Świąteczny zestaw idealnym pomysłem na prezent

Ciężko wyobrazić sobie święta bez prezentów. To ważna tradycja, ale też zawsze są wątpliwości, co najlepiej się sprawdzi w roli gwiazdkowego podarku. Polecanym rozwiązaniem są gotowe zestawy upominkowe, z możliwością ich spersonalizowania, dzięki czemu sprawią dużą przyjemność obdarowywanej osobie.

Dlaczego zestawy prezentowe są dobrym pomysłem?

Luksusowy zestaw prezentowy to idealny sposób na to, by okazać swój szacunek, uznanie i szczególną więź z biznesowymi partnerami, pracownikami oraz klientami. Gotowe zestawy pasują też na prezent dla znajomych, którym chcemy podarować coś wartościowego i oryginalnego. W przypadku prezentów biznesowych warto też wspomnieć, że taki zestaw może posłużyć jako dyskretna reklama naszej firmy – jest możliwość, aby na opakowaniu, obok świątecznych życzeń, umieścić odpowiedni napis oraz niewielkie logo, tak by było jasne, od kogo jest ten podarunek.

Cena zestawu zależy oczywiście do tego, co dokładnie się w nim znajdzie. Interesującą opcją są zestawy z drogimi, markowymi alkoholami, jakie znaleźć można na Swiatkonesera.com. Każdy taki prezent składa się ze starannie dobranych trunków oraz stylowych dodatków, a całość jest przystrojona w świątecznym klimacie, podkreślając wyjątkowość okazji.

Przykładowy zestaw upominkowy może się składać z góralskiej żurawinowej, aromatycznej kawy ziarnistej oraz bakalii w czekoladzie albo manufakturowej wódki, marcepanowych ciasteczek z rumem i owoców w polewie – jest szeroki wybór markowych, nietypowych alkoholi oraz wysokiej jakości słodyczy. Całość jest gustownie zapakowana, w elegancki kartonik albo specjalnie przygotowaną drewnianą skrzyneczkę.

Gdzie można kupić świąteczny zestaw?

Klienci indywidualni mogą zamawiać alkohole z odbiorem osobistym w sklepie, klienci firmowi oraz instytucje otrzymują przesyłkę kurierem – koszt dostawy jest uzależniony od liczby zamówionych zestawów oraz ich wielkości, dlatego cena jest ustalana zawsze indywidualnie. Za swoje zamówienie można zapłacić z góry przelewem albo dopiero przy odbiorze przesyłki.

Zgłoszenia dotyczące świątecznych zestawów upominkowych są przyjmowane telefonicznie, drogą mailową albo za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej hurtowni alkoholi.

Informacja prawna