Biżuteria na Walentynki dla niej – jaką wybrać

Biżuteria to jeden z najczęściej wybieranych prezentów z okazji Walentynek. Poszukiwania idealnych dodatków rozpoczynają się już od początku stycznia, choć najlepsze promocje i okazje widoczne są dopiero pod koniec miesiąca. Panowie zwykle mają nie lada wyzwanie, aby znaleźć idealną biżuterię dla swojej drugiej połowy, a coraz szybciej zbliżająca się data 14 lutego wywołuje u nich zimny pot na czole. Aby nieco ulżyć w tych gorączkowych poszukiwaniach prezentu, podpowiadamy, jak wybrać idealną biżuterię na prezent walentynkowy.

Prezent Walentynkowy dla dziewczyny

Jeśli nasz związek nie ma długiego stażu, idealną biżuterią na prezent będzie subtelna bransoletka z charmsami, czyli niewielkimi koralikami lub zawieszkami, które można dowolnie zestawiać, tworząc spersonalizowane ozdoby.  Zaletą takiego prezentu jest fakt, że kolejne charmsy możemy następnie wręczać naszej wybrance na kolejne okazje: urodziny czy święta Bożego Narodzenia. Zdecydowanie odradzamy kupowanie na Walentynki pierścionka, jeśli nie mamy zamiaru tego dnia się oświadczyć. Kobieta, której podarujemy taki prezent, może w pierwszej chwili pomyśleć, że to właśni ten moment, gdy zostanie poproszona o rękę, a gdy to nie nastąpi, czar wieczoru może prysnąć bezpowrotnie.

Prezent Walentynkowy dla narzeczonej

Jeśli chodzi o wybór biżuterii dla narzeczonej, to tu mamy dużo więcej swobody z racji tego, że pierścionek nie będzie dla niej zaskoczeniem i zwiastunem zaręczyn, które przecież już są za Wami. Dobrym pomysłem będzie biżuteria srebrna artystyczna, nietuzinkowa, wykonana ręcznie, która jest nie tylko elegancka, ale również posiada duszę. Warto wybrać na przykład zawieszkę z kamieniem szlachetnym czy kolczyki wykonane techniką sutasz. Taki prezent z pewnością zrobi wrażenie na przyszłej małżonce i będzie świadczył o tym, że jesteśmy wrażliwi na piękno i jednocześnie włożyliśmy trud w to, aby znaleźć biżuterię idealnie pasującą do jej gustu i charakteru.

Prezent Walentynkowy dla żony

W przypadku małżeństw z długoletnim stażem wybór odpowiedniej biżuterii nie powinien być trudny, ale z drugiej strony, jeśli wręczamy ją żonie na każdą okazję, może ona nie być zbyt oryginalnym prezentem. Warto więc postawić na coś wyjątkowego, czego małżonka sama by sobie nie kupiła. Smartwatch na eleganckiej, złotej bransolecie z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza, jeśli podarowany będzie kobiecie z klasą, która ceni sobie nieskazitelny wygląd w każdej sytuacji, nawet podczas aktywności sportowej.

Prezent Walentynkowy dla córki, siostry lub przyjaciółki

Walentynki to święto dedykowane nie tylko zakochanym parom, lecz wszystkim osobom kochającym i kochanym, więc z powodzeniem możemy podarować z tej okazji prezent innym kobietom w swojej rodzinie czy nawet przyjaciółce. Wówczas można postawić na biżuterię w formie wisiorków czy zawieszek, ciekawe kolczyki czy broszkę. Tego rodzaju dodatku na pewno wywoła radość u osoby obdarowywanej i sprawi, że będzie nas wspominać za każdym razem, gdy założy go na siebie.

Wybór biżuterii na prezent walentynkowy może przysporzyć nieco problemów. Mamy jednak nadzieję, że nasze porady okażą się przydatne i będą dla panów inspiracją do wyboru idealnego podarunku.

Artykuł napisany we współpracy z serwisem Dawkawiedzy.pl


Zobacz również: https://tojafacet.pl/skromny-prezent-dla-dziewczyny-jak-zachwycic-czyms-nieoczywistym/

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna