Maszynki fryzjerskie – jaką markę warto wybrać?

Na wybór maszynek do strzyżenia włosów z pewnością nie można narzekać. Na rynku dostępnych jest wiele przeróżnych modeli, zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych. Ułatw sobie więc podejmowanie decyzji i sprawdź, pod którą marką znajdziesz solidne wykonanie, funkcjonalny sprzęt i trwałą maszynkę do strzyżenia włosów na długie lata.

Andis – niezawodność i precyzja

Ta marka rozpoznawana jest na całym świecie, od wielu lat bowiem zaopatruje fryzjerów i stylistów w profesjonalny i bardzo dobry sprzęt, dbając o wszelkie detale, by praca z urządzeniem gwarantowała odpowiedni komfort pracy i fenomenalne efekty. Takie są również maszynki do strzyżenia włosów Andis. Bez znaczenia czy zdecydujesz się na model przewodowy typu Andis Pro Alloy FADE czy na maszynkę zasilaną za pomocą akumulatora typu Andis Supra ZR II, staniesz się właścicielem wytrzymałego, poręcznego i lekkiego urządzenia. Andis to funkcjonalne maszynki o ergonomicznym kształcie, wyposażone w super ostre ostrza. Ich zaletą jest też cicha praca i silnik, który zapewnia odpowiednią moc, ale zdecydowanie wolniej się przegrzewa. Te maszynki będą świetnym pomocnikiem w każdym salonie fryzjerskim, pozwolą jednak wykonać dowolną fryzurę, również w domu.

BaByliss Pro – zaufaj włoskiej technologii

Włoski sprzęt marki BaByliss cieszy się uznaniem fryzjerów i to na całym świecie. Jest innowacyjny, wytrzymały i pragmatyczny w użyciu. I takie modele jak np. BaByliss Pro FX872E Cut-Definer są tego świetnym przykładem. To maszynka, która pracuje zarówno na kablu, jak i na wydajnym akumulatorze. Posiada dużą ilość nakładek dystansujących oraz przydatne funkcje jak np. blokadę czy intuicyjny wyświetlacz LCD. BaByliss oferuje lekkie i poręczne urządzenia, które dzięki odpowiedniej klasy ostrzom i trwałej obudowie pozwolą wykonywać fenomenalne fryzury nawet w bardzo specyficznych warunkach. Takie modele jak np. BaByliss PRO FX8700E CHROM FX zapewniają fryzjerom zupełnie nowe możliwości. Regulacja ostrza, długości cięcia włosów czy komplet nakładek dystansujących sprawi, że w Twoim salonie nie będzie rzeczy niemożliwych. Zobacz je tutaj https://www.fryzomania.pl/category/maszynki-do-strzyzenia.

Wahl – marka z ponad 100 – letnią tradycją

Jeśli Twoja maszynka ma być profesjonalnym i sprawdzonym sprzętem, to musi to być właśnie Wahl. To produkty, które często goszczą w salonach barberskich, ale są polecane również do domowego użytku. Maszynki do strzyżenia włosów i trymery spod tego znaku to precyzja pod każdym względem. Z ostrzem wykonanym w technologii Crunch oraz mocnym silnikiem są prawdziwymi sprzymierzeńcami w każdym salonie fryzjerskim. Maszynka szybko tnie, bez konieczności poprawiania i nakręca wyobraźnię do tworzenia fantastycznych fryzur. Taki model jak Wahl Taper LEGEND 5 Star czy Wahl MAGIC CLIP 5 Star to urządzenia, które wykorzystasz także do prywatnego użytku. Wahl to również bardzo dobrej jakości trymery. Jeśli szukasz sprzętu do stylizacji i wykańczania fryzur w bezprzewodowej wersji, to dobrym modelem będzie np. Wahl BERET Prolithium Series.

Informacja prawna