Jak doprowadzić kobietę do orgazmu – poznaj proste sposoby!

jak doprowadzić kobietę do orgazmu

Z orgazmem u kobiet bywa różnie. Niektóre dochodzą podczas każdej penetracji, z kolei inne potrzebują dłuższych pieszczot. Wiele mężczyzn szuka tajemniczego sposobu na szybki orgazm u swojej wybranki. Tylko czy on istnieje? Grunt to poznać ciało kochanki i dobrze wykorzystać swoje atuty. W jaki sposób sprawić jej przyjemność? Jak uprawiać seks, aby kobieta przeżyła niezapomniany orgazm?

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu – pierwsze kroki w stronę udanego stosunku

Wielu mężczyzn nie rozumie potrzeb kobiet i nie zdaje sobie sprawy z tego, że orgazm nie pojawia się jedynie dzięki pieszczotom. Owszem – są one kluczowym elementem. Jednak odpowiedni nastrój i właściwa otoczka wokół seksu mogą przyspieszyć oraz znacznie spotęgować intensywność orgazmu. Tylko jak to dobrze zrobić?

Sposobów jest wiele. Wszystko zależy od tego co lubi nasza wybranka. Jeśli planujemy sprawić przyjemność bliskiej osobie, stworzenie odpowiedniego nastroju nie powinno sprawić większych problemów. Wystarczy wykorzystać to co już wiemy o ukochanej. Być może wystarczą delikatne pieszczoty przy ulubionym filmie lub spacer po parku za rękę.

Trudniej robi się w przypadku, kiedy zamierzamy uprawiać seks z nowo poznaną kobietą. Sprawienie jej przyjemności będzie dowodem naszej męskości, dlatego jest koniecznością. Warto zacząć od delikatnych flirtów. Większość kobiet romantyczną atmosferę, a idealnie stworzy ją wykwintna kolacja lub wieczorny spacer.

Pierwszy dotyk

Bardzo istotną rolę w relacji z kobietą odgrywa pierwszy dotyk. To właśnie te pieszczoty przed seksem pobudzają zarówno naszą wyobraźnię, jak i partnerki.

Od czego zacząć kontakt fizyczny? Znowu możemy to podzielić na dwie kategorie. W przypadku bliskiej nam osoby możemy działać nieco śmielej. Klapsy, śmielszy dotyk pośladków czy piersi jest zupełnie na miejscu, jeśli nasza wybranka właśnie tego chce.

Inaczej będzie w sytuacji, kiedy znamy kobietę niedługo i nie jesteśmy pewni na co możemy sobie pozwolić. Wtedy należy zacząć od delikatnych ruchów. Można dotknąć dłoni lub delikatnie objąć, a następnie sprawdzić reakcje. Stopniowo pozwalać sobie na coraz więcej. W końcu jest to droga do orgazmu.

Gra wstępna – czyli jak doprowadzić kobietę do orgazmu szybko i skutecznie

Chociaż gra wstępna raczej nie kojarzy się z szybką drogą do orgazmu to paradoksalnie właśnie nią jest. Dlaczego? To proste. Ludzkie ciało jest tak zaprogramowane, aby intensywniej reagować na bodźce pod wpływem podniecenia. Dlatego jeśli chcemy doprowadzić naszą partnerkę do orgazmu, najlepiej zacząć od rozpalenia jej ciała. Jak to zrobić? Istnieje na to wiele sposobów. Oto kilka z nich:

Masaż erotyczny

Masaż erotyczny to jedna z popularniejszych taktyk na grę wstępną. Idealnie pobudza ciało i rozpala zmysły. Można go wykonywać na wiele sposobów. Najczęściej delikatnie masuje się całe ciało, zaczynając od mniej wrażliwych stref, a kończąc na tych najbardziej unerwionych. Najpowszechniejsze przy robieniu masażu erotycznego są różnego rodzaju olejki. Jednak wykorzystuje się do niego również czekoladę, która może być zlizywana wprost z ciała kobiety.

Dlaczego masaż erotyczny to idealny wybór? Oto zalety tej praktyki:

 • pobudza wydzielanie kobiecych hormonów, jednocześnie zwiększając podniecenie oraz przyjemność seksualną.
 • relaksuje i rozluźnia ciało, dzięki czemu dotyk staje się dużo przyjemniejszy, a myśli krążą jedynie wokół przyjemności.
 • poprawia krążenie krwi oraz ukrwienie ciała, a przez to znacznie zwiększa intensywność dotyku. Dzięki temu orgazm będzie intensywniejszy i nastąpi znacznie szybciej.

Masaż jest również idealnym sposobem na zapoznanie się z ciałem naszej kobiety. Możemy zaobserwować, jaki dotyk sprawia jej większą przyjemność i wykorzystać to później w trakcie stosunku.

Striptiz

Chociaż męski striptiz nie jest zbyt powszechny to warto wiedzieć, że kobiety go skrycie uwielbiają. To właśnie wzrokowe doznania potrafią rozpalić wyobraźnię kobiety, dzięki czemu będzie miała ona jeszcze większą ochotę na seks.

Striptiz to idealny sposób na grę wstępną. Można połączyć go z delikatnym dotykiem lub zaprosić partnerkę do wspólnego tańca. Taki dotyk nagich ciał potrafi być wyjątkowo podniecający.

Wspólna kąpiel

Kąpiel nie musi być szybkim zabiegiem przed seksem. Możemy wykorzystać ją jako grę wstępną i wziąć ją wspólnie ze swoją partnerką. Dotyk nagich ciał pod wodą to zupełnie inne doznania fizyczne. Być może będą podniecającą nowością dla naszej partnerki.

To właśnie w wannie najlepiej zacząć wspólne pocałunki. Takie czynności jak dotykanie piersi, delikatne podszczypywanie skutków czy pieszczoty cipki pod wodą będą z pewnością bardzo podniecające dla naszej partnerki.

Warto wykorzystać urozmaicenia podczas wspólnego przesiadywania w wannie. Olejki zapachowe, sole do kąpieli czy piana mogą być idealnym urozmaiceniem.

Proste metody na to jak doprowadzić kobietę do orgazmu

Chociaż każde ciało jest inne, a każda kobieta preferuje inne pieszczoty to schemat jest ten sam. Na początek koniecznością jest podniecenie wybranki oraz rozbudzenie jej ciała. Następnie możemy przejść bezpośrednio do pieszczot narządów płciowych. Można to robić na wiele sposobów.

Minetka

Minetka to prosty i skuteczny sposób na doprowadzenie kobiety do orgazmu. Najlepiej wykonywać poszczególne kroki:

 1. Delikatne pieszczoty językiem ud, wzgórka łonowego oraz warg sromowych.
 2. Lizanie oraz delikatne ssanie łechtaczki.
 3. Pieszczoty pochwy przy użyciu dłoni lub gadżetów erotycznych.
 4. Zwiększenie intensywności ssania oraz penetracja pochwy.

Jeśli będziemy postępować według tych kroków, nasza partnerka powinna osiągnąć intensywny orgazm.

Penetracja

Penetracja to na powszechniejszy sposób na osiągnięcie orgazmu każdej ze stron. Jednak w przypadku kobiety często wymagana jest odpowiednia technika oraz intensywność. W zasadzie wszystko zależy od tego, jakie doznania lubi nasza partnerka. Jeśli wybiera delikatne przyjemności powinniśmy postawić na powolny namiętny seks. Jeżeli wybiera mocne doznania warto zwiększyć intensywność penetracji.

Ważna rolę odgrywa odpowiednia pozycja podczas seksu. Najpowszechniejsza jest pozycja misjonarska. Pozwala na poczucie bliskości i przyjemne doznania dla każdej ze stron. Jednak w takim układzie to mężczyzna kontroluje tempo i intensywność ruchów, co może utrudniać osiągnięcie orgazmu kobiecie.

Dobry sposób na orgazm partnerki to pozwolić jej samodzielnie kontrolować stosunek. Pozycja na jeźdźca to idealny sposób na udany i intensywny orgazm. Podczas takiego seksu ułożenie penisa w pochwie pozwala na stymulację punktu G, co znacznie ułatwia osiągnięcie orgazmu. Dodatkowo nasza kobieta jest w stanie kontrolować tempo oraz głębokość penetracji i dostosować je do swoich potrzeb. Warto zaznaczyć, że jest to pozycja, w której mamy możliwość pieszczenia łechtaczki lub piersi, co będzie dla partnerki dodatkowym bodźcem pozwalającym na osiągnięcie przyjemności.

Gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne nie są jeszcze zbyt popularne. Wielka szkoda, ponieważ dają nieograniczone możliwości doznań fizycznych. Istnieje wiele zabawek, które ulatwią kobiecie osiągnięcie orgazmu. Należą do nich między innymi:

 • wibrator króliczek – to gadżet pozwalający na podwójna stymulację. Jedna końcówka odpowiada za penetrację pochwy oraz stymulację punkt G, a druga w tym samym czasie pieści łechtaczkę. Znajdziemy duży wybór tego typu gadżetów. Każdy wyposażony jest w inny pakiet wibracji i drgań.
 • klasyczny wibrator – jest standardem, jeśli chodzi o gadżety erotyczne. To idealne akcesorium podczas minetki. Może być też wykorzystywany podczas gry wstępnej. Najczęściej jest wyposażony w wibracje, dzięki którym kobiecie dużo łatwiej jest osiągnąć orgazm
 • bezdotykowy masażer łechtaczki – to gadżet powszechnie wykorzystywany przez kobiety podczas masturbacji. Cechuje go ogromna skuteczność, jeśli chodzi o doprowadzenie do orgazmu. Dzięki działaniu polegającemu na ssaniu jest świetną alternatywą dla klasycznej minetki. Można go wykorzystać podczas penetracji penisem. Ekspresowo doprowadzi do orgazmu każdą kobietę.
 • masażer – może być wykorzystywany nie tylko do masażu łechtaczki, ale również całego ciała. Jest idealnym sposobem na pobudzenie ciała i intensywne podniecenie. Możemy go wykorzystać również podczas penetracji penisem, ponieważ skutecznie masuje łechtaczkę i szybko doprowadza do orgazmu.

Doprowadzenie kobiety do orgazmu bywa trudne. Jednak przy zastosowaniu odpowiednich zasad maku szansę sprawić naszej partnerce niezapomnianą przyjemność. Ważna jest odpowiednia atmosfera oraz gra wstępna, ponieważ mają decydujący wpływ na odczuwaną przyjemność. Ważne jest, aby traktować kobietę indywidualnie i skupić się na tym, co sprawia jej największą przyjemność.

Informacja prawna