Najpopularniejsze portale randkowe, w których z pewnością poznasz kobietę

W dobie obecnych czasów powstaje coraz więcej nowych portali randkowych, na których można poznać odpowiednią dla siebie kobietę. Do najpopularniejszych portali można zaliczyć przede wszystkim Badoo, Tindera oraz Sympatię

Badoo

Badoo jest portalem randkowym, który funkcjonuje na rynku od 10 lat. W początkowej fazie nie był tak rozbudowany jak jest obecnie. Otóż w chwili obecnej osoby zakładające konto na tym portalu mają możliwość nie tylko opisania swojej osoby, ale przede wszystkim wybór kryteriów, którymi się kierują podczas poszukiwania drugiej osoby. Uzupełniając swój profil można również określić takie informacje jak kolor włosów, wzrost, stan cywilny, informację o posiadanych dzieciach lub ich braku, a także znajomość języków obcych. Oprócz tego każdy z użytkowników ma możliwość rozmowy nie tylko z osobami z okolicy, ale z całego świata. Niezależnie od tego czy dana osoba posiada konto „premium”, bądź też nie. Użytkownicy portalu mogą również prowadzić oraz oglądać transmisje live, a także mają możliwość nawiązania połączenia video z osobą, która ich zainteresowała, aby sprawdzić czy rzeczywiście jest to ta osoba, za którą się podaje.

Tinder

Tinder jest kolejnym z portali randkowych, na którym można poznać interesujące osoby. Charakteryzuje się on tym, że mając standardowe konto można wyłącznie podejmować konwersację z ludźmi z okolicy. Natomiast posiadając konto „premium” można rozmawiać z ludźmi z każdego zakątka świata. Tinder jest popularny na całym świecie, aczkolwiek w odróżnieniu od Badoo, użytkownicy nie mają możliwości nawiązania połączenia video z osobą, z którą podjęli konwersację.

Sympatia

Sympatia jest portalem randkowym, który jako pierwszy pojawił się na polskim rynku. Jest to niezwykle ceniony przez użytkowników, którzy darzą go ogromnym zaufaniem. Charakteryzuje się o tym, że nie mając konta „premium” można wysłać maksymalnie trzy wiadomości w ciągu dnia – niezależnie czy te wiadomości są wysyłane do jednej, czy do różnych osób. Użytkownicy mają również możliwość podjęcia gry między sobą, która polega na zadawaniu wygenerowanych pytań przez system.

Informacja prawna