Prezent dla kobiety – nieszablonowe pomysły na sprawienie radości bliskim osobom

kobieta w spa

Na pewno wielokrotnie zastanawiałeś się, co podarować koleżance, przyjaciółce, babci, mamie, partnerce lub córce. Każdego z nas otaczają kobiety, a okazji do kupienia prezentów jest coraz więcej. Urodziny, imieniny, święta, zdana matura, Dzień Kobiet, zaręczyny. Od samego wymyślania kolejnych sposobności do dania upominku aż głowa boli. Ważne także, aby prezent czymś się wyróżnił, tylko wtedy mamy pewność, że da upragnioną radość. Wbrew pozorom zaskoczyć kobietę wcale nie jest tak trudno. Wystarczy odrobina chęci i kreatywności.

Jaki prezent wybrać?

Dobór prezentu nie może być przypadkowy. Należy wziąć pod uwagę nie tylko wiek osoby obdarowywanej i okazję, ale także upodobania konkretnej kobiety. Co warto zbadać przed podjęciem decyzji? Hobby, skłonność do improwizacji, metoda spędzania czasu wolnego – to tylko niektóre z propozycji. Dawanie kwiatów, czekoladek, perfum czy nowej sukienki to już klasyka. Kobiety bardzo cenią sobie jednak twórcze podejście do upominków. Lubią oryginalne, niecodzienne, spersonalizowane prezenty, które dostarczają dodatkowych wrażeń. Jeśli szukasz inspiracji warto przeszukać internet, bo może właśnie tam, kryje się prezent marzeń (np tutaj: https://prezentmarzen.com/prezenty-dla-niej/). Co możemy zaproponować? Lista jest bardzo długa i zawiera między innymi:

 • Escape room.
 • Masaż czekoladowy.
 • Lot awionetką.
 • Wycieczkę po świecie wirtualnej rzeczywistości.
 • Naukę jazdy konnej.
 • Kurs Sushi.
 • Wycieczkę do Norwegii.
 • Japoński manicure.

Najciekawsze propozycje opisujemy poniżej.

Lot balonem

To wydarzenie zapamiętacie na długo. Lot balonem gwarantuje wszystko to, co powinien mieć oryginalny prezent: emocje, piękne widoki, romantyczną atmosferę, możliwość wykonania pamiątkowych fotografii w malowniczym plenerze. Lot trwa około godziny i jest w pełni bezpieczny. Pozwala także na spojrzenie na otaczający świat z innej perspektywy.

Lot paralotnią

Skoro już trafiliśmy pod kopułę nieba, to tak szybko z niej nie uciekajmy. Ciekawą alternatywą dla lotu balonem jest lot paralotnią. W przeciwieństwie do pierwszej propozycji, z tego prezentu osoba obdarowana korzysta samotnie. Paralotnia nie posiada silnika i jest łatwo sterowalna. Do odbycia lotu nie są wymagane uprawnienia, ani aktualne badania lekarskie. To sport przeznaczony dla wszystkich głodnych przygód i adrenaliny.

Nurkowanie

Skoro byliśmy już w powietrzu, to może czas zejść pod wodę? Po świecie chodzi całkiem sporo kobiet, które cierpi na lęk wysokości i specjalnie dla nich przygotowano propozycję, która zapewnia podobne wrażenia, a nie wymaga wsiadania w żaden podniebny środek transportu. Lekcje nurkowania stanowią pierwszy krok do rozpoczęcia przygody w podwodnym świecie. Oprócz informacji o sprzęcie i sposobów jego użytkowania, przedstawiony nam zostaje systemem komunikacji podwodnej. Nauka zawiera też część praktyczną, w której schodzimy pod wodę. Zajęcia odbywają się w specjalnie przygotowanych, głębokich basenach. Ten prezent będzie spełnieniem marzeń dla każdej kobiety, która umie pływać i nie ma problemów zdrowotnych z układem krążenia i oddechowym.

Wodny Jetpack

A może by tak połączyć loty z wodnymi akrobacjami? Jetpack to innowacyjna konstrukcja, która za pomocą hydroodrzutowego plecaka, unosi człowieka w powietrze. Osoba obdarowana samodzielnie decyduje o zastosowanym ciśnieniu, przez co ma pełną kontrolę nad kierunkiem oraz wysokością lotu. Z prezentu korzysta się przy udziale instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika.

SPA

Twoja żona jest zmęczona natłokiem zajęć? Mama czuje bóle mięśni? Siostra chciałaby choć na chwilę zapomnieć o rzeczywistości? Dla każdej z nich dobrym prezentem będzie pakiet „Twój dzień w SPA” (sprawdź: https://prezentmarzen.com/twoj-dzien-w-spa/). To idealna opcja do wyciszenia organizmu, złapania wiatru w żagle, zrelaksowania nie tylko ciała, ale także umysłu. W skład pakietu wchodzą między innymi zabiegi na ciało, twarz i dłonie, dzięki którym odprężenie będzie kompleksowe.

Zobacz ciekawą ofertę voucherów do salonów SPA: https://prezentmarzen.com/voucher-do-salonu-spa/ 

Voucher do włoskiej restauracji

Sprezentowanie vouchera do włoskiej restauracji, to nie tylko okazja do skosztowania prawdziwej kuchni włoskiej, ale także możliwość odbycia romantycznego wieczoru w dźwiękach śródziemnomorskiej muzyki. Włosi pod względem kulinarnym są bardzo różnorodni, dlatego każdy znajdzie w menu restauracji posiłek, którego go zaintryguje i skusi. Co możemy polecić?

 • pyszny makaron Pomodoro,
 • nadziewane i smażone kulki ryżowe w panierce o orientalnej nazwie Arancini,
 • słodkie Tiramisu,
 • niezapomniane tarty spod znaku Crostaty,
 • aromatyczne Carpaccio.

Przygoda w Parku Trampolin

To prezent dla aktywnych kobiet. Parki wyposażone są w trampoliny sportowe, baseny z gąbkami, strefy dla dzieci i wiele innych, dzięki czemu nadadzą się dla koleżanki, córki czy żony. Wizyta w parku to gwarancja świetnej zabawy i uśmiechu. Trening wzmacnia także kondycję, wydolność organizmu i poprawia pracę krążenia.

Voucher na strzelnicę

Na koniec coś absolutnie specjalnego. Jeśli Twoja partnerka czy przyjaciółka cenią sobie kino akcji, albo lubią grać w gry komputerowe, możliwość zmierzenia się z prawdziwą bronią będzie dla nich czymś wyjątkowym. Poczuć ciężar i chłód stalowego pistoletu, usłyszeć huk wystrzału, doświadczyć siły odrzutu – to wszystko składa się na idealny prezent dla fanki ostrej amunicji.

Zabawa, relaks, adrenalina

Niezależnie czy zdecydujesz się na niezapomniany lot balonem, voucher do salonu SPA czy wycieczkę do Norwegii, osoba obdarowana będzie pozytywnie zaskoczona. To upominki, o których pamięta się całe życie, a towarzysząca im paleta emocji, wspierać będzie bliskość i uczucia między Wami.

Informacja prawna