Nietypowa randka. Pomysły na niebanalną randkę

Czy randka to tylko spacer, wyjście do kina, posiłek w restauracji lub kawiarni? Nie, zdecydowanie możliwości jest na tym polu znacznie więcej. Wychodząc poza utarte ramy, można zaplanować wspólne wyjście tak, by było ono niebanalne i jednocześnie satysfakcjonujące. Oto kilka mniej oczywistych propozycji na nietypową randkę.

Nietypowa randka, czyli jaka?

Mówiąc o randkach najczęściej mamy na myśli czas spędzony jedynie we dwoje, ewentualnie w jakimś ciekawym miejscu publicznym, które mimo wszystko daje nam możliwość skupienia się na sobie. Kawiarnie, restauracje, spacery po parku, kino to zdecydowanie bezpieczne i neutralne propozycje, które sprawdzają się przede wszystkim na początku znajomości. Gdy para jest ze sobą już dłużej i poznała się lepiej, warto pójść o krok dalej i zdecydować się na wspólne wyjście w mniej typowe miejsce, które jednocześnie się spodoba. Tu oczywiście dobrze jest znać upodobania i zainteresowania drugiej połówki.

Wyjście na basen lub jacuzzi

Randka w wodzie? Dlaczego nie! Jeżeli oboje lubicie pływać lub po prostu chcecie spędzić nieco czasu w wodzie czy się zrelaksować, taki wybór może się okazać strzałem w dziesiątkę. Basen i jacuzzi to dobry pomysł na nietypową randkę (botaak.pl), którą z powodzeniem można zrealizować właściwie o każdej porze roku. Basenów i parków wodnych nie brakuje i da się je znaleźć w wielu miastach. W letnie dni warto pomyśleć także o otwartych wodach, a może jeszcze wypad nad jezioro?

Ściana wspinaczkowa dla dwojga

Wspólne uprawianie sportów także jest ciekawą opcją na randkę, ale tu warto zastanowić się nad czymś mniej typowym, na przykład wejście na ścianę wspinaczkową. Ta forma rozrywki od kilku lat jest coraz popularniejsza i w wielu miastach powstają one jak grzyby po deszczu. Można wykazać się swoją sprawnością fizyczną, a także dobrze się przy tym bawić. Można też pomyśleć o innych ekstremalnych rozrywkach jak paintball, park linowy, skok ze spadochronu, quady itp.

Kulturalna randka – odwiedziny w muzeum, na wernisażu

Mogłoby się wydawać, że muzea czy wystawy sztuki to raczej niezbyt ciekawe miejsca dla randek, ale jest inaczej. Nie ma tutaj adrenaliny, a spokojna kontemplacja i podziwianie wystaw, być może połączone jeszcze z poszerzaniem swojej wiedzy. Warto rozejrzeć się w swojej najbliższej okolicy, czy nie ma jakiś ciekawych miejsc do odwiedzenia pod kątem poznawania kultury.

Wspólna sesja fotograficzna

Wykonywanie sesji fotograficznych przy różnych okazjach stało się bardzo popularne. Czy może być z tego ciekawa i nietypowa randka? Jak najbardziej, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że można w tym calu wykorzystywać najróżniejsze scenerie, stylizacje, pozy i akcesoria. To nie tylko dobra zabawa, ale i wspaniała pamiątka na przyszłość.

Kręgle, bilard

Nie jest to może tak nietypowa propozycja, jak mogłoby się zdawać, ale jednocześnie nie należy też do tak oczywistych. W wielu miastach można znaleźć sale bilardowe i kręgielnie, z czego dobrze byłoby skorzystać. To naprawdę dobra zabawa, zwłaszcza gdy jest się osobą początkującą i niezaznajomioną z tą formą rozrywki. To także pewien sposób na pobudzenie rywalizacji i jako opcja wspólnej nauki.

Informacja prawna