Drewniane panele akustyczne dla kazdego

panele akustyczne

Drewniane panele akustyczne w Twoim domu

Produkty Akustonic.com można zastosować w wielu różnorodnych miejscach, zaliczymy do nich: kina, sale nagrań, sale odsłuchu, szkoły tańca, biura czy teatry. Coraz częściej panele wykorzystuje się również w mieszkaniach. Klienci umieszczają je w salonie, sypialni, czy domowym biurze. Panele akustyczne z drewna najczęściej wieszamy w salonie, czyli pomieszczeniu z kinem domowym. Kupując sprzęt, chcemy zapewnić domownikom najwyższą jakość dźwięku i świetne doznania podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów. W wielu wypadkach okazuje się jednak, że puste ściany powodują odbijanie dźwięku i powstanie pogłosu i echa. Jakość dźwięku ulega wówczas pogorszeniu, a sprzęt nie przyniesie satysfakcji. W rzeczywistości ważna jest nie tylko wysoka jakość sprzętu, ale także adaptacja akustyczna pomieszczenia. Warto wspomnieć, że panele akustyczne można bardzo łatwo dostosować do każdego pomieszczenia w mieszkaniu.

Co wyróżnia produkty Akustonic.com?

Panele akustyczne wykonane z naturalnego drewna liściastego stanowią eleganckie wykończenie pomieszczenia. Łączą w sobie dbałość o detale wykonania oraz wysoką skuteczność w eliminowaniu niepożądanych dźwięków. Nasze rozwiązania dokładnie przemyśleliśmy i zadbaliśmy o przestrzeganie wszystkich niezbędnych norm i certyfikaty. Do produkcji używamy tylko sprawdzonych i skutecznych materiałów, które będą Państwa cieszyć przez długie lata. Wnętrze paneli to wełna mineralna Isovet PT80 o gęstości 80 kg/m3 będąca świetnym materiałem wygłuszającym. Ramę paneli tworzy natomiast wybrane przez nas i poddane selekcji drewno liściaste pokryte lakierem. Drewno liściaste wykazuje dużą skuteczność, ponieważ zwiększa przestrzenność dźwięku. Warto wspomnieć, że materiał ociepli wnętrze, nada mu elegancji i będzie niezwykle modnym dodatkiem. Nasze rozwiązanie pasuje do wielu rodzajów pomieszczeń i sprawdzi się w wielu stylach wnętrzarskich.

Drewniane panele akustyczne

Ten designerski produkt oprócz walorów akustycznych zadowoli najbardziej wymagającego klienta. W połaczeniu z dekoracyjnymi panelami akustycznymi wprowadzi do pomieszczenia nową jakość dźwięku. Dobór kolorów spośród szerokieg gamy pozwoli dopasować panele do wystroju wnętrza. Nada mu nowoczesnego , a zarazem klasycznego charakteru. Dodatkowo rozwiązania akustyczne oferowane przez firmę Akustonic nie wymagają wygurowanych nakładów finanasowych, dlatego też kliencie coraz chętniej sięgają po ich produkty. Chętnie doradzą oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

Informacja prawna