać wydruki prezentujące się bez zarzutu. Na co więc się zdecydować? Odpowiedź na to pytanie zależy od konkretnych potrzeb użytkownika. Sprawdź, kiedy lepiej jest wybrać toner oryginalny, a kiedy bardziej opłaca się kupić zamiennik. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Na sprowadzanie auta z USA decyduje się coraz więcej osób, powodzeniem cieszą się zarówno samochody osobowe, jak również dostawcze czy zabytkowe. O jakich formalnościach należy tutaj pamiętać i z jakim wydatkami związane jest całe przedsięwzięcie? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które mają możliwość pracy z domu – to przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie poradnik o tym, co należy zrobić, aby zwiększyć swoją efektywność w domu. Dzięki temu wykonasz swoje zadania o wiele szybciej i będą one dużo większej jakości. Zastanawiasz się jak tego dokonać? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł, a z pewnością znajdziesz metodę dla siebie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Laptop to sprzęt, bez którego niektórzy nie wyobrażają sobie pracy. Wykorzystuje się go także w celach rozrywkowych. Dzięki niemu można obejrzeć film lub zagrać w ulubioną grę. Zastanawiasz się jaki laptop wybrać? Chcesz, aby był dostosowany do Twoich potrzeb? Zwróć uwagę na laptopy Dell. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Influencer marketing jest jedną z nowszych form reklamy w internecie, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Czy to dobry wybór także dla Twojej firmy? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Reklama internetowa może zapewnić doskonałe efekty przy niskich kosztach. Doskonałym przykładem takiej promocji są kampanie RTB. Co warto o nich wiedzieć? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Konferencje wpisane są w kalendarz istotnych wydarzeń w wielu firmach. Dla każdego organizatora takiego przedsięwzięcia bardzo ważne jest, żeby przebiegło ono bez zarzutów. Właśnie dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie. O czym należy pamiętać? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Handel elektroniczny nieustannie rozwija się, a w jego obrębie wprowadzane są nowoczesne rozwiązania dla e-przedsiębiorców i udogodnienia dla klientów. Warto wiedzieć, jakie czynniki mają swoje bezpośrednie przełożenie na osiągane zyski sprzedażowe (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Profesjonalny audyt bezpieczeństwa polega na kompleksowej weryfikacji wszystkich procedur ochrony informacji osobowych i danych poufnych w firmie. Badane są również zabezpieczenia infrastruktury IT, a także oceniane ryzyka związane z aktualnym stanem i możliwości jego poprawy w przyszłości. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Coraz więcej firm dostrzega wymierne korzyści, wynikające z wdrożenia nowoczesnego systemu CRM. To rozwiązanie się opłaca, ponieważ oddziałuje na skuteczną sprzedaż na wiele sposobów, a jednocześnie poprawia jakość funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dowiedz się, jak usprawnić swój biznes dzięki wdrożeniu systemu CRM. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]