Masturbacja w związku – dlaczego nie warto z niej rezygnować?

Z fizjologicznego punktu widzenia masturbacja nie jest niczym niezwykłym. Może się pojawić także w związku, w którym partnerzy zgodnie twierdzą, że mają udane życie seksualne. Może ożywić związek i skłonić dwoje ludzi do większej otwartości.

Czy masturbacja to zdrada?

Ten zarzut najczęściej podnoszą kobiety, którym nie podoba się męska masturbacja wspomagana oglądaniem w sieci nagich kobiet. Tymczasem mężczyźni ripostują, że masturbacja jest jak najbardziej w porządku i nie ma nic wspólnego z brakiem lojalności wobec partnera. Jest wręcz dokładnie odwrotnie. To właśnie masturbacja pomaga oprzeć się pokusie zdrady. Przechowywane pieczołowicie w szufladach masturbatory męskie nie powinny więc być powodem do niepokoju. To gadżet taki sam jak np. szczoteczka do zębów, niezbędny z powodów fizjologicznych.

Jeśli kobieta nie chce, żeby mężczyzna się masturbował, może temu zapobiec tylko w jeden sposób.

Jak ożywić związek za pomocą masturbacji?

Masturbacja najczęściej kojarzy się z zaciszem własnego pokoju, gabinetu lub łazienki. Może tak być, ale nie musi. Masturbacja w związku może być elementem gry erotycznej między partnerami. Jeśli przywykli razem odwiedzać sklep erotyczny, chętnie robią sobie nawzajem przyjemność, to dlaczego nie spróbować czegoś nowego? Obserwowanie, jak partner się masturbuje, może być bardzo podniecające. Niewątpliwie wprowadzi związek na nowe tory. Być może ożywi nieco już wygasły ogień.

Gadżety erotyczne do masturbacji

Masturbacja to niekoniecznie używanie wyłącznie własnej ręki w celu osiągnięcia przyjemności seksualnej. Można to robić na wiele sposobów, na przykład za pomocą gadżetów erotycznych. Masturbatory męskie i wibratory dla kobiet to najpowszechniejsze i najczęściej wybierane akcesoria. Nieco rzadziej sięgamy po dilda, sztuczne pochwy, zabawki analne czy stymulatory orgazmu.

Co oferuje sklep erotyczny online?

Zakupy w sklepie erotycznym stacjonarnym mogą być niekiedy krępujące, szczególnie dla osób mieszkających w mniejszych miejscowościach. Potrzeba zachowania prywatności zazwyczaj wygrywa z możliwością zwiększenia doznań erotycznych. Tu z pomocą przychodzą sklepy erotyczne online, które dostarczają zamówienia w dyskretnych paczkach.

Co można kupić w takim sklepie? Właściwie wszystko, co jest potrzebne do udanego życia seksualnego, od gadżetów erotycznych, poprzez kosmetyki i artykuły służące antykoncepcji, bieliznę, dodatki, po gadżety dla odważnych, czyli lubiących BDSM.

Pełny asortyment sklepu erotycznego online dostępny jest na stronie: https://kraina-doznan.pl/

Informacja prawna