Najnowsze rowery Kellys dla mężczyzn, kobiet i dzieci

Kellys to marka, której rowery znajdują się na rynku już od wielu lat i z czasem ewoluują do coraz bardziej popularnych, cenionych i rozpoznawalnych. Firma ta wciąż pozostaje jednak przy oferowaniu modeli w przystępnych cenach, a nawet najbardziej zaawansowane konstrukcje z jej kolekcji nie mają przesadzonych i wygórowanych cen. Sprawdźmy, co ma nam do zaoferowania ten producent i jakie rowery Kellys warto kupić tej wiosny dla każdego z członków rodziny.

Co wyróżnia rowery Kellys?

Jednoślady słowackiej marki od zawsze wyróżniały się na rynku przystępnymi cenami przy zachowaniu wysokich standardów i stosowaniu bardzo dobrej jakości komponentów znanych marek. Wiele elementów, jakie posiadają rowery Kellys, pochodzi z własnej fabryki producenta, który zajmuje się tworzeniem nie tylko dwukołowców, ale także rozmaitych dodatków, akcesoriów i odzieży. To właśnie dzięki temu firma ta jest w stanie swoje modele wyceniać znacznie bardziej konkurencyjnie, gdyż obniża swoje koszty produkcji pozostając przy wielu komponentach pochodzących z własnej fabryki.

Kellys mimo konkurencyjnych cen nie obniża jakości swoich produktów. W ofercie tej marki znajdziemy liczne propozycje obejmujące potrzeby od amatorów, po zawodowców. Znajdziemy rowery Kellys damskie wyposażone w geometrię i komponenty dopasowane do kobiecej anatomii. Rowery Kellys męskie to propozycje charakteryzujące się doskonałym przystosowaniem do męskich potrzeb. Producent ten oferuje nam liczne rowery Kellys dziecięce, które zapewniają wygodną naukę jazdy i mnóstwo frajdy młodym kolarzom.

Jakie modele znajdziemy w ofercie marki Kellys?

Vanity to damskie rowery Kellys o charakterze górskim, które świetnie sprawdzą się u kobiet pragnących rozpocząć swoją przygodę z jazdą górską. Ciekawą propozycją są także modele z serii Clea, będące propozycjami dla kobiet o charakterze crossowym.

Wśród modeli męskich znajdziemy między innymi odpowiednik damskiej serii Clea, czyli Cliff. W tej rodzinie jednośladów znajdziemy kilka propozycji o różnym wyposażeniu, od najbardziej podstawowego, do tego dla bardziej doświadczonych i wymagających użytkowników. Rowery Kellys męskie o charakterze górskim to między innymi modele z grupy Gate czy Spider.

Poszukując modelu juniorskiego również warto przejrzeć ofertę tego producenta. Rowery Kellys dziecięce to modele takie jak Kiter czy Lumi, umożliwiające bezpieczną i wygodną naukę jazdy oraz rozwój umiejętności. Odpowiednio wybrany model sprawi, że dziecko nie będzie odstawać od rodziców na wspólnych przejażdżkach, a także będzie świetnie się bawić z rówieśnikami.

Gdzie kupić rowery Kellys?

Wyboru roweru zawsze warto dokonywać pod okiem profesjonalistów pracujących w sklepach rowerowych. Oni przeprowadzą z nami wywiad, by poznać nasze potrzeby i oczekiwania wobec jednośladu, dzięki czemu będą dokładnie wiedzieli jakie modele sprawdzą się u nas najlepiej. Przed wizytą w sklepie możemy oczywiście przejrzeć pełną ofertę, na przykład rowery Kellys online znajdziemy na stronie https://www.bikesalon.pl/kellys , gdzie poznamy ofertę sklepów stacjonarnych BikeSalon, do których możemy później wybrać się osobiście. Rowery Kellys Warszawa kupimy w placówkach przy ulicy Wrocławskiej 25 i Ostrobramskiej 38b. Gdy interesuje nas zakup w trójmieście, rowery Kellys Gdańsk znajdziemy w sklepie BikeSalon w galerii City Meble przy alei Grunwaldzkiej 211.

Wybierając rowery Kellys mamy pewność, że stawiamy na produkty bardzo dobrej jakości i stworzone z myślą o potrzebach i maksymalnej satysfakcji użytkowników. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie tego producenta i sprawdzić jego kolekcję na najbliższy sezon.

Źródło: Sklep rowerowy www.bikesalon.pl

Informacja prawna