Jakie komplementy chcą słyszeć kobiety?

Nieważne czy jest to pierwsze jeszcze niezobowiązujące spotkanie czy też stały długotrwały związek. Kobiety lubią i pragną komplementów. Dostrzeżenie ich starań, inteligencji charakteru czy też wyglądu oraz sylwetki będzie zdecydowanie działało na plus mężczyzny. Jest tylko jedno ale…no właśnie co? Komplementy to jedno ale ich dobór to zupełnie inna sprawa. Teksty wyrwane wprost z kiepskich internetowych poradników od razu można wyrzucić do kosza. Tak samo tandetne bajery i niezbyt taktowne żarty. Jakie zatem komplementy chciałyby usłyszeć kobiety?

Chwal jej wnętrze

Co prawda kobiety poświęcają bardzo dużo czasu na swój wygląd. Aby prezentować się atrakcyjnie i pozbyć się jakichkolwiek niedoskonałości są w stanie malować się godzinami a także nawet poddawać się zabiegom medycyny estetycznej. Jak się jednak okazuje nie tylko uroda dla kobiet jest ważna. Według przeprowadzonych na ten temat badań okazuje się, że atrakcyjny wygląd to jedynie „wabik”. Kobiety przede wszystkim pragną aby mężczyzna docenił ich inteligencję, myśli pomysły a także charakter oraz poczucie humoru. Panie nie chcą bowiem być traktowane jako swoiste trofeum, które można pokazać i którym można się pochwalić rodzinie czy znajomym. Chcą one być równym partnerem dlatego też tak ważne jest docenienie tego co mówią oraz tego o czym myślą.

Wygląd figura oraz strój

Oczywiście gdyby kobiety w ogóle nie chciały słyszeć komplementów dotyczących ich wyglądu oraz urody to z pewnością nie poświęcały by tyle czasu i swojej energii na makijaż dobór stroju, diety czy wizyty na siłowni. Dlatego też nie należy bać się chwalić zarówno wyglądu, prezencji jak i doboru stroju kobiety. Najważniejsze jest to, żeby komplementy te nie były banalne. Kobiety szybką wyczują, że mężczyzna „idzie na łatwość” mówiąc im teksty wyjęte wprost z sieci. Pochwała wyglądu bądź stroju powinna być przede wszystkim jak najbardziej oryginalna. Chodzi tu o to aby nie powielać utartych schematów. Komplement powinien być po prostu szczery.

Polecamy również: https://tojafacet.pl/skromny-prezent-dla-dziewczyny-jak-zachwycic-czyms-nieoczywistym/

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna