Producent rolet wewnętrznych – sprawdź najlepsze oferty.

Jeśli planujesz wystrój okien, z pewnością zastanawiasz się jakie osłony okienne wybrać. Nie każdy jest fanem firanek i zasłon. W bardziej nowoczesnych wnętrzach za to doskonale się sprawdzi roleta okienna, która chroni wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem i działaniem promieni słonecznych. Jest dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Pastelowe odcienie pomogą rozproszyć światło. Dostępny szeroki wybór kolorów i rodzajów rolet, jaki oferuje producent rolet wewnętrznych RoletyAlu, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Rolety wewnętrzne

Rolety okienne pomogą zadbać o prywatność, podkreślą aranżację wnętrza i ochronią przed nadmiernym ogrzewaniem. Rolety klasyczne można łatwo przymocować do ściany, sufitu lub w ramie okiennej. W sypialni praktyczne będą rolety zaciemniające. Świetnym rozwiązaniem są również rolety dzień noc. Wykonane są one z pasów zaciemniających i tkanin transparentnych. Rolety okienne dzień noc pozwalają na kontrolę ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Bardzo modne są obecnie rolety rzymskie, które mają stylowy wygląd. Alternatywą dla rolet są żaluzje aluminiowe. Typ rolety należy wybrać z uwzględnieniem osobistych upodobań i stylu, w jakim urządzone jest pomieszczenie. Rolety montowane do ram okiennych nie wymagają wiercenia otworów. Jednym z najprostszych systemów osłon okiennych są rolety wolnowiszące. W każdym wnętrzu sprawdzi się roleta bez kasety, czyli tak zwana roleta mini. Jej zaletą jest niska cena i dostępność wielu kolorów oraz tkanin do wyboru. Posiada samoblokujący mechanizm i łańcuszek sterujący.

Plisy

Plisy do okien to rodzaj sprasowanej w harmonijkę tkaniny, która jest umieszczona na profilach. Stanowią doskonałą ochronę przed słońcem. Można je zwijać od góry do dołu. Właśnie dlatego jest to rozwiązanie, po które sięga teraz coraz więcej osób.

Rolety do okien dachowych

Okna dachowe wymagają specjalnej osłony i często są w niestandardowych wymiarach. Z tego powodu warto wybrać specjalne rolety do okien dachowych. Stanowią estetyczne zabezpieczenie przed słońcem i pasują do wnętrz w każdym stylu. Są łatwe w montażu i można nimi zasłonić dowolnie wybrany fragment okna.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne nie tylko chronią przed wzrokiem sąsiadów, ale też stanowią doskonałą izolację termiczną budynku oraz zabezpieczenie okien. W roletach okiennych zewnętrznych najważniejsze jest to, aby były trwałe i solidne. Można je szybko i prosto zamówić za pomocą strony internetowej producenta.

Informacja prawna