Top 3 pomysły na Sylwestra w sportowym stylu

Sylwester zbliża się wielkimi krokami zatem to ostatni dzwonek na znalezienie najlepszego pomysłu. Ale bądźmy szczerzy, chyba większości z nas już przysłowiowo przejadły się imprezy typu domówki, a z kolei bale na dużej sali – takie jakieś sztywne. Choć oczywiście, jeżeli ktoś preferuje taką rozrywkę, to my tego nie negujemy. Ale nasz pomysł jest zdecydowanie inny, można wręcz rzec, że różni się o 180 stopni od imprez czy bali. Jednocześnie, jeżeli już macie plany, to nasze koncepcje możecie zawsze wykorzystać przy innych okazjach, bądź też z okazji Sylwestra, ale w przyszłym roku. Już teraz zdradzimy Wam mały rąbek tajemnicy: otóż koniecznie sprawdźcie ofertę sklepu internetowego WygodnyRower.pl. Oto nasze 3 pomysły na Sylwestra…w sportowym stylu.

Top 1: biegowy Sylwester

Jeżeli lubicie tańce do białego rana to niewątpliwie także wasz Sylwester można uznać za bardzo aktywny. My jednak mamy inny pomysł, choć nie oznacza, że nie będziemy tańczyć. Jednak w tym roku radzimy postawić na sport, wszak sport to zdrowie, a jednocześnie nie zamierzamy także jeść tłustych posiłków, wszak ma być fajnie i zdrowo. Dlatego ciekawym pomysłem na spędzenie tej nocy będzie bieg. Otóż warto spotkać się z grupą zapalonych biegaczy i już o 22 rozpocząć imprezę w swoim stylu. Przyda się odpowiedni ekwipunek, czyli woda i małe przekąski, które nie zajmują sporo miejsca. Zatem najlepiej wcześniej obrać trasę. Jeżeli jesteście mieszkańcami stolicy, to radzimy wam wybranie np. Rezerwatu Sobieskiego, tym bardziej, że teren jest zróżnicowany, a więc poziom trudności naprawdę różny. Ponadto park jest pięknie oświetlony, a przy okazji znajdziecie tam miejsce, gdzie będziecie mogli usiąść i wznieść toast oczywiście sokiem bądź wodą, a przy tym potańczyć. My jesteśmy jak najbardziej za.

Top 2: W rowerowym stylu

Nasza druga opcja polecana jest dla osób, które nie mają jeszcze bardzo dużej kondycji, ale jednocześnie uwielbiają jazdę na rowerze. W tym roku raczej nie ma co liczyć na śnieg, zatem nie trzeba jakoś szczególnie przygotowywać się do jazy na rowerze, bo właśnie o rowerowym Sylwestrze myślimy. Niewątpliwie jazda jest bardzo przyjemna. Tutaj także istotne znaczenie ma znalezienie odpowiedniej trasy, ale prawda jest taka, że ścieżek rowerowych jest naprawdę sporo, wszystko zależy od waszych upodobań, a także jaki poziom trudności lubicie. W stolicy możecie wybrać np. trasę wzdłuż Alei Jerozolimskich. Musicie jeszcze wiedzieć, że w tym mieście jest aż 535 kilometrów ścieżek, zatem bez problemu znajdziecie coś dla siebie. Oczywiście nie musicie być mieszkańcami, wszak taką opcję polecamy wszystkim. Jednocześnie jeżeli nie macie jeszcze swojego jednośladu, to rekomendujemy odwiedzenie sklepu rowerowego w Warszawie bądź sprawdzenie oferty w sklepie internetowym WygodnyRower.pl.

Top 3: na stoku

Nasza ostatnia opcja to oczywiście sylwester na stoku, który jest do tego odpowiednio przygotowany. Możecie przywitać Nowy Rok z nartami na nogach i wznieść toast na stoku, oczywiście napojem. Zazwyczaj ostatni wjazd rozpoczyna się po 23, a północy będziecie mogli złożyć sobie życzenia. Ponadto po 24 najczęściej organizowany jest zjazd z pochodniami, który aż zapiera dech w piersiach. Jednocześnie nocna jazda na stoku wcale nie jest bardzo kosztowna, karnet można kupić za mniej niż 100 zł.

Dlaczego warto spędzać aktywnie czas?

Każdy z nas jest inny i każdy może lubić coś innego, ale gwarantujemy, że wybierając aktywnego Sylwestra nie będziecie w żadnym stopniu żałować. Wystarczy tylko zorganizowanie grupy przyjaciół, choć możecie także czas spędzić we dwoje. Warto jeszcze pamiętać, że dzięki temu robicie coś dobrego dla swojego zdrowia, ale i portfela, wszak sportowe przywitanie Nowego Roku nie będzie was sporo kosztować. Oczywiście nie musicie także wydawać sporej gotówki na kreacje czy wizyty u fryzjera, a i tak doskonale będziecie się bawić. Nie będzie Was także bolała następnego dnia głowa. Zatem naprawdę warto.

To naprawdę ostatni dzwonek, jeszcze jednak możecie zdążyć zorganizować takiego Sylwestra, a jeżeli nie, to zamiast niego przygotujcie aktywną zabawę karnawałową, wszak zawsze jest powód, by dobrze się bawić i spędzić wspólnie czas.

Informacja prawna