TOP7 tanich smartwatchy męskich. Prezentujemy najciekawsze modele

Zastanawiasz się nad zakupem taniego smartwatcha, ale nie wiesz jaki model wybrać? Zapraszamy do naszego rankingu TOP7 tanich smartwatchy.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się wiele modeli interesujących smartwatchy, które nie dość, że są dobrej jakości, to jeszcze są w bardzo przystępnych cenach. W poniższym artykule znajdziesz najciekawsze modele tanich smartwatchów, które idealnie sprawdzą się na każdą okazję.

1. Smartband Garett Fit 7 Plus

To smartband, za który zapłacić musimy jedynie 99,00 zł. Wyposażony jest w ciśnieniomierz, pulsoksymetr, pulsometr, krokomierz, a także wybór trybów sportowych. Posiada wbudowane czujniki, które połączone są z funkcjami takimi jak: monitor snu, jak i również z monitorem braku aktywności. Smartband Garett Fitt 7 Plus pomoże Ci zwiększyć regularność Twoich treningów, tym samym motywując Cię do działania. Poza tym sprawia, że Twój wypoczynek jest efektywniejszy. Smartband charakteryzuje się odpornością na zanurzenie do 30 minut, co sprawia, że staje się on idealnym partnerem w czasie wodnej rekreacji. Poza tym może poinformować nas o pogodzie, a także o przychodzących połączeniach i wiadomościach.

2. Smartwatch Garett Men 3S

Ten model smartwatcha cechuje się tym, że jest jak Twój trener osobisty. Nadzoruje między innymi: ciśnienie, natlenienie krwi, puls, spalone kalorie oraz odległość, jaka została przebyta. Jeżeli byłeś w spoczynku zbyt dużą ilość czasu, Smartwatch Garett Men 3S poinformuje Cię o zbyt długiej nieaktywności powiadomieniem. Jest wodoszczelny, a zdalne sterowanie funkcjami Twojego smartfona sprawi, że życie stanie się wygodniejsze. Jego koszt to 279 zł.

3. Smartwatch Garett Gym

Do jego zadań zalicza się monitorowanie rzeczy takich jak: przebyty dystans, spalone kalorie, puls, ciśnienie natlenienie krwi oraz wiele innych. Kiedy zbliża się noc, kontroluje jakość i czas snu. Poza tym informuje o powiadomieniach przychodzących, a także jest odporny na zanurzenie w wodzie (do 1 godziny). Niezwykle przydatną funkcją jest to, że może uruchamiać migawkę aparatu w naszym smartfonie. Jego cena wynosi 379 zł.

4. Smartwatch Lotus Smartime L50006/1

Smartwatch męski wyposażony w monitorowanie ciśnienia krwi i tętna, Bluetooth, sterowanie muzyką, a także kalendarz to dopiero początek. Dzięki niemu możemy sterować kamerą naszego smartfona, jak i również monitorować sen. Srebrna bransoleta dodaje temu niezwykłemu smartwatchowi klasy i elegancji. Doskonale sprawdzi się w każdych okolicznościach i kosztuje 449 zł.

5. Smartwatch Lotus Smartime L50012/2

Tak jak w poprzednich modelach Lotus Smartime L50012/2 posiada wszystkie podstawowe funkcje smartwatcha. Wzbogacony jest o funkcję „znajdź telefon”, sterowanie kamerą w telefonie, kalendarz i wiele innych. Ciekawym jest fakt, iż w tym modelu smartwatcha istnieje możliwość wykonywania połączeń telefonicznych. Jego cena oscyluje w granicy 599 zł.

6. Smartwatch Fossil Sport FTW4021

Smartwatch Fossil Sport FTW4021 stanowi idealny dodatek, który wzbogaci męską stylizację. Poza podstawowymi funkcjami smartwatch ten cieszy się wodoszczelnością w klasie 50 metrów, która zapobiega uszkodzeniom zegarka w trakcie kontaktu z wodą.

7. Smartwatch RUBICON RNCE41BIBX01AX

Dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania sugerujemy smartwatch ze slotem nano-SIM. Smartwatch RUBICON oferuje funkcje podstawowe, jak i również rozszerzone. Największą zaletą jest jego intuicyjność i wysoka jakość wykonania. Perfekcyjne sprawdzi się w każdej sytuacji, jego koszt to jedynie 721 zł.

Chcesz zobaczyć pełną ofertę inteligentnych zegarków odwiedź stronę autoryzowanego sklepu z zegarkami: https://www.zegarek.net/

Informacja prawna