Jazda po torze – zabawa dla dużych chłopców

Trudno znaleźć bardziej męski temat niż motoryzacja. Samochody od lat rozpalają wyobraźnie facetów na całym świecie, szczególnie te, które pozwalają rozwinąć dużą prędkość. Marzeniem niejednego z nas jest to, żeby poprowadzić taki samochód, lecz ich ceny często sprawiają, że jest to nieosiągalne. Jednak od czego masz nas, my mamy na to sposób. Czytaj dalej a dowiesz się, co trzeba zrobić, żeby pokierować Lamborghini lub Porsche.

Co trzeba zrobić, żeby jeździć sportowym samochodem?

Odpowiedź na to pytanie może być prosta: kupić takie auto. Jeśli chcesz na co dzień jeździć Ferrari lub autem tej klasy to musisz je mieć w swoim garażu. Jednak doskonale wiemy, że ceny poszczególnych modeli są niebotyczne, mało kto ma wolny milion złotych po to, żeby spełnić swoje marzenie o prowadzeniu sportowego samochodu.

To nie oznacza, że musisz już na zawsze pożegnać się z tym pragnieniem. Doskonałym sposobem na to, żeby usiąść za kierownicą jednej z legend motoryzacji, jest skorzystanie a oferty Auto Prezent. To doskonały sposób na to, żeby spełnić swoje lub czyjeś marzenia. Możesz wykupić voucher na przejazd sportowym samochodem. Dostępnych jest około 40 różnych modeli, na pewno wśród nich na pewno znajdziesz auto, o którym marzyłeś. Zresztą nie musisz się ograniczać do jednego modelu, o czym dowiesz się już za chwilę.

Poprowadź jeden lub kilka modeli aut z pierwszych stron gazet

Warto przyjrzeć się bliżej maszynom, które czekają na Ciebie. Na stronie możesz wybrać jedną z legend światowej motoryzacji. Dostępna jest jazda Lamborghini, możesz usiąść za kierownicą Gallardo, czyli modelu, który potrafi się rozpędzić aż do 325 km/h. Jest to możliwe dzięki potężnej jednostce napędowej V6 o mocy 570 KM.

Jeśli szukasz jeszcze większej liczby koni mechanicznych to doskonałym wyborem będzie Ferrari F12berlinetta. Ten model potrafi się rozpędzić aż do 340 km/h a to za sprawą silnika V12 o mocy aż 740 KM. To doskonała recepta na to, żeby poczuć wielką adrenalinę za kierownicą auta z potężnym silnikiem.

Jeśli mowa o wielkiej jednostce napędowej to nie można pominąć Dodge’a Vipera GTS. To auto mieści pod maską silnik o pojemności 8,4 litra. Jeśli dołożysz do tego wyjątkową konstrukcję to zyskasz superszybki samochód. Dodatkowo jest to pojazd bardzo narowisty, co zapewni Ci dodatkową dawkę adrenaliny podczas jazdy.

Te 3 modele wchodzą w skład dostępnych pojazdów w ofercie Auto Prezent. Oprócz nich znajduje się jeszcze wiele egzemplarzy, które możesz poprowadzić. Wybór jest więc z gatunku tych trudniejszych. Nie musisz jednak się decydować tylko na jeden model. Dla osób, które chcą poprowadzić kilka różnych modeli został zorganizowany pojedynek aut. To event, podczas którego otrzymasz możliwość poprowadzenia nawet trzech aut. Dzięki temu będziesz miał porównanie, który z wybranych modeli jest najlepszy.

Poczuj się jak profesjonalny kierowca

Co ważne, eventy odbywają się na profesjonalnych obiektach wyścigowych. Jazda po torze to najbezpieczniejsza forma sprawdzenia możliwości auta. Bez przechodniów, rowerzystów i innych kierowców wokół będziesz mógł się przekonać, co dany pojazd potrafi. Zanim jednak do niego wsiądziesz, to instruktor wytłumaczy Ci, jak nim kierować, po to, żeby odczuwać jak najwięcej frajdy. Będzie on też Ci towarzyszył podczas jazdy, po to, żebyś mógł się poczuć bezpiecznie. Tory wyścigowe są w pełni przygotowane do tego, żebyś mógł w nich się poczuć jak zawodowy kierowca. Nie czekaj więc dłużej, tylko spełnij swoje motoryzacyjne marzenia.


Informacja prawna