Komputer stacjonarny – jaki wybrać?

Wybór komputera nie jest sprawą prostą – ilość poszczególnych modeli tego typu urządzeń dostępnych na rynku jest naprawdę wielka. Decyzję co do tego czy chcemy nabyć laptopa, czy też komputer stacjonarny, można podjąć dość łatwo. Potem zaczynają się schody. Komputery stacjonarne cieszą się wciąż wielką popularnością wśród użytkowników oraz użytkowniczek. To, na jaki model ostatecznie się zdecydujemy, zależy tylko od nas. Będzie to uwarunkowane naszymi preferencjami, oczekiwaniami, tym do czego zamierzamy go używać, a także tym, ile pieniędzy jesteśmy w stanie na niego wydać. Najważniejszą sprawą jest jednak to, by komputer umożliwił nam pracę i zabawę na takim poziomie, jakiego oczekujemy.

1. Komputer stacjonarny od Actiny?

2. Acer Predator Orion 3000 – czemu nie?

3. Wybór w Twoich rękach

Komputer stacjonarny od Actiny?

Poszukując odpowiedniego modelu komputera stacjonarnego, warto skorzystać z możliwości, które daje nam Internet. Być może zainteresuje nas, np. Actina Intel® Core™ i5-9400F? Jest to propozycja komputera z wyższej półki, którego cena wynosi nieco ponad cztery tysiące złotych. Wyposażony w Windowsa 10, dysponuje 16 GB pamięci RAM, którą można rozbudować aż do trzydziestu dwóch gigabajtów. Posiada on procesor złożony z sześciu rdzeni, a jego dysk twardy ma pojemność 512 gigabajtów pamięci. Także karta graficzna tego komputera jest warta uwagi, zwłaszcza tych z nas, którzy zamierzają na nim grać, zarówno w sieci, jak i poza nią. Karta nVIDIA® GeForce GTX1660 Ti 6 GB daje naprawdę sporo możliwości, no i cała jakość produktu Actiny jest naprawdę wysoka. Warto więc zainwestować w sprzęt, który spełni nasze oczekiwania i jest objęty 24-miesięczną gwarancją w sklepie OleOle.pl. Sprzęt można nabyć zarówno za gotówkę, jak i na raty i można poprosić o dostarczenie go bezpośrednio pod nasze drzwi.

Acer Predator Orion 3000 – czemu nie?

Inną propozycją, którą na pewno warto wziąć pod uwagę jest urządzenie stacjonarne Acer Predator Orion 3000 Intel® Core™ i5-9400F, także dostępne w ofercie u wyżej wymienionego sprzedawcy. Cena tego komputera jest praktycznie taka sama jak propozycji od Actiny i wynosi 4299 PLN. Dysponuje on sześciordzeniowym procesorem, a jego pamięć RAM ma osiem gigabajtów, z opcją rozbudowania jej do 64 GB. Dysk twardy ma pojemność tysiąca gigabajtów; dodatkowo komputer jest także zaopatrzony w dysk o pojemności 256 gigabajtów. Komputer ten, w przeciwieństwie do wyżej omówionej Actiny, nie posiada w swoim wyposażeniu systemu operacyjnego, a więc trzeba będzie się tu liczyć z dodatkowym wydatkiem. Jego karta graficzna to nVIDIA® GeForce RTX2060 6 GB, która na pewno sprawdzi się podczas pracy na tym komputerze. Tak jak i wyżej można go nabyć za gotówkę, czy też w systemie ratalnym. Istnieje także opcja rozszerzenia gwarancji za stosunkowo niewielką opłatą. Komputer może do nas dotrzeć bardzo szybko, bo już następnego dnia od momentu złożenia zamówienia.

Wybór w Twoich rękach

Decyzję co do tego, jaki model stanie w naszym pokoju, musimy podjąć osobiście. Dobrze jest ją skonsultować ze sprzedawcą poprzez Internet, np. na stronie: https://www.oleole.pl/komputery-stacjonarne-pc.bhtml. Tam też znajdziemy inne modele komputerów stacjonarnych, dopasowanych do potrzeb różnorakich użytkowników oraz użytkowniczek. Nabywając komputer z wyższej półki możemy mieć nadzieję, że posłuży nam on o wiele dłużej niż tani popularny model. Najważniejsze jednak by ostatecznie stać się posiadaczem urządzenia, które da nam możliwości takie, o jakich dotychczas mogliśmy tylko śnić.

Informacja prawna