Nowa ŠKODA FABIA – innowacyjna rewolucja

Nowa, czwarta genarajca ŠKODY FABIA idealnie uzupełnia bogatą ofertę marki na polskim rynku. Charakteryzuje ją nowo zaprojektowane wnętrze i wysoki komfort prowadzenia. Dodatkowo jest bogato wyposażona w standardowej wersji oraz posiada szeroki wachlarz pakietów do wyboru. Oferuje również wiele innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo kierowców i pasażerów.

Stylowa rewolucja ŠKODY 

ŠKODA od wielu lat ułatwia swoim klientom używanie samochodu. Dzieje się tak dzięki konkretnych, inteligentnych rozwiązań, które zwiększają komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Jej współczynnik oporu powietrza wynosi zaledwie Cd 0,28, co poprawia parametry swojej poprzedniej generacji. Jest to wynik wielu innowacyjnych rozwiązań jak np.: żaluzje z ruchomymi listwami w przednim zderzaku, które można regulować. Pomagają one również zmniejszyć emisję CO2 i zużycie paliwa. W tym celu przeprowadzono ponad 3000 testów aerodynamicznych. Ponadto ŠKODA połączyłą wirtualne testy z fizycznymi jazdami testowymi, które wykorzystywane były głównie do weryfikacji i potwierdzenia wyników symulacji. Nowa SKODA FABIA posiada sportowy i jednocześnie przyjazny charakter. Jej przestronne wnętrze jest dopracowane w każdym, najmniejszym szczególe.

Pięć nowych, debiutujących rozwiązań

Marka prezentuje pięć nowatorskich funkcji, które zwiększają komfort podróżowanią nową generacją ŠKODY FABIA. Są to:

  • schowek umieszczony w bocznej ścianie bagażnika, który można wyjmować
  • wyjmowany uchwyt na kubek między przednimi siedzeniami
  • nowy klips do mocowania karty kredytowej lub biletu parkingowego
  • elastyczny uchwyt na długopis

Pasażerowie siedzący z tyłu mogą bezpiecznie przechowywać różne przedmioty w specjalnym schowku, który wpasowany jest między tylnym siedzeniem, a konsolą środkową.

Osiem funkcji z innych modeli w ŠKODZIE FABIA

Obejmują one m.in. wielofunkcyjną kieszeń do przechowywania, która ma możliwość przymocowania pod osłoną bagażnika, kieszeń do przechowywania smartfonów  w oparciach przednich siedzeń (znane z modeli OCTAVIA i ENYAQ iV), przegródki na karty i monety w schowku na rękawiczki, składane oparcie przedniego siedzenia pasażera, gniazdo USB-C w lusterku wstecznym (mogą zasilać np. kamerę samochodową), tylne lampki do czytania obsługiwane z przodu oraz indukcyjne ładowanie smartfonów dzięki Phone Box. Dodatkowo dostępna jest również osłona progu bagażnika. Można ją rozłożyć kiedy jego pokrywa jest otwarta – zapobiega to zarysowaniom lakieru, a odblaski to dodatkowe bezpieczeństwo.

Dodatkowe wyposażenie ŠKODY FABIA

Schowek na kamizelkę, schowek na parasol, podłokietnik z przodu z organizerem to tylko niektóre z udogodnień w nowej FABII. Posiada ona również nowoczesną i bezpieczną stylistykę, dziewięć poduszek powietrznych oraz systemy wspomagające jazdę i parkowania. Dla poprawy Twojego komfortu wyposażona jest również w dwustrefową klimatyzację, bogate opcje łączności oraz opcjonalny, panoramiczny szyberdach.

Sprawdź nową ŠKODĘ FABIA już teraz! Wejdź na stronę ŠKODY, zostaw swoje imię oraz numer kontaktowy, a doradcy handlowi przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę!

Informacja prawna