Najciekawsze programy online o samochodach

Najciekawsze programy online o samochodach

Nie od dziś wiadomo, że samochody to pasja, która często wykracza poza same środki transportu. Miłośnicy motoryzacji w przerwach między zajmowaniem się własnymi pojazdami, często szukają coraz nowszych programów, aby rozszerzać swoją wiedzę na temat samochodów i wszystkiego, co z nimi związane. Poniżej przedstawiamy więc kilka z najciekawszych programów online o samochodach.

Program samochodowy online Wojny samochodowe

Wojny samochodowe to program, online, który przedstawia marzenie wielu fanatyków motoryzacji, a także zapalonych handlarzy czy mechaników. Każdy odcinek skupia się bowiem na tym, jak dwoje prowadzących otrzymuje określoną sumę pieniędzy na zakup samochodu oraz przeprowadzenie koniecznych napraw. Zwieńczeniem każdej przygody z nowym pojazdem jest jego sprzedaż, a tytułową wojnę wygrywa te handlarz, któremu udało się zarobić na swoim aucie więcej. Wojny samochodowe i inne programy motoryzacyjne znajdziesz na Player.pl, gdzie dostępna jest cała gama produkcji, skupiających się na zakupie, naprawach oraz sprzedaży pojazdów. Jeśli jesteś więc zapalonym mechanikiem lub widzisz w sobie dobry materiał na handlarza, program ten może Ci przypaść do gustu.

Program online Najlepsze samochody lat 90.

Jeśli jesteś fanem motoryzacji, który nie szczególnie lubi brudzić sobie ręce w warsztacie, ale za to uwielbiasz auta z samej końcówki XX wieku, program Najlepsze samochody lat 90. jest właśnie dla Ciebie! W tej produkcji TVN Turbo, przedstawiony został wybór najbardziej znanych i kultowych pojazdów z okresu, kiedy silniki zaczęły stawać się coraz bardziej przyjazne środowisku, a linie nadwozia coraz bardziej nowoczesne i zaokrąglone. W tym programie samochodowym można więc podziwiać takie klasyczne auta, jak na przykład Mercedes E 320, Volkswagen Passat, czy Audi A3.

Program o klasycznych samochodach Najlepsze samochody lat 80.

Miłośnicy nieco starszych i bardziej krzykliwych pojazdów mogą czerpać dużą radość z programu online Najlepsze samochody lat 80. W każdym z odcinków prezentowane są bowiem kultowe auta z lat 80., bez których świat motoryzacji nie byłby dzisiaj taki sam. W programie przedstawiane są bowiem takie samochody, jak Honda NSX, okrzyknięta japońskim Ferrari, czy Audi Quattro.

Program samochodowy Legendy PRL

Oglądając stare polskie filmy online, często łatwo dać się porwać nostalgii. Często jest to spowodowane oglądaniem klasycznych samochodów, które podbiły polskie drogi w okresie PRLu. Wszyscy fani motoryzacji z tego okresu powinni obejrzeć program online o samochodach Legendy PRL. Przypomina on bowiem takie kultowe pojazdy, jak Syrena, Romet 50 T 1 oraz legendarny Fiat 126 p Maluch.

Szukając więc najciekawszych programów online o samochodach, warto kierować się własnymi upodobaniami. Fani kupna, naprawy oraz sprzedaży samochodów, dobrym wyborem może okazać się program Wojny samochodowe. Miłośnicy starszych pojazdów mogą natomiast bawić się najlepiej przy programach, takich jak Legendy PRL, Najlepsze samochody lat 90.

Artykuł sponsorowany.

Informacja prawna