Gogle narciarskie Head – przegląd modeli

Gogle narciarskie Head to coś więcej niż dodatek do podstawowego narciarskiego ekwipunku. To produkt premium, który jest odpowiedzią na wymagania nawet zawodowych narciarzy. Sprawdźmy, czym wyróżnia się marka Head.

Różne typy gogli

Marka Head to cała gama produktów odpowiednich dla narciarzy. W tej grupie znaleźć można również gogle. Head oferuje gogle z polaryzacją czy wzmocnioną szybą, ale to także gogle o uniwersalnym i ekspresyjnym wyglądzie oraz produkty wykonane z dbałością o każdy szczegół.

To nie tylko gadżeciarskie gogle, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa dla każdego narciarza – niezależnie od tego, czy jesteś narciarzem korzystającym ze stoku kilka razy w roku, czy uprawiasz ten sport profesjonalnie. Gogle narciarskie Head chronią oczy, skórę i twarz przed czynnikami atmosferycznymi i promieniami UV, ale te produkty poprawiają także widoczność na stoku i nie parują – a to cechy, które są bardzo przydatne, choć nie niezbędne.

Marka Head oferuje gogle sferyczne o podwójnych szybach, aby zwiększyć ich wytrzymałość i cylindryczne z nowoczesnymi technologiami.

Gogle dla osób wymagających

Do tej pory można było ulegać złudnemu wrażeniu, że narciarstwo to nie sport dla osób noszących okulary. Head oferuje także gogle, które umożliwiają ich noszenie razem z okularami korekcyjnymi. To spore ułatwienie szczególnie dla osób, które nie korzystają z soczewek kontaktowych. A co z upadkami? Nie musisz się o to martwić! Gogle Head są skonstruowane w taki sposób, aby okulary korekcyjne pozostały na swoim miejscu niezależnie do sytuacji na stoku. Kupując gogle Head, inwestujesz także w swój komfort. Regulacja taśmy mocującej czy pianka, która umożliwia dopasowanie gogli do kształtu twarzy to wygoda, która po prostu Ci się należy. A jeśli zastanawiasz się jak dobrać gogle narciarskie i czy w ogóle musisz zwracać na to uwagę, zajrzyj na: https://skiracecenter.pl/info/poradnik-jak-wybrac-gogle-narciarskie/ – tutaj doradzą Ci eksperci.

Gogle narciarskie Head – najlepsze przykłady

Gogle narciarskie marki Head to produkty w różnych kombinacjach najnowszych technologii i niezapomnianych odczuć. Wiele z nich znajdziesz na: https://skiracecenter.pl/906-google-head. A poniżej przestawiamy dwa przykłady gogli Head, które skupiają w sobie wiele właściwości odpowiednich nawet dla wymagających.

Gogle narciarskie HEAD MAGNIFY 5K gold WCR + SL 2022 – to gogle sferyczne wyposażone w technologię 5K, co poprawia kontrast i intensywność kolorów w nieograniczonym polu widzenia. Produkt wyróżnia także prostota wymiany szyby, co jest możliwe nawet na stoku, a ta technologia poprawia również uszczelnienie gogli, co wzmacnia ochronne właściwości gogli.

Gogle narciarskie HEAD HORIZON 2.0 5K PHOTO 2022 – to gogle powstałe we współpracy z wyczynowymi sportowcami. Gogle HORIZON to najwyższy możliwy proziom ochrony przed promieniami UV, parowaniem i niezwykła ostrość widzenia, ale także wiele udogodnień. Pianka ułatwia przyleganie gogli do twarzy, a gumka uniemożliwia przesuwanie się paska, natomiast fotochromatyczne szyby w automatyczny sposób dostosowują swój odcień w zależności od warunków atmosferycznych.

Pamiętaj, że https://skiracecenter.pl/ to sklep, w którym skompletujesz cały sprzęt i strój potrzebny narciarzowi do uprawiania tego wyjątkowego sportu.

Informacja prawna