Wibratory analne dla mężczyzn – dlaczego sprawiają tyle przyjemności?

gadżety erotyczne dla mężczyzn

Seks analny jest tym rodzajem stymulacji, który wzbudza spore kontrowersje, ale nie da się też ukryć, że może prowadzić, zwłaszcza u mężczyzn, do bardzo silnych odczuć. Dlaczego? Czy stoi za tym męska anatomia? I czy warto korzystać z wibratorów analnych dla mężczyzn lub podobnych gadżetów erotycznych?

Parę słów o męskiej anatomii

Wielu mężczyzn, zwłaszcza o orientacji heteroseksualnej, wzdryga się na myśl o stymulacji okolic odbytu. Tymczasem to właśnie męska anatomia sprawia, że obszar wewnątrz oraz wokół odbytu tworzy ważną sferę erogenną!

Wszystko przez niewielki, ale bardzo ważny gruczoł, który ma każdy mężczyzna. Mowa oczywiście o prostacie (gruczole krokowym), która jest u panów odpowiedzialna za kilka kwestii związanych tak z płodnością, jak i z samym seksem oraz orgazmem.

Główną funkcją gruczołu krokowego jest produkcja płynu, w którym unoszą się i przeżywają plemniki po wytrysku (płyn ten zapewnia możliwość ich przetrwania w drogach rodnych kobiety, zanim dojdzie do ewentualnego zapłodnienia). Do tego gruczoł ten wpływa na męskie libido oraz, co jest zapewne najbardziej intersujące z punktu widzenia tego artykułu – pośrednio uczestniczy w samym orgazmie.

Wokół prostaty funkcjonuje układ mięśni. To właśnie ich obkurczanie się i naciskanie na gruczoł krokowy pozwala na osiągnięcie orgazmu i wytrysku! Jeśli nadal zastanawiasz się, jaki ma to związek z seksem analnym, spieszymy z odpowiedzią: cała tajemnica związana jest z umiejscowieniem prostaty. Narząd ten przywiera do przedniej ściany odbytu. Łącząc te wszystkie informacje anatomiczne w całość można zatem łatwo dojść do oczywistej konkluzji – stymulacja męskiego odbytu prowadzi do pobudzania samego gruczołu krokowego, który uczestniczy dalej w procesie szczytowania.

Jakie gadżety erotyczne dla mężczyzn wykorzystać do seksu analnego?

Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z gadżetów erotycznych przeznaczonych stricte dla mężczyzn i do stymulacji odbytu, w seks-shopie dobrej klasy ( sexactive.pl )znajdziesz szereg ciekawych akcesoriów dla dorosłych, które pozwolą Ci odkryć świat zupełnie nowych doznań! Takie zabawki erotyczne to również możliwość wprowadzenia do związku czegoś ekscytującego – bez względu na to, jakiej jesteś orientacji. Pamiętaj tylko, że także Twój partner/partnerka musi wyrazić zgodę na tego rodzaju aktywność!

Po co zatem warto sięgnąć? W sprzedaży dostępne są takie zabawki erotyczne, jak korki analne (czyli tak zwane anal-plugi). Ich kształt odpowiada anatomicznej budowie odbytu, zatem w bardzo efektywny sposób stymulują one także prostatę. Mogą to być zatyczki standardowe, ale dostępne są również modele wibrujące, zapewniające dodatkową stymulację.

A skoro o wibracjach mowa – może zainteresują Cię wibratory analne dla mężczyzn ( https://sexactive.pl/wibratory-analne )? Są smuklejsze od swoich klasycznych odpowiedników, również dostosowane do budowy odbytu, a do tego zapewniają możliwość różnicowania poziomu drgań, dzięki czemu bez trudu i z pełną swobodą dostosujesz funkcjonalność gadżetu do swoich oczekiwań.

Stymulacja analna u mężczyzn – o tym musisz pamiętać!

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na używanie takich gadżetów, jak wibratory analne i korki, czy też chcesz uprawiać seks analny z partnerem/partnerką, nie możesz zapominać o kwestii nawilżenia. Odbyt bowiem nie ma własnych gruczołów wytwarzających naturalne substancje mogące nawilżać jego wewnętrzną powierzchnię. Konieczne jest zatem, za każdym razem, zastosowanie odpowiedniego lubrykantu!

Drugą ważną kwestią jest higiena. I nie chodzi tylko o lewatywę (która nie zawsze jest wskazana – może bowiem podrażniać tak odbyt, jak i jelita, jeśli zostanie wykonana nieumiejętnie), ale o znacznie przyziemniejsze sprawy. Przed samym aktem seksualnym lub masturbacją z wykorzystaniem zabawek analnych dla mężczyzn, zadbaj o umycie okolic intymnych ciepłą wodą i łagodnym mydłem lub środkiem do higieny intymnej. Pamiętaj również, by w razie wspólnego korzystania z wibratorów analnych i podobnych akcesoriów, dbać o ich higienę i stosowanie, na przykład, prezerwatyw.

Artykuł sponsorowany.

Informacja prawna