Wiedźmińskie gadżety idealne dla każdego fana Geralta. Sprawdź!

Mania Wiedźmina powróciła wraz z serialową adaptacją, która pojawiła się na Netflixie. Każdy – nowy lub zagorzały – fan uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego, doceni wiedźmińskie gadżety. Co wybrać na prezent, aby trafić w gusta fana Geralta?

Ma wielu fanów wśród przedstawicieli obu płci. Geralt to bohater, który stał się rozpoznawalny na całym świecie za sprawą gry, a następnie serialu. Momentalnie podbił on serca widzów, a fanów „Wiedźmina” w ciągu ostatnich miesięcy znacznie przybyło. Co kupić na prezent miłośnikowi serii?

Książki

Wybuch popularności fantastycznego uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego wynika z pojawienia się serialu na popularnej platformie streamingowej. Jest on zresztą określany mianem następcy „Gry o Tron”, a więc poprzeczka ustawiona jest naprawdę wysoko. Jeśli obdarowywana osoba poznała historię z serialu, dobrym pomysłem będzie zakup książek. Ich lektura da nowym fanom możliwość poznania całej historii z innej perspektywy i głębszego zrozumienia poszczególnych wątków.

Zestawy dla fana Geralta

Jednym z popularniejszych podarunków dla miłośników „Wiedźmina” jest zestaw kieliszków do mocnych alkoholi, opatrzonych symbolami łatwymi do rozpoznania przez każdego fana. W sklepach znajdziesz między innymi te z motywem Szkoły Wilka, Gryfa i Kota. Możesz wybrać również te opatrzone wizerunkami postaci występujących w serialu: Geralta, Yennefer czy Triss. Trudno, by tego rodzaju podarunek nie ucieszył miłośnika serii! Ważne jest również, że to idealny zestaw do spotkań.

Figurki dla kolekcjonerów

Miłośników „Wiedźmina” niewątpliwie ucieszy również każda z figurek dostępnych w sklepach internetowych. Zazwyczaj można kupić je w różnych rozmiarach, a służą głównie do celów kolekcjonerskich. Wykonywane z dbałością o staranne wykończenie i doszlifowanie detali do perfekcji, figurki stanowią efektowny i niesztampowy pomysł na prezent dla mężczyzny, który jest prawdziwym fanem Geralta.

To oczywiście tylko przykłady pomysłów na podarunek dla fanów „Wiedźmina”. Oprócz tego rodzaju gadżetów, najcenniejszym, co możesz podarować każdemu miłośnikowi serii jest czas, który poświęcisz na wspólne oglądanie. Najlepiej połączyć dwa te prezenty, by uzyskać efekt idealny, uszczęśliwiając obdarowywaną osobę maksymalnie!

Informacja prawna