Jak uszczęśliwić kobietę?

szczesliwa kobieta

Pytanie jak uszczęśliwić kobietę to odwieczny problem wszystkich facetów. Najgorsze jest to, że nie ma jednej skutecznej recepty, ponieważ wszystkie kobiety są inne. Właśnie to najtrudniej pojąć mężczyznom. Facet, który widzi na filmie romantyczne oświadczyny w restauracji, natychmiastowo postanawia wziąć przykład z bohatera. Kobieta na filmie wydawała się szczęśliwa, a tymczasem twoja partnerka odrzuciła oświadczyny i wyszła zdenerwowana? Nie wiesz co zrobiłeś źle i czujesz się sfrustrowany? Twój błąd mógł wyniknąć ze zwyczajnej nieznajomości charteru twojej kobiety, co jest największym błędem mężczyzn. Wybrałeś oświadczyny w restauracji, bo wydawało ci się, że wszystkie kobiety tego pragną, a tymczasem twoja partnerka prawdopodobnie jest nieśmiała i bycie w centrum uwagi zwyczajnie ją peszy. Jeśli pragniesz uszczęśliwić kobietę, przede wszystkim ją poznaj.

Jak sprawić by twoja kobieta była szczęśliwa?

– Poznaj jej charakter!

Ten podpunkt jest bez wątpienia najważniejszy. Twoje błędy wynikają z tego, że zwyczajnie nie znasz swojej kobiety. Prawdopodobnie wydaje ci się to śmieszne, zwłaszcza jeśli trwasz w związku z bardzo długim stażem. Uwierz, można być z kimś, mieszkać i spać w jednym łóżku ale to wcale nie znaczy, że znamy swoją drugą połówkę. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że wszystkie kobiety się od siebie różnią. Większość pań kocha biżuterię, ale duża liczba kobiet w życiu nie założyła nawet łańcuszka. Jeśli twoja partnerka nigdy nie nosi świecidełek, a ty na urodziny podarujesz jej złote kolczyki nie dziw się jeśli będzie wściekła i smutna. Naucz się rozmawiać i przede wszystkim słuchać. Nie wyłączaj się kiedy ci o czymś opowiada. Zainteresuj się tym w co się ubiera i co lubi, a gwarantujemy ci, że twój związek zmieni się na lepsze.

– Pomóż jej w domu

Model rodziny, w którym kobieta zajmuje się domem, a facet przynosi pieniądze – należy już do przeszłości. Dziś utrzymanie życia na wysokim poziomie wymaga niestety dwóch źródeł dochodu. Jeśli twoja kobieta pracuje zarobkowo, a po pracy musi zająć się dziećmi, posprzątać i ugotować obiad, nie dziw się, że jest wiecznie smutna i rozdrażniona. Ustalcie dyżury w kuchni, pomóż przy dzieciach i sprzątaniu, pokaż, że jesteś jej partnerem a nie człowiekiem, który ją wykorzystuje.

– Ugotuj coś

Nie ma nic przyjemniejszego niż powrót z pracy i romantyczna kolacja przygotowana przez ukochanego mężczyznę, zwłaszcza jeśli to głównie ona zajmuje się kuchnią. Zaskocz ją samodzielnie zrobionym posiłkiem, a gwarantujemy, że wywołasz na jej twarzy uśmiech. Nie bój się, gotowanie nie jest takie straszne jak ci się wydaje. Jeśli jesteś całkiem „zielony” możesz obejrzeć filmik instruktażowy na YouTube i przygotować według niego jakieś proste danie.

– Komplementuj.

Nie ma co ukrywać, kobiety malują się i stroją dla facetów. Jeśli na początku związku bez przerwy mówiłeś jej jaka jest piękna, a teraz nie zauważasz kiedy zrobi się na bóstwo, na pewno jest jej przykro, Obsyp ją komplementami, powiedz, że pięknie wygląda w tej sukience, to tak niewiele, a zrobi wiele dobrego.

Sposobów uszczęśliwienia kobiety jest wiele. Nie ma jednej recepty na sukces. Najważniejszą rzeczą jest bez wątpienia znajomość charakteru swojej partnerki. Pamiętaj też, żeby być przede wszystkim jej najlepszym przyjacielem.

Informacja prawna