Jak najlepiej przyciemnić szyby w samochodzie?

Wielu kierowców nie wyobraża sobie wymarzonego auta bez przyciemnianych szyb. To nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim praktyczny dodatek. Należy jednak pamiętać o tym, że w tym przypadku nie ma zbyt dużej wolności, a wszystkie zasady związane z przyciemnianiem są regulowane przez przepisy prawa.

Jeżeli chcemy, by przyciemnianie szyb samochodowych przebiegło bezpiecznie i bezinwazyjnie, warto nie próbować robić tego samodzielne, tylko zlecić zadanie specjalistom.

Jak najlepiej przyciemnić szyby w samochodzie?

Przyciemnianie szyb przednich czy tylnych nie tylko poprawia design auta, ale również jest rozwiązaniem bardzo praktycznym. Przyciemniana szyba zatrzymuje znaczną część promieniowania słonecznego i ultrafioletu, to nie pozostaje obojętne zarówno na użytkowników auta, jak i sam pojazd.

Dzięki przyciemnianym szybom, wnętrze samochodu nawet w gorący dzień nie będzie się nagrzewało zbyt szybko. To z kolei pozwala na szybsze uruchomienie klimatyzacji, gdyż nie potrzeba wiele czasu, by po otwarciu drzwi temperatura na zewnątrz zrównała się z tą dominującą w aucie.
Mniej promieni słonecznych w aucie sprzyja zachowaniu lepszego stany tapicerki i wszelkim elementom wykonanym z tworzywa sztucznego, które znajdują się w samochodzie.

Przyciemniane szyby to również większa prywatność. Osoba postronna nie będzie w stanie dojrzeć kto lub co znajduje się we wnętrzu zacienionego auta.

Jeżeli szyby przyciemniane są za pomocą specjalnej folii, zyskują one dodatkowe zabezpieczenie przed stłuczeniem.

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb? Tylko w DarkGlass!

Firma DarkGlass działa na rynku już od wielu lat oferując Państwu bezpieczne, bo bezinwazyjne przyciemnianie szyb samochodowych. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie profesjonalizm i efektywność działania.

Oddając swoje szyby samochodowe w ręce pracowników DarkGlass możecie być Państwo pewni, że usługa zostanie wykonana kompleksowo, na najwyższym poziomie, a przede wszystkim szybko i skutecznie.

W jaki sposób można bezinwazyjnie przyciemnić każdą szybę w samochodzie? Najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie specjalnej folii. Nie jest to metoda czasochłonna, jednak wymagająca precyzji i umiejętności, dlatego też warto by była stosowana wyłącznie przez specjalistów i osoby dobrze znające temat. Stosowanie folii jest całkowicie bezpieczne dla szyb, ponieważ jej aplikacja w sposób bezinwazyjny nie wymaga demontażu, a jedynie bardzo dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia powierzchni. Aplikacja foli przyciemniającej szyby jest zabiegiem odwracalnym. Demontaż takiej foli podobnie jak jej montaż również jest bezpieczny.

Informacja prawna