Kurier InPost – jaką opcję przesyłki kurierskiej wybrać?

Kto z nas nie lubi oszczędzać? Oczywiście – lubimy także wydawać! Jednak pomiędzy tymi dwoma kwestiami warto znaleźć nić porozumienia. Uda nam się to chociażby dzięki szukaniu oszczędności nawet przy codziennych zakupach. Nie chodzi tutaj o kupowanie wszelkich najtańszych rzeczy i brak sprawiania sobie jakichkolwiek przyjemności. Mowa bardziej o świadomych zakupach i wybieraniu produktów, które są dobrej jakości i w przystępnej cenie. Taki system można zastosować także przy przesyłkach kurierskich. Na rynku mamy wiele dobrych firm, ale każda z nich ma inne ceny. Dziś zajmiemy się InPostem. Mają oni jedne z najlepszych cen, jednak jaką opcję przesyłki wybrać?

Kurier InPost – tradycyjne przesyłki kurierskie

Choć InPost jest znany raczej z opcji paczkomatowej, to od pewnego czasu ma w swojej ofercie także tradycyjne przesyłki kurierskie. Cieszą się one także dużym zainteresowaniem. Jest to jednak droższa opcja. Zawsze dostawa od drzwi do drzwi ma wyższą cenę – jest to w pełni naturalne. Mimo wszystko cennik InPost nawet w tej opcji jest konkurencją dla pozostałych firm. Poznajmy bliżej to, co ma nam do zaoferowania firma. Kurier przyjmuje paczki do maksymalnej wagi 50 kg. W ofercie znajdziemy przesyłki pobraniowe oraz oferty dodatkowego ubezpieczenia. InPost ma bardzo atrakcyjny szacowany czas dostawy. Wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Co więcej, firma oferuje ciekawą usługę, jaką jest dostarczanie paczek w sobotę!

Paczkomaty InPost – czy to najlepsza forma wysyłki?

Paczkomaty przyniosły popularność i największy sukces firmie InPost. Można uznać, że zrewolucjonizowały rynek usług kurierskich. Są one wygodne nie tylko dla klientów, ale dla samych dostawców. To właśnie to ułatwienie pracy i ograniczenie rozwożenia przesyłek pozwoliło na maksymalne obniżenie kosztów. Paczkomaty InPost to jedna z najtańszych form wysyłki. Jest ona także bardzo wygodna! Obecnie w Polsce mamy ponad 6000 paczkomatów. Dotarły już prawie do każdego miasta i miejscowości w Polsce. Każdy ma do nich dostęp i może korzystać z bardzo korzystnej opcji dostawy. Jeśli chodzi o maksymalną wagę paczki przyjmowanej do paczkomatu, to jest to 25 kg. Przy paczkomatach także możemy skorzystać z przesyłki pobraniowej. Co więcej, czas dostawy w tej opcji wynosi od 1 do 2 dni roboczych! To naprawdę świetna oferta, szczególnie przy tak atrakcyjnej cenie.

Która oferta InPost jest lepsza?

Każdy z nas ma własne preferencje i oczekiwania względem przesyłek kurierskich. Obie opcje są świetnie zorganizowane i godne polecenia. Wybór pomiędzy nimi należy do każdego klienta. Samodzielnie zdecyduje, jaka forma wysyłki jest dla Ciebie w danej sytuacji lepsza. Z pewnością obie spełnią Twoje oczekiwania! Jeśli już raz skorzystasz z usług InPost, to już nigdy nie wrócisz do innych form wysyłki. To naprawdę jedna z najlepszych firm na polskim rynku, która cały czas prężnie się rozwija. Koniecznie sprawdź, co jeszcze ma Ci do zaoferowania!

Informacja prawna