Wibratory dla Par – wyjątkowe doznania dla dwojga.

różowy wibrator dla par

Wybierz wibrator, który podniesie temperaturę w waszej sypialni i obojgu zapewni niezapomniane wrażenia. Jesteście szaloną parą, która uwielbia eksperymentować i chętnie sięgacie po nowe sex gadżety? A może wręcz przeciwnie, znacie się wiele lat, a w łóżku zaczyna was dopadać nuda? Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku powinniście wypróbować wibrator dla par. To zabawka, która rozpali was oboje do czerwoności. Podsyci ogień i sprawi, że nabierzecie ochoty na więcej.

Co to jest wibrator dla par?

Wiele osób błędnie uważa, że wibratory i dildo, to akcesoria dla samotnych kobiet. Nic bardziej mylnego. Aktualnie producenci zabawek erotycznych prześcigają się w pomysłach i wypuszczają na rynek coraz to ciekawsze produkty. Do tego warto zaznaczyć, że nawet najprostsza wersja dildo doskonale sprawdzi się podczas pieszczot we dwoje. Wibrator dla par – sklep-intymny.pl jest propozycją do wykorzystania w trakcie gry wstępnej, ale też sposobem na urozmaicenie życia erotycznego. Wybierzcie model, na który macie ochotę. Wśród propozycji znajdziecie wibratory gładkie, z wypustkami, na baterie, sterowane pilotem, soniczne.

Wibrator wielofunkcyjny – jak go używać?

Wibrator dla par ma zwykle kształt litery U. Drobniejszą końcówkę umieszcza się wewnątrz pochwy. Poza tym, że dzięki niej staje się ona ciaśniejsza, końcówka stymuluje punkt G, a także członka. To zupełnie inny rodzaj doznań. Niewiarygodna przyjemność i intensywniejszy orgazm. Szersza końcówka wibratora pobudza dodatkowo łechtaczkę, zapewniając kobiecie nieziemską rozkosz.

para w łóżku z różowym wibratorem

Na początek możecie wypróbować silikonowy masażer sfer erogennych. Przypomina królicze uszy. Jedno z nich umieszcza się w pochwie, a drugie na łechtaczce. Możesz dołączyć i wsunąć w partnerkę penisa lub rozkoszować się tym widokiem. Przyglądaj się, jak urządzenie pracuje, jak dotyka jej najbardziej wrażliwych miejsc, jak w niej pulsuje, a potem przenoś wzrok stopniowo do góry. Zwróć uwagę na to, jak reaguje jej ciało, jak się pręży, wygina, pokrywa gęsią skórką. Zwróć uwagę na wyraz jej twarzy, wzrok owładnięty dzikim szaleństwem. Sprawdź, jak na ten widok zareaguje Twoje ciało. Będziesz gotowy jak nigdy!

 Wibrator zdalnie sterowany

Rozwój technologiczny dotarł również do krainy erotycznych zabawek. Możesz wybrać wibrator dla dwojga, którego działania będziesz kontrolować za pomocą pilota, albo aplikacji w swoim telefonie. Wśród dostępnych modeli znajdziesz te prostsze z dwoma przyciskami, których używa się intuicyjnie, albo bardziej złożone. Co powiesz na wibrator, którego rytm dopasowuje się do dźwięków wybranego utworu na Spotify? A może zdarza Ci się wyjeżdżać? Zostawiasz swoją kobietę na kilka nocy samą i chciałbyś pomóc jej osiągnąć orgazm na odległość? Wykorzystajcie połączenie wideo oraz fakt, że wibratorem możesz sterować za pośrednictwem aplikacji z dowolnego miejsca na świecie. Brzmi nieziemsko?

młoda para w łóżku z zdalnie sterowanym wibratorem

Ciekawą opcją są wibratory dla par wodoodporne. Rozwińcie swoją erotyczną wyobraźnię, zmieńcie scenerię i zabierzcie swojego nowego „przyjaciela” pod prysznic, do wanny lub jeśli macie w domu jacuzzi bądź basenu.

Zapoznajcie się wspólnie z dostępnymi wibratorami dla par i wybierzcie taki, na który macie największą ochotę.

Informacja prawna