Najlepsze marki rowerów elektrycznych – masz rower którejś z nich?

Rowery elektryczne stanowią prawdziwy hit sprzedażowy ostatnich lat. Które marki wiodą wśród nich prym i czym wyróżniają się na tle konkurencji?

Greyp Bikes

Marka Greyp Bikes nieprzypadkowo jest jednym z branżowych liderów, ponieważ czerpie z doświadczeń swojej siostrzanej spółki Rimac Automobili, producenta elektrycznego hipersamochodu. W ofercie Greyp na uwagę zasługują bardzo nowoczesne rowery górskie wyposażone w akumulator 700 Wh i silnik z momentem obrotowym sięgającym 90 Nm. W pełni karbonowa rama i przedni oraz tylny amortyzator ze skokiem aż 150 mm pozwalają miłośnikom kolarstwa górskiego na prawdziwe szaleństwo. Producent posiada w swojej ofercie również aluminiowe rowery trekkingowe korzystające z podobnego napędu.

Riese & Müller

Rowery elektryczna Riese & Müller wyróżniają się solidnością wykonania, a także bardzo ciekawym designem. Każdy z nich zachwyca oczy przechodniów. Nie sposób nie wspomnieć też o walorach użytkowych propozycji tej marki i szerokim portfolio, które obejmuje rowery trekkingowe, górskie, miejskie, cargo oraz składane.

Orbea

Hiszpańska marka Orbea może poszczycić się bardzo długą tradycją. Dziś jest jednym z rynkowych liderów nie tylko w produkcji rowerów elektrycznych. W jej ofercie można spotkać między innymi e-bike’i przeznaczone do jazdy po górach o zróżnicowanej specyfikacji oraz geometrii, a także rowery miejskie. Bardzo ciekawą propozycję stanowi model Orbea Gain – lekki rower szosowy o sportowej naturze, wyposażony w dość dyskretny, ale poprawiający osiągi silnik elektryczny.

No mOre eXcuses

NOX Cycles, czyli No mOre eXcuses to marka specjalizująca się w produkcji rowerów zjazdowych, która dziś rozwija swoją ofertę w kierunku e-bike’ów. Najwyższa jakość wykonania i doskonały osprzęt sprawiają, że rowery tego producenta są przeznaczone dla wymagających użytkowników nieidących na kompromisy!

woom

Marka woom skupia się na produkcji rowerów elektrycznych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Z jej propozycji chętnie korzystają rodzice, którzy pragną zabierać swoich podopiecznych na wymagające górskie trasy, gdzie silnik elektryczny pomoże najmłodszym pokonywać bezproblemowo nawet trudne odcinki.

VELLO

Rowery VELLO są synonimem współczesnej mikromobilności. Składane modele charakteryzują się minimalistycznym i bardzo ciekawym designem, a także niską wagą. To idealny wybór do poruszania się po mieście bez frustracji wynikającej ze stania w długich korkach.

Interesuje cię funkcjonalny rower elektryczny? Sklep online Ecyklopedia to miejsce, w którym bez problemu znajdziesz model idealnie dostosowany do twoich potrzeb spośród propozycji wiodących producentów!

Informacja prawna