Jak wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny to niezwykle ważny moment w życiu każdej pary. Każdy chce, aby był jak z bajki, ale też i żeby dobrze zapadł w pamięć obojgu z zakochanych. Przyszły pan narzeczony często zastanawia się, co zrobić, aby pierścionek zaręczynowy w oryginalny sposób znalazł się na palcu tej jedynej. W tym artykule podpowiadamy, jak go wręczyć, aby ukochana rozpłakała się ze szczęścia.

Coś dla miłośników klasyków

Oglądasz z ukochaną film romantyczny, w którym bohater oświadcza się dziewczynie w klasyczny, tradycyjny sposób — podczas kolacji w eleganckiej restauracji. Na twarzy swojej partnerki widzisz uśmiech, a jej mina wskazuje na to, że chciałaby przeżyć coś takiego z Tobą. I już wiesz, że zainspirowanie się sceną z filmu będzie właściwym pomysłem. Sądzisz, że to oklepane?

My uważamy, że wcale nie. Zaproś ją na romantyczną kolację, zamów wasze ulubione wino, patrz jej w oczy przez niemal cały czas. Jeśli wykażesz się znajomością gustu swojej wybranki, motylki w jej brzuchu, kiedy klękniesz przed nią na jedno kolano, masz zagwarantowane. W dodatku inni ludzie bijący wam brawo będą dodawali jej świadomości, że z całego świata wybrałeś właśnie ją. Czy to nie piękne?

Niezapomniany moment

Jeśli z jakiegoś powodu powyższa opcja Ci nie odpowiada, nie przejmuj się, bo mamy dla Ciebie jeszcze inne pomysły, aby wręczyć ukochanej pierścionek zaręczynowy i powiedzieć jej, że to właśnie z nią chcesz przeżyć resztę życia. Z pewnością dla wielu ludzi przebywanie w pięknym miejscu, które zapiera dech w piersiach, generuje setki dobrych wspomnień.

Dorzuć do tego jeszcze zaręczyny i spraw, że twoja kobieta oszaleje z radości. Zabierz je w miejsce, jakie zawsze chciała zobaczyć, a kiedy będzie rozkoszować się jego urokiem, wiesz, co robić dalej. Niestety wybór lokalizacji pozostawiamy Tobie — to Ty znasz ją najlepiej i jako jedyny jesteś w stanie zrealizować jej marzenie.

Wyjątkowy dzień

Czy „wyjątkowy” dzień, który przychodzi i odchodzi każdego roku, jest rzeczywiście taki szczególny? TAK, bo tak naprawdę każdy jest inny. Ty możesz uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym, jeśli to właśnie wtedy postanowisz się oświadczyć. Uklęknięcie przed nią w sylwestra o północy, kiedy wspólnie oglądacie pokaz fajerwerków, brzmi magicznie i może mieć symboliczne znaczenie, bo przecież to, jak spędzamy nadejście nowego roku, zapowiada, jaki będzie przyszły.

A może Twoja ukochana jest miłośniczką świąt Bożego Narodzenia i każdej zimy niecierpliwie ich wyczekuje? Spraw, aby w kolejnych latach wyczekiwała ich jeszcze bardziej na myśl o wspomnieniach z nimi związanych.

Pierścionek zaręczynowy możesz zapakować w ozdobny papier i położyć pod choinką, jak również samemu wręczyć jej go w czapce Mikołaja. A może nie masz zamiaru czekać aż do grudnia? Oświadcz się w rocznicę Waszego związku lub jej urodziny. Niech ten szczególny dzień zapamięta podwójnie!

Tylko we dwoje

Jeśli oboje jesteście domatorami i chcecie, aby ten moment należał tylko do Was, zaplanuj zaręczyny w domu. Brzmi jak coś nudnego, ale wcale nie musi takie być. Zadbaj o to, aby nikt wam nie przeszkadzał i urządź dzień tak, jak lubicie. Kolacja przy świecach i romantycznej muzyce, czy wieczór przy Waszych ulubionych grach video — jeśli to Wam odpowiada, to nic Cię nie powstrzymuje.

Pamiętaj, że to moment, który Twoja partnerka będzie wspominała przez resztę życia, dlatego spraw, aby poczuła się jak królowa, a potem pokaż jej, że chcesz być z nią aż do śmierci.

Informacja prawna