Moda na e-papierosy nie mija i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Nie ma w tym nic dziwnego – ta zdrowsza alternatywa dla tradycyjnych papierosów jest wygodna w użyciu i możesz korzystać z niej niemal wszędzie. Jeżeli chcesz kupić swojego pierwszego e-papierosa, konieczna będzie wizyta w vape shopie. Jak wybrać ten najlepszy i na jakie kwestie warto zwrócić uwagę? Odpowiadamy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kolekcjonowanie nasion marihuany to dosyć osobliwe hobby, które pomimo ogromnej popularyzacji w ciągu ostatnich kilku lat, nadal potrafi wywoływać żywe dyskusje. Jak to zwykle bywa w przypadku tematów kontrowersyjnych, również wokół tego zajęcia wyrosło wiele mitów. Czy posiadanie tego typu eksponatów jest legalne? Czy ich zakup w Polsce jest w ogóle możliwy? W tym artykule wyjaśniamy najważniejsze kwestie! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 3.7]

Na pewno kojarzysz proste kartoniki, które składają się za pomocą specjalnych zagłębień. To właśnie pudełka fasonowe. Do ich złożenia nie potrzeba taśmy, a dzięki specjalnej konstrukcji doskonale sprawdzają się do przechowywania i wysyłania produktów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Tapety wracają do łask! Kiedyś nie wyobrażaliśmy sobie bez nich salonu czy sypialni, później na wiele lat ich popularność spadła niemal do zera. Obecnie moda na tapety wraca w wielkim stylu, a my coraz chętniej wybieramy je do salonu, sypialni czy dziecięcych pokojów. Wnętrzami specyficznymi, w których tapeta odegra znaczącą rolę aranżacyjną są męskie gabinety. Jak za pomocą tapety stworzyć w nich prawdziwie unikalny, męski klimat? Sprawdź! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Airsoftowe strzelanki stają się coraz bardziej popularne, więc i coraz więcej początkujących graczy pojawia się na polu walki. Jeśli się do nich zaliczacie i też planujecie przystąpić po raz pierwszy do gry, to mamy dla Was krótki przewodnik po tych najważniejszych i też mniej ważnych akcesoriach, które są w airsofcie powszechnie wykorzystywane. Te pierwsze zaliczają się do podstawowego i wymaganego wyposażenia. Te drugie zależą natomiast od preferencji użytkownika – możecie z nich korzystać i dla wielu graczy są one bardzo istotne, ale wcale nie musicie. Sprawdźmy więc, co będzie Wam potrzebne, na samym początku, w airsoftowej grze? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Casualowe buty męskie na lato to dość szeroki temat. Przecież nawet pospolite trampki, sneakersy czy sandały znajdą swoje miejsce w modzie casualowej. Jednak aby prezentować się w luźnym stylu, ale przy tym z klasą, warto sięgnąć również po nieco ciekawsze propozycje. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w tym zestawieniu najlepszych modeli casualowych butów męskich na lato. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dobry termos przyda się wszędzie tam, gdzie chcemy zjeść smaczny posiłek w warunkach innych, niż domowe. Jest wiele potraw, które po prostu nie smakują na zimno. Trudno wyobrazić sobie smak rosołu, który stygnąc stracił cały aromat i walory smakowe. Bądźmy szczerzy, zupy powinny być gorące. Napoje, takie jak kawa i herbata, również. Jeśli chcesz nakarmić większą liczbę osób, planujesz konferencję lub spotkanie firmowe, termosy gastronomiczne powinny znaleźć się na liście twoich potrzeb. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wybierając prezenty na 40. urodziny – dla niej czy dla niego – trzeba pamiętać o tym, że nie jest to wcale zwyczajne święto. Nie jest to okazja, jakich wiele w roku, a nawet w całym życiu. To dzień naprawdę szczególny! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Efektywność pracy przy komputerze i wyniki osiągane w naszych ulubionych grach, zależą w dużej mierze od umiejętności, jednak bardzo ważnym jest też otoczenie, w którym się znajdujemy i sprzęt, którym się posługujemy. Jednym z najważniejszych komponentów peryferyjnych jest klawiatura. Po spojrzeniu na ofertę zadać musimy sobie bardzo ważne pytanie — klawiatura membranowa, czy może mechaniczna? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Odkładanie pieniędzy z myślą o zabezpieczeniu przyszłości jest koniecznością. Zbudowany w ten sposób fundusz awaryjny pozwoli na pokrycie niespodziewanych wydatków, których uregulowanie z bieżących środków byłoby utrudnione. Sprawdź, gdzie bezpiecznie gromadzić pieniądze na ten cel. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]