Pomysły na prezent dla pracownika

Obdarowywanie pracowników firmy prezentami budzi niemałe kontrowersje. Zastanawiamy się, czy aby na pewno jest to dobry pomysł. Duży odsetek zespołów pracowniczych regularnie organizuje też okolicznościowe spotkania pracownicze, a co za tym idzie, decydują się na zakup drobnych upominków. Dla jednych jest to długo wyczekiwana chwila, dla drugich katorga. Czy zatem dawanie drobnych upominków powinno mieć miejsce? Czy obdarowywanie zespołu jest konieczne?

Motywacja zespołu a prezenty

Prezenty okolicznościowe to doskonała forma podziękowania pracownikowi za włożony trud i poświęcenia. Tym sposobem docenisz poszczególnych pracowników, a tym samym pozytywnie wpłyniesz na wizerunek firmy. Coroczne kupowanie drobiazgów to jednak nie lada wyzwanie. Jaki prezent sprawić, aby pracownik był zadowolony? Czego natomiast unikać? Podpowiadamy!

Karta podarunkowa

Vouchery niegdyś były uznawane za prezenty bez pomysłu. Dziś są chętnie wybieraną formą obdarowywania drugiej osoby. Jeżeli nie jesteś pewien na, co się zdecydować, postaw na voucher do SPA czy skok na bungee. Praktyczne i uniwersalne prezenty cieszą najbardziej, a twój pracownik z pewnością będzie zadowolony. Zadbaj, by bon miał możliwość elastycznej zmiany terminu i nie martw się o resztę!

Kubki szklane z logo

Wyjątkowe prezenty z ciekawym nadrukiem mogą stanowić idealne uzupełnienie podarunku. Nawet jeśli jest to przedmiot codziennego użytku, dodatkowa personalizacja będzie świadczyć o jego unikalności. Oryginalne gadżety skutecznie poprawią humor i sprawią, że twój podwładny poczuje się wyjątkowo. Okoliczności do obdarowywania drobnymi upominkami jest wiele… Dlaczego więc nie skorzystać z okazji?

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami, a co za tym idzie, zapewne jesteś w trakcie poszukiwania kreatywnych rozwiązań i ciekawych pomysłów na prezent dla twojego pracownika. Koniecznie zajrzyj na stronę – https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/kubki-szklane/. Polski producent ceramiki reklamowej zadbał o bogatą szatę graficzną. Znajdziesz tam nie tylko kubki szklane, kufle ze śmiesznym nadrukiem, ale także uzyskasz możliwość realizacji zamówienia specjalnego!

Zestaw upominkowy

Prezenty dla pracowników wcale nie muszą być nudne! Wiele firm wyszło naprzeciw oczekiwaniom ich klientów i przygotowało dość nietypowe rozwiązania. Starannie zapakowany w ręcznie pleciony koszyk zestaw herbat czy słodkości uatrakcyjni mroźne, zimowe wieczory. Kto z nas nie lubi ogrzać się gorącą herbatą w ponure dni? Niebanalne produkty i ciekawa kompozycja mile zaskoczą obdarowaną osobę.

Alkohol – tak czy nie?

Prezentowanie alkoholu budzi szereg wątpliwości. Czy jest to dobre rozwiązanie? I tak, i nie. Butelka dobrego wina czy whisky wydawać by się mogła sprawdzonym sposobem. Podejdźmy do tego rozwiązania z rozsądkiem. Zastanów się, czy podarunek nie urazi twoich pracowników. Nietrafiony prezent niesie ryzyko utraty zaufania czy zepsucia dotychczasowych relacji.

Zestaw kawowego smakosza

Dobre rozpoczęcie dnia pozwoli ci zachować pozytywną energię aż do jego końca. Od czego więc zacząć? Od filiżanki dobrej kawy! Kuchnia jest miejscem spotkań i rozmów pomiędzy współpracownikami. Zapewne zdajesz sobie sprawę, jak ważnym elementem jest wówczas dobrej jakości kawa. Zadbaj o swoich pracowników i podaruj im personalizowany zestaw. Gustowna filiżanka z nadrukiem w połączeniu z kawą będzie idealnym pomysłem na prezent.

Czy prezent musi być drogi?

Niekoniecznie! Pamiętajmy, że praktyczne i w pełni użyteczne prezenty są najbardziej pożądane. Liczy się gest i pamięć o pracowniku. Niekiedy sprawdzi się skórzana podkładka pod mysz z inicjałami, innym razem zestaw kul do kąpieli. Indywidualne podejście do pracownika jest bardzo cenne. Pozwoli nam uniknąć wpadki, tym samym zostanie pozytywnie przyjęte. Zadbajmy o dodatkową dedykację i cieszmy się nadchodzącymi wyzwaniami i kolejnymi sukcesami we wspólnym gronie.

Informacja prawna