Jak dbać o związek?

Oceń ten artykuł:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (2 Ocena, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Każda relacja między ludźmi to pewnego rodzaju wyzwanie. Z jednej strony staramy się na właściwie każdym kroku pokazać z najlepszej strony, z drugiej zapominamy, jak ważna jest pielęgnacja tej relacji. Niestety, żyjemy w czasach, w których naprawdę bardzo często ludzie podchodzą do innych z chęcią zysku. Dlatego warto, na każdy kroku postawić na osoby, z którymi lubimy przebywać, które dają nam poczucie bezpieczeństwa i nas lubią. Dzięki temu można będzie skutecznie ochronić się przed osobami, które przypominają sobie o nas jedynie w momencie, w którym czegoś potrzebują.

Związek to też relacja

Przede wszystkim jednak należy zastanowić się nad tym, jak podchodzimy do związku. Prawdą jest, że obecnie właściwie każdy ma potrzebę bycia w związku, ponieważ jesteśmy stworzeni do tego, by łączyć się w pary. Jak dbać o związek? Przede wszystkim pielęgnowanie związku to nie tylko regularne spotkania. Bardzo wielu młodych mężczyzn spotyka się z kobietą dla seksu, co również nie jest dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim związek to nie tylko sex. Owszem ten daje poczucie akceptacji i bezpieczeństwa, ale też pomaga budować więzi międzyludzkie. Jednak opieranie na nim związku nie ma najmniejszego sensu. Dlatego należy porozmawiać z drugą osobą, zastanowić się wspólnie, jakie posiada się priorytety, ale przede wszystkim rozmawiać o tym, jakie ma się potrzeby i oczekiwania względem siebie nawzajem. Dzięki rozmowie można będzie ustalić wspólne cele, jak i również powodować, że związek stanie się naprawdę bardzo mocnym. Podstawą każdego związku powinno być wzajemne zrozumienie, wspólne zainteresowania, ale również zaufanie.

Jak dbać o kobietę?

Dla bardzo wielu panów, dbanie o kobietę ogranicza się do kwiatka na dzień kobiet i prezentu na urodziny. Prawdą jest, że liczy się codzienność. Przykładem jest oczywiście przepuszczanie kobiety pierwszej w drzwiach, szacunek, rozmowa. Koniecznie należy zastanowić się nad tym, w jaki sposób to wszystko wyglądało do tej pory. Kobiety znacznie bardziej pragną bliskości, ponieważ dzięki niej mają poczucie bezpieczeństwa. Nie chodzi tutaj jedynie o sex, ale przytulenie, trzymanie za rękę, czy wspólnie wypitą kawę. Takie małe codzienne czynności, są w stanie zdziałać prawdziwe cuda, jeśli chodzi o związek.

Jak pielęgnować związek?

Bardzo dobrym rozwiązaniem są cykliczne rozmowy. To właśnie one są w stanie uświadomić drugiej stronie, jakie ma się oczekiwania, problemy i wspólnie zastanowić się nad ich rozwiązaniem. Przede wszystkim sama świadomość co do tego, że związek to ciągła praca nad sobą powoduje, że w ten sposób można będzie osiągnąć naprawdę bardzo wiele. Budowanie trwałej relacji od samego początku powoduje, że związek umacnia się, a tym samym staje się naprawdę fajny. 

Dobry związek oparty jest na wzajemnym szacunku, ale również na zaufaniu. Dlatego na każdym kroku należy postawić  na bliskość i rozmowę. To właśnie klucz to wspaniałego związku, który sprawi, że będziemy chcieli się rozwijać. Druga osoba powinna być dla nas ciągłą motywacją do zmian, do stawania się lepszym człowiekiem. Stąd też znalezienie sobie partnera czy partnerki, która wywoła w nas takie uczucia, jest celem, jaki warto w sobie obrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stres, nadmiar obowiązków, problemy – to tylko niektóre powody, by sięgnąć po papierosa. W końcu chwila relaksu każdemu się należy. Zwykle zaczyna się od jednego dziennie, by mieć kilka minut na odpoczynek, czy przemyślenie czegoś. Z czasem zwiększa się liczba wypalanych papierosów, a tym samym stwierdzamy, że wydajemy na nie o wiele więcej pieniędzy. (więcej…)

Żyjemy w czasach, w których poznawanie nowych osób ma całkowicie nowy wymiar. Z jednej strony, jest znacznie łatwiejsze, ponieważ posiadamy Internet. Z drugiej, czasami bywa tak, że osoba, która nas fascynuje mieszka w innym mieście. Czy jest sens się poznawać? Czy związek na odległość ma szanse przetrwać? (więcej…)

Praca, domowe obowiązki, zmęczenie i wieczny ból głowy. Sytuacja, w której partnerka kolejny raz odmawia seksu, wydaje się trudna. Bardzo wielu mężczyzn zaczyna zastanawiać się co z nimi nie tak. Niestety, ale jest to najczęściej impuls do zdrady, w końcu szukają potwierdzenia swojej męskości u innej kobiety, skoro ich własna cierpi na chroniczny ból głowy. (więcej…)

Nie znam Twojej budowy ciała, Twojego wieku, ani stanu zdrowia. Nie wiem również, ile czasu dziennie jesteś w stanie wygospodarować na trening oraz ile silnej woli włożysz w dietę. Jednak mimo tego zaryzykuję stwierdzenie, że dla 90% zdrowych, przeciętnie zbudowanych mężczyzn (nawet jeśli są po „czterdziestce”) istnieje szansa na zdobycie przynajmniej zarysów upragnionego „sześciopaka” w miesiąc. Słowa „przeciętnie zbudowanych” są nieprzypadkowe, bo jeśli zapuściłeś ogromny piwny brzuch – nie oszukujmy się, nie spalisz tego całego tłuszczu w 30 dni, choćbyś nasmarował kałdun wyciągiem z chilli i poszedł się opalać na Saharę owinięty pasem neoprenowym. Cóż, jeśli Twoja forma pozostawia wiele do życzenia, tak czy siak skorzystaj z przedstawionych tutaj rad, aby dojść do wymarzonego ciała – po prostu trochę dłużej Ci to zajmie. Bez przedłużania: oto mój sposób, by w 30 dni zrobić formę, o której nawet nie śniłeś! (więcej…)