Płynne szkło ratunkiem w niespodziewanych sytuacjach!

Wyobraź sobie taką sytuację: idziesz spokojnie ulicą, wysyłając wiadomość z Twojego dotykowego telefonu. Nagle ktoś w całkowitym roztargnieniu potrąca Twoje ramię, a Ty upuszczasz telefon. Co najczęściej w takiej sytuacji czujesz? To samo co każdy posiadacz takiego telefonu – “błagam, niech tylko ekran będzie cały”. Na Twoje nieszczęście, cały wyświetlacz zyskał dodatkową “ozdobę” w postaci pajęczyny pęknięć. Kolejne zmartwienie i niechciany wydatek na Twojej głowie. A przecież można było tego uniknąć. Jak? Decydując się na dodatkową ochronę Twojego wyświetlacza, którą zapewni Ci płynne szkło!

Czym jest płynne szkło?

Szkło w płynie jest skuteczną ochroną Twojego telefonu, tabletu, a nawet zegarka czy okularów. Nie musisz się obawiać, że Twoje urządzenie ulegnie przypadkowemu zniszczeniu. Szkło chroni je od wszelkiego rodzaju pęknięć, zarysowań, zabrudzeń, śladów linii papilarnych, a także przed wodą. Działa także antybakteryjnie. Sprawi to, że nawet w ciężkich warunkach Twoje urządzenie będzie bezpieczne. Płynne szkło Glass Protector jest hartowane i zawiera polimery fluoru i siloksany, zatem jest bezpieczne dla środowiska. Z takim szkłem hartowanym zyskasz pancerną ochronę, a także zaoszczędzisz na kosztownej naprawie zepsutego urządzenia. Jednocześnie fundujesz sobie zarówno wewnętrzny spokój, jak i świadomość, że Twój telefon jest odpowiednio zabezpieczony. Dzięki tego typu szkle, zamiast kolejne pieniądze wydać na naprawę pękniętego ekranu, możesz wydać na coś znacznie przyjemniejszego, na przykład związanego z Twoją pasją. To płynne szkło po całkowitym zastygnięciu osiąga twardość hartowanego szkła 9H! Jest to równoznaczne z faktem, że Twój ekran będzie chroniony bardziej niż dotychczas.

W jaki sposób możesz wykorzystać płynne szkło?

Ze względu na swoją początkową konsystencję, płynne szkło może być wykorzystane do wielu płaskich, szklanych powierzchni, do których uznasz, że potrzebna jest dodatkowa ochrona. Kiedy pomyślisz o szkle hartowanym, pierwsze co przychodzi na myśl, jest telefon dotykowy. Nic w tym dziwnego, ponieważ właśnie to przeznaczenia płynnego szkła ma największą popularność. Jednak nie jest to jedyna opcja wykorzystania. Boisz się, że zegarek, który jest rodzinną pamiątką po ukochanym przodku ulegnie zniszczeniu? Bez obaw – zabezpieczając go płynnym szkłem możesz mieć pewność, że zachowasz swój bezcenny, sentymentalny skarb w nienaruszonym stanie na lata! A może masz pecha do potłuczonych okularów? Nie ważne jak drogie szkła byś kupował i tak za pół roku szybka rysuje się lub szczerbi? Pożegnaj się z tym problemem na dobre i ochroń swoje szkiełka płynnym szkłem hartowanym.

Informacja prawna