Jak wybrać idealny prezent dla męża na rocznicę ślubu?

Jeśli głowisz się, co kupić mężowi na rocznicę ślubu, weź pod uwagę przede wszystkim charakter męża oraz  jego hobby. W prezencie dla męża na rocznicę chodzi przecież o to, by obejmował oboje małżonków, tak by mogli cieszyć się wspólnym czasem, choć są też oczywiście również inne szkoły.

Wspólna romantyczna kolacja

Wyborne jedzenie, doskonałe trunki, zapierające dech w piersiach aromaty…w takich warunkach każda para poczuje się wyjątkowo. Rozważając prezent na rocznicę ślubu dla niego, weź koniecznie pod uwagę jego indywidualne kulinarne upodobania. Jaką kuchnię lubi? Czy lubi eksperymenty i niekonwencjonalne rozwiązania?

Jako przykład niestandardowej kolacji może posłużyć kolacja w ciemności. Taki prezent na rocznicę ślubu zdecydowanie zrobi klimat i sprawi, że małżonkowie doświadczą obcych im do tej pory doznań, które pobudzą ich wszystkie zmysły.

Klasyczny prezent na rocznicę ślubu dla męża – zegarek

Taki prezent dla męża z okazji rocznicy ślubu sprawdzi się, gdy jednak chcesz podarować mu zindywidualizowany prezent i w ten sposób postawić na tradycyjne rozwiązanie. Kapitalnym pomysłem w takiej sytuacji jest elegancki zegarek.

Taki prezent dla męża to zdecydowanie rzecz, z której powinien ucieszyć się każdy facet, bez względu na wiek. My polecamy szczególnie taki prezent dla odrobinę starszych mężczyzn, którzy są często oddanymi fanami klasycznych dodatków.

Książki ulubionych autorów

Jeśli jeszcze nie wymyśliłaś co kupić mężowi na rocznicę ślubu, to pomyśl o zestawie książek. Mogą być to pozycje jego ulubionego autora, tzw. dzieła zebrane, a mogą być to książki wymarzone przez Twojego małżonka, teraz zebrane w rocznicową kolekcję.

Dobra literatura to świetny prezent dla mężczyzny na rocznicę ślubu, o ile oczywiście jest on pasjonatem słowa pisanego. Obecnie księgarnie oferują spory wybór książek wziętych pisarzy i tych niszowych, które można kupić w pakietach wprost skrojonych pod okazje upominkowe każdego rodzaju.

Płyty winylowe i stylowy gramofon

Od ładnych paru lat płyty winylowe wracają do łask, ludzie doceniają bowiem jakość

dźwięku zawartą na czarnym krążku i jego  kształt, więc jest to zdecydowanie coś, co można kupić mężowi na rocznicę ślubu. Oczywiście jeśli jest melomanem, lub też po prostu lubi słuchać i relaksować się w towarzystwie muzyki.

Jeśli nie macie w domu odtwarzacza? Nic prostszego. Obecnie na rynku znajdziesz gramofony, które na pewno trafią w gusta Twojego małżonka, w zależności od stopnia muzycznej fascynacji. Trafić więc możesz na zupełnie proste modele, ale możesz również zdecydować się na egzemplarz z wyższej półki.

Podobne posty

  • Lubisz „dłubać” przy samochodzie? Te narzędzia mogą się przydaćLubisz „dłubać” przy samochodzie? Te narzędzia mogą się przydać Jeśli planujesz sam naprawiać swoje auto pamiętaj, aby wcześniej odpowiednio wyposażyć garaż. Dobrze dobrany zestaw narzędzi ułatwi naprawę drobnych usterek. A bez niektórych sprzętów […]
  • Ważna odzież dla wędkarzaWażna odzież dla wędkarza Zamiłowanie do wędkowania pociąga za sobą konieczność posiadania odpowiedniego wyposażenia. Wśród niego znajduje się między innymi dobrej jakości wędka, przynęty czy żyłka. Nie można […]
  • Czystek – co warto o nim wiedzieć?Czystek – co warto o nim wiedzieć? Nazwę tej rośliny słyszeli chyba wszyscy, ale co się pod nią kryje? Czy warto pić napar z tego wyjątkowego zioła? Jaki wpływ na Twój organizm może on mieć? Kto powinien się go wystrzegać, […]
  • 6 najlepszych sposobów promocji Twojej firmy6 najlepszych sposobów promocji Twojej firmy W obecnych czasach biznes bez reklamy niewątpliwie ma marne szanse na rozwój. Promocja jest skutecznym sposobem dotarcia do klientów. Coraz większe zaawansowanie technologiczne sprawiło, […]
  • Jak dbać o związek?Jak dbać o związek? Każda relacja między ludźmi to pewnego rodzaju wyzwanie. Z jednej strony staramy się na właściwie każdym kroku pokazać z najlepszej strony, z drugiej zapominamy, jak ważna jest pielęgnacja […]
  • Rękawice bokserskie i do MMA – jak wybrać najlepsze?Rękawice bokserskie i do MMA – jak wybrać najlepsze? Rękawice to podstawowy sprzęt każdego fightera, niezależnie od tego czy trenuje pięściarstwo czy mieszane sztuki walki. Od ich jakości zależą komfort treningu i skuteczność podczas walki. […]
Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]