Szukasz pomysłu na imprezę firmową w Krakowie? Zdecyduj się na strzelnicę!

Znalezienie naprawdę dobrego pomysłu na imprezę firmową nigdy nie jest zadaniem łatwym. Jednym ze zdecydowanie najlepszych opcji może okazać się wizyta na strzelnicy. Jeżeli impreza ma odbyć się w Krakowie, bezsprzecznie idealnym wyborem okaże się Cracow Shooting Academy.

Cracow Shooting Academy to jedna z najchętniej wybieranych strzelnic w całym Krakowie. Na nią stawiają nie tylko mieszkańcy Krakowa, czy okolic, ale również bardzo dużo turystów. Świadczą o tym liczne, znakomite recenzje, pochodzące od osób z różnych części świata. Są ich setki, co tylko podkreśla fakt, że Cracow Shooting Academy to naprawdę znakomity wybór, również na imprezę firmową.

Na miejscu odbywają się jednak także inne wydarzenia, jak urodziny, wieczory kawalerskie czy nawet wieczory panieńskie. Obsługa na ich organizację także jest otwarta, i to z nią należy ustalać dokładne detale, do czego gorąco zachęcamy.

Cracow Shooting Academy – lokalizacja

Cracow Shooting Academy znajduje się przy ulicy Jana Surzyckiego 16. Jest to znakomita wiadomość dla każdego mieszkańca Krakowa. Dojazd nie jest bowiem dużym wyzwaniem, i każdy, niezależnie od tego, czy zdecyduje się na dojazd własnym samochodem, taksówką czy nawet komunikacją miejską, dotrze na miejsce naprawdę sprawnie i bez problemów, a dodatkowo bez konieczności odwiedzania obrzeży Krakowa. Również dojazd z kluczowych punktów Krakowa, jak Dworzec Główny, jest naprawdę komfortowy.

Cracow Shooting Academy i jej lokalizacja sprawia również, że dalsza podróż, np. w stronę Rynku, nie będzie ani zbyt czasochłonna, ani zbyt kosztowna, a co znów jest doskonałą wiadomością dla osób organizacyjnych bardziej rozbudowane imprezy firmowe w Krakowie.

Dlaczego impreza firmowa i strzelnica to dobre połączenie?

Odpowiedź jest naprawdę prosta – jest to bowiem miejsce, gdzie nikt nie będzie się nudził, a dodatkowo w grę chodzi również rywalizacja, którą tak bardzo uwielbiamy. Huk, zapach prochu, to naprawdę znakomite połączenie z imprezą firmową.

Na strzelnicy odnajdzie się każdy, niezależnie od tego, czy do tej pory strzelał, czy też nie. Na początku każdy przejdzie podstawowe szkolenie, gdzie nie tylko nauczy się obsługiwać broń, w sposób bezpieczny, ale pozna także postawę strzelecką. Wszystko to sprawi, że nawet osoby początkujące będą w stanie rywalizować z osobami bardziej doświadczonymi. Ta wiedza wystarczy również do tego, by z sukcesami trafiać do celu, co jest dodatkowo niesamowicie satysfakcjonujące!

Sama strzelnica Cracow Shooting Academy ma również doskonałe zaplecze, dlatego organizacja tutaj nawet sporej imprezy firmowej nie jest żadnym problemem. Strzelnica jest nowoczesna i zadbana, i prezentuję się w sposób znakomity, dzięki czemu każdy będzie czuł się w niej dobrze.

Cracow Shooting Academy i bezpieczeństwo

Kluczem do zachowania bezpieczeństwa jest podstawowe szkolenie, które przejdzie każdy z uczestników strzelania. Dodatkowo, na miejscu dostępne są okulary ochronne oraz ochronnik słuchu, a nad bezpiecznym strzelaniem cały czas czuwa obsługa, pełna pasjonatów strzelectwa. Dzięki temu, w przypadku jakichkolwiek problemów czy niejasności, są oni zawsze gotowi do pomocy każdemu z odwiedzających strzelnicę. Każdy z uczestników strzelenia może więc czuć się na miejscu naprawdę bezpiecznie.

Cracow Shooting Academy i oferta, która zadowoli najbardziej wymagających

Olbrzymią zaletą Cracow Shooting Academy jest olbrzymia oferta i arsenał dostępny na miejscu. Do dyspozycji gości oddanych jest ponad 50 modeli pistoletów i karabinów, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – niezależnie od tego, czy jest to osoba początkująca, czy naprawdę bardzo zaawansowana.

Dodatkowo, w ofercie dostępna jest broń historyczna, często pochodząca z okresów II Wojny Światowej. To idealne rozwiązanie dla osób, które są pasjonatami historii i uzbrojenia, a wiele z nich marzy o tym, by móc strzelić z kilku rodzajów broni, najpopularniejszych w wieku XX na wielu frontach.

Cały arsenał dostępnym na miejscu został dokładnie przedstawiony na stronie internetowej Cracow Shooting Academy.

Do dyspozycji gości oddawane są liczne pakiety, z których mogą oni korzystać. Są one skonstruowane w taki sposób, by zarówno osoby niedoświadczone, jak i osoby zaawansowane odnalazły w nich coś dla siebie. Jednocześnie, to one są gwarancja najniższej ceny. Jeżeli jednak w każdym z 6 przygotowanych pakietów nie znajdzie się tego, którego się poszukuje, można skonstruować własny pakiet. Wystarczy wejść na stronę internetową Cracow Shooting Academy, a następnie wybrać Generator Pakietów.

Do dyspozycji zostają oddane wszystkie karabiny, strzelby i pistolety dostępne na ternie Cracow Shooting Academy, włącznie z bronią historyczną. Wystarczy wybrać to, co nas interesuje, a następnie wybrać odpowiednią ilość amunicji. Cały czas śledzi się końcowy koszt pakietu, nie będzie więc on dla nikogo zaskoczeniem. Na koniec wystarczy zapisać pakiet, a następnie wybrać dogodny dla nas termin, w którym się go zrealizuje.

Podsumowując, Cracow Shooting Academy to strzelnica zdecydowanie godna polecenia, gdy zadaniem jest organizacja imprezy firmowej. Nowoczesna przestrzeń, szeroki arsenał broni czy doskonała obsługa sprawiają, że miejsce to jest nie tylko chętnie odwiedzane, również przez imprezy firmowe, ale równie często polecane, także w sieci.

Informacja prawna