Prezent na walentynki dla dziewczyny. 5 niedrogich propozycji

Moda na wręczanie drogich upominków na szczęście minęła. Prezent walentynkowy dla dziewczyny nie musi kosztować fortuny, a większą uwagę przykłada się do tego, by wspólnie spędzić ten dzień i tworzyć miłe wspomnienia. Jednak wyjście do kina lub na kolację można wzbogacić miłym podarunkiem, który będzie uroczy i da wyraz miłości. Jaki prezent na walentynki dla dziewczyny będzie więc idealny?

Koszulka z nadrukiem

Spersonalizowana koszulka może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli dobrze przemyśli się wzór, który będzie pasował do ukochanej. Prezent na walentynki dla dziewczyny to świetna okazja do tego, by pokazać swoje zainteresowanie i to, że zna się drugą osobę. Nadruk na koszulce może przedstawiać:

  • wspólne zdjęcie,
  • ukochanego zwierzaka,
  • cytat z ulubionej książki,
  • kadr z filmu,
  • żart, który jest zrozumiały tylko dla pary.

Taka koszulka może kosztować mniej niż 50 zł, jednak trzeba liczyć się z tym, że jej wykonanie zajmie trochę czasu.

Las w słoiku

Opcja dla osób, które lubią w domu otaczać się roślinami, jednak nie mogą poświęcić im wystarczającej uwagi. Jaki prezent na walentynki dla dziewczyny będzie tu dobrym wyborem? Las w słoiku to nic innego, jak odrębny „mikroświat”, który jest samowystarczalny i może przetrwać nawet wtedy, gdy zapomni się o nim na kilka dni. Taką kompozycję można wykonać samemu lub kupić gotową opcję w jednym z wielu sklepów. W przypadku pierwszego rozwiązania warto jednak posłużyć się poradami dostępnymi w internecie, by dany las rzeczywiście mógł prawidłowo funkcjonować. 

Niecodzienna biżuteria

Biżuteria nie musi być wykonana ze szlachetnych materiałów. W ostatnich latach coraz popularniejsze stają się wyroby z drewna, które prezentują się jak małe dzieła sztuki. Mają prostą formę, jednak zachwycają fakturą i nietuzinkowymi kolorami. Często łączy się je ze złotem lub srebrem, co podkreśla prestiż takiego upominku. Prezent walentynkowy dla dziewczyny może więc być niebanalny, ale jednocześnie i klasyczny. Drewniane kolczyki, pierścionki czy bransoletki będą dobrym pomysłem zarówno dla młodszych, jak i starszych kobiet.

Urocze skarpetki

Mało co potrafi tak poprawić humor, jak wesołe skarpetki. Jeśli wręczy się je jako prezent na walentynki dla dziewczyny, to można mieć pewność, że na jej twarzy pojawi się ogromny uśmiech. W sklepie Many Mornings do wyboru jest nieliczona ilość wzorów i kolorów, dzięki czemu dobranie idealnych skarpetek jest niezwykle łatwym zadaniem. Miłośniczka kotów na pewno ucieszy się ze wzoru PLAYFUL CAT, który można znaleźć na stronie https://manymornings.com/produkt/playful-cat/.

Naturalne kosmetyki

Kiedyś niezwykle drogie, dziś dostępne w większości sklepów – naturalne kosmetyki to już nie tylko trend, a wyraz troski. Za niewielką cenę można otrzymać produkty, które działają, mają czyste składy, a do tego świetnie pachną i sprawdzą się niezależnie od wieku czy cery. Często pakowane są w małe, urocze pojemniki, co samo w sobie stanowi już świetny prezent na walentynki dla dziewczyny.

Przeczytaj także: https://tojafacet.pl/skromny-prezent-dla-dziewczyny-jak-zachwycic-czyms-nieoczywistym/

Informacja prawna