Garnitur męski, obowiązkowo dla każdego

Garnitur męski ma bardzo długą historię. To bez wątpienia podstawowy element każdej męskiej szafy. Nie kupujemy go zwykle często, ale musimy go posiadać. Garnitur towarzyszy każdemu mężczyźnie już od najmłodszych lat. Każda podniosła uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy w postaci odpowiednio dobranego garnituru. Mężczyzna w idealnie dopasowanym garniturze zawsze robi ogromne wrażenie.

Ta popularna propozycja, która powinna wisieć w szafie każdego mężczyzny ma ogromne znaczenie. Moda męska nie jest tak dynamiczna jak moda damska więc garnitury nie zmieniają się zwykle co sezon. Wystarczy jeden lub dwa idealnie dopasowane i co najważniejsze, wykonane z najlepszych jakości tkanin. Tkanina ma bardzo ważne znaczenie. Wysokiej jakości wełna niezwykle dobrze się układa na sylwetce i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Garnitury z reguły dzielimy na modele biznesowe, casualowe czy wizytowe. Propozycje biznesowe utrzymane są w ponadczasowym odcieniu granatu. Wykonane z najwyższej jakości wełnianych tkanin pochodzących z renomowanych włoskich tkalni. Tkaniny te charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami. Podwójna skrętność wełny sprawia, że model jest naturalnie sprężysty i odporny na wszelkie zagniecenia. Naturalna tkanina gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza, a dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie patentów wykazuje cechy tkaniny wodoodpornej, co szczególnie sprawdzi się podczas biznesowych podróży. Garnitury biznesowe to klasyczne fasony i kroje. W towarzystwie błękitnej koszuli i stonowanego krawatu tworzy stylizację godną każdego mężczyzny sukcesu. Zaraz obok modeli biznesowych znajdują się propozycje wizytowe. Tutaj również najbardziej popularnym odcieniem jest granat, zaraz po nim plasuje się grafit, szary oraz ponadczasowa czerń. Ciekawym i niebanalnym rozwiązaniem są modne kraty. Garnitur w subtelną kratę jest idealny podczas rodzinnych uroczystości. Doskonale komponuje się zarówno z białą, klasyczną koszulą jak i z koszulą w mikro wzór. Coraz częściej wspomina się także o garniturach casualowych. To fantastyczne modele w wyrazistych odcieniach. Często w kolorowe kraty czy mikro wzory. Na lato często wykonane są z naturalnych tkanin takich jak len. Nosimy je z t-shirtami lub koszulkami polo.

Miejscem, gdzie można znaleźć garnitur na każdą okazję jest salon firmowy marki Lavard. To polska marka, która od lat jest specjalistą od nienagannego wizerunku. Kolekcja marki Lavard charakteryzuje się przede wszystkim starannym doborem tkanin, niezwykłą dbałością o detale oraz wysokim standardem wykończenia. Tkaniny wykorzystywane do tworzenia kolekcji pochodzą z renomowanych włoskich tkalni. Kolekcja marki Lavard jest niezwykle komplementarna. Do garnituru bez problemu dobierzemy koszule, krawat, muchy, skarpety, pasek czy poszetkę. Dzięki bogatej ofercie stworzymy niezapomniane i oryginalne stylizacje, które zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Lavard!

https://www.lavard.pl/produkty/moda-meska,2,2141

Informacja prawna