Jakich mężczyzn pragną dziś kobiety? Sprawdź co je naprawdę pociąga!

Jakich mężczyzn pragną dziś kobiety

Czego pragną kobiety? Wielu mężczyzn chciałoby poznać odpowiedź na to pytanie, jednak w praktyce na da się uogólnić potrzeb płci pięknej. Kobiety są bardzo wymagające, cenią męskość i delikatność, poczucie bezpieczeństwa i partnerstwo. W jaki sposób sprostać im wymaganiom, by być szczęśliwym, tworzyć udany dla obydwu stron związek, zdobywać serca najpiękniejszych pań i przede wszystkim nie rezygnować z siebie, by być pociągającym? Sprawdź, co kobiety lubią u facetów i eksponuj atuty męskości, które posiadasz. Nie ma ideałów, ważne by docenić swoje zalety i umieć je podkreślać.

Co pociąga kobiety, czyli prawdziwy mężczyzna z krwi i kości

Przypominasz sobie modę na mężczyzn metroseksualnych, którzy zapatrzeni w siebie regularnie odwiedzali kosmetyczki i manikiurzystki? A może masz w głowie trend na drwala – silnego mężczyznę z bujnym zarostem i wystylizowaną fryzurą? Jesteś mężczyzną, który ma w sobie trochę delikatnego kolegi ze szkolnej ławki, pomocnego kumpla i męskiego pracownika fizycznego? Lubisz o siebie zadbać, jednak poza wizytami u fryzjera i kosmetyczki biegasz lub regularnie odwiedzasz siłownię? To lubią kobiety. Bądź sobą. Dbaj o wygląd, ale i o zdrowy tryb życia. Kobietom imponuje mężczyzna, który nie przesadza. Ważne jest, by traktować siebie z dystansem, zarażać optymizmem, uśmiechem, robić coś dla siebie i dla innych na co dzień. Ona zwróci na Ciebie uwagę jeżeli będziesz miał ciekawe zainteresowania i pasję, nie tylko modną fryzurę.

W jakich facetach zakochują się kobiety? Czy masz „to coś”?

Dla kobiet liczy się to coś. Jeśli pomiędzy Wami będzie chemia, wygląd będzie miał mniejsze znaczenie. Nie musisz mieć dwudziestu lat, atletycznej sylwetki, najmodniejszej fryzury i zadbanej brody. Bądź sobą, dla niej liczy się Twój uśmiech i pogodne usposobienie. Na etapie związku kobiety zwracają uwagę nie tylko na wygląd, ale i charakter. To, jak wyglądasz na pewno Jej odpowiada, a jeśli ma pomysł, jak Cię ulepszyć, z pewnością Ci o tym wspomni. Warto wziąć pod uwagę Jej sugestie, podobnie jak Ty możesz zaproponować jakąś zmianę w Jej wyglądzie. To, co na co dzień będzie się liczyło to jej dobre samopoczucie w Twoim towarzystwie. kobiety lubią mężczyzn pozytywnych, przy których czują się atrakcyjne, pewne siebie, dowartościowane. Dzięki pozytywnemu nastawieniu i radości z każdej, małej rzeczy będzie szczęśliwa i nie raz zobaczysz błysk w Jej oczach. To właśnie „to coś”.

Atuty męskości – męska fryzura, sylwetka, co jeszcze pomaga?

Mówiąc wprost, charakter bardzo się liczy w kontaktach damsko-męskich, ale pierwsze wrażenie to typowo wizualny, przesiewający etap, który musisz przejść na drodze do Jej serca. Nie musisz być siłaczem, piłkarzem lub lekkoatletą, by pragnęła Twojego towarzystwa, jednak aby zwrócić na siebie uwagę kobiety, konieczne będzie zadbanie o siebie. Bez skrajności, przesady i zbytniego ulegania trendom. Bądź sobą, ale nie unikaj podstawowych zasad higieny, zdrowego stylu życia. Dbaj, by Twój wygląd był codziennie czysty, schludny, zadbany. Męska fryzura musi być regularnie poprawiana, a odzież i obuwie nie powinny straszyć znoszeniem. Poza wyglądem zadbaj, by poczuła się Twoją partnerką. Dziś kobiety nie potrzebują rycerzy na białych koniach, dbając o swoją karierę i status społeczny. Dziś musisz być partnerem, gotowym do dzielenia się radościami i obowiązkami.

Nie tylko wygląd – czego pragną kobiety w kontaktach z mężczyznami?

Jeśli jesteś w stałym związku i zastanawiasz się, jak możesz sprawdzić, co pociąga kobiety zwróć uwagę na wasze relacje erotyczne. To sfera ważna dla obydwu stron. Jeśli masz zwiększone libido, a ona niechętnie podchodzi do igraszek we dwoje, spróbuj ją zachęcić. Świetnie sprawdza się zmiana otoczenia. Kobiety lubią być zaskakiwane. Zaproś ją na wspólny, weekendowy wyjazd nawet, jeżeli mieszkacie razem. Może na początek wystarczy wyjść z sypialni i zacząć korzystać z innych pomieszczeń w mieszkaniu/domu. Kobiety lubią gadżety erotyczne. Spróbuj zasugerować urozmaicenie życia seksualnego o nową zabawkę i obserwuj Jej reakcję. Zaskakiwanie i pomysłowość to coś, co niezmiennie pociąga kobiety.

Informacja prawna