Jak korzystnie sfinansować zakup używanej Toyoty?

Inwestycję związaną z zakupem samochodu zwykle planuje się z odpowiednim wyprzedzeniem. Założony budżet ułatwia precyzyjne określenie ram cenowych, w których powinniśmy się poruszać, szukając nowego auta. Rozwiązaniem, pozwalającym na realizację marzeń o zakupie samochodu, jest skorzystanie z atrakcyjnych form finansowania, oferowanych przez Grupę Cygan. Jakie warunki proponuje dealer?

Kredyt nie tylko na nowe auto

Należy zacząć od tego, że finansowanie zakupu pojazdu nie obejmuje jedynie modeli nowych, tak zwanych salonowych. Dziś oferta jest znacznie szersza i dotyczy także aut używanych, co jest znacznym ułatwieniem dla osób chcących skorzystać z preferencyjnych warunków kredytowych. Co więcej – propozycja adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedstawicieli sektora biznesowego, którzy chcą kupić auto firmowe na korzystnych warunkach.

Toyota Cygan oferuje między innymi wygodny kredyt Smartplan, którego atutami są raty niższe nawet o 40%, niska wpłata własna oraz możliwość wymiany samochodu co 3-4 lata. Ta opcja umożliwia wykupienie dotychczas użytkowanego samochodu przez dealera, co znacznie obniża koszty związane z zakupem kolejnego auta. Po zakończeniu umowy można także zostawić swoją dotychczasową Toyotę, spłacając ostatnią ratę w całości lub rozkładając ją na dogodne płatności miesięczne, zgodnie z nową umową kredytową.

Finansowanie zakupu samochodu firmowego

Możliwości w zakresie sfinansowania zakupu firmowego to między innymi leasing, z którym przedsiębiorcy spotykają się na co dzień. Leasing, co do zasady, pozwala na optymalizację podatkową przedsiębiorstwa, przede wszystkim przez możliwość odliczenia rat od podatku dochodowego oraz VAT. Propozycja finansowania zakupu samochodu używanego w drodze leasingu przygotowana jest zarówno dla niewielkich przedsiębiorców, jak i firm dużych, dysponujących rozbudowaną flotą pojazdów. Gdzie sprawdzić ofertę leasingową?

Grupa Cygan, czyli Toyota Jagiellońska, specjalizuje się również w finansowaniu zakupu używanych aut w drodze leasingu. Wszystkie formalności można załatwić w jednym miejscu, a decyzję banku poznać w bardzo krótkim czasie. Klienci biznesowi mogą skorzystać z atrakcyjnych warunków finansowania, obejmujących między innymi 0% wpłaty własnej oraz umowę zawieraną na okres do 60 miesięcy. Wniosek oraz niezbędne dokumenty do uzyskania leasingu można złożyć bezpośrednio u dealera.

Optymalizacja kosztów serwisu i napraw

Każdy kierowca doskonale wie, że koszt zakupu samochodu to jedno, ale wydatki związane z jego regularnym serwisowaniem czy naprawami mogą być znaczącym obciążeniem dla budżetu zarówno domowego, jak i firmowego. Jak poradzić sobie z tym problemem? Rozwiązaniem jest dostępny w Grupie Cygan system Comfort Pay. To odpowiedź na wymagania klientów w zakresie finansowania wszelkich kosztów związanych z serwisem pojazdu.

Dzięki możliwościom, jakie daje Comfort Pay, właściciele używanych samochodów Toyota, nie muszą martwić się o koszty niespodziewanych napraw. Usługa serwisowa realizowana jest od ręki, natomiast płatność rozkładana jest na raty. Pierwszą należność uiszcza się dopiero po miesiącu od wykonania naprawy. Warto także wspomnieć, że program Comfort Pay to minimum formalności, które można załatwić bezpośrednio u dealera.

Aby zakup samochodu nie był zbyt dużym obciążeniem dla budżetu domowego czy firmowego, warto rozważyć atrakcyjne formy finansowania. W tym zakresie nieocenionym wsparciem jest kredyt, jaki można uzyskać także na używane pojazdy marki Toyota oraz leasing, adresowany do przedstawicieli sektora biznesowego.

Informacja prawna