FlexGips – innowacyjny system wykończeń

Systemy gipsowe to powszechnie stosowany sposób wykończenia wnętrz podczas remontów. Do tej pory korzystanie z płyt gipsowo-kartonowych wiązało się z koniecznością między innymi szpachlowania narożników, co znacznie wydłużało czas przebudowy. Na szczęście nie trzeba już tracić energii oraz czasu na takie żmudne gipsowanie, a później ścieranie. Z pomocą przyszła firma FlexGips, która wprowadziła innowacyjne rozwiązanie.

System FlexGips – na czym polega

Sucha zabudowa ma najczęściej postać płyt gipsowo-kartonowych. Takie panele ścienne służą między innymi do wznoszenia ścianek działowych lub licowania ścian. Dzięki nim można także wykonać sufity podwieszane. Panele gipsowe pozwalają na stworzenie równych narożników. Trzeba je jednak wykończyć za pomocą specjalnych elementów metalowych oraz gipsu. Następny krok to ścieranie nierównej powierzchni położonego gipsu. Zabiera to sporo czasu i wiąże się z dość dużym bałaganem. Aby uniknąć niepotrzebnych etapów prac remontowych, firma FlexGips stworzyła innowacyjny system gotowych prefabrykatów. Każdy element stworzony jest na wymiar pod dany projekt. Dzięki temu otrzymujemy sklejone części, które od razu można montować. Nie ma potrzeby gipsowania i ścierania powierzchni.

Panele gipsowe FlexGips – dlaczego warto je stosować

Każdy, kto miał w domu bądź w mieszkaniu remont, wie, że może to zająć sporo czasu. Dlatego poszukiwane są nowe rozwiązania wykończenia wnętrz tak, aby remont był prostszy i szybszy. Właśnie dlatego warto skorzystać z gotowych elementów gipsowych. Pozwalają one na szybsze wykończenie remontu. Panele ścienne 3d można stosować wszędzie tam, gdzie używana jest sucha zabudowa. Każdy element dopasowywany jest do danego projektu. Głównym atutem tego innowacyjnego rozwiązania jest fakt, że poszczególnych części nie trzeba obrabiać. Dzięki temu otrzymujemy idealnie gładką płaszczyznę z perfekcyjnymi kątami. Zastosowanie gotowych elementów skraca czas remontu, ponieważ nie ma potrzeby szpachlowania i szlifowania powierzchni. Tradycyjne rozwiązania nie będą już konieczne ani w budynkach mieszkalnych, ani w pomieszczeniach użyteczności publicznej, na przykład w biurach, muzeach, urzędach czy sklepach.

Firma FlexGips pomaga już na etapie projektowania wnętrz. Specjaliści współpracują z architektami klientów, co pozwala na stworzenie perfekcyjnie pasujących części do wykończenia. Można także skorzystać z pomocy podczas montażu.

 

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna