Jak ubrać się na randkę?

Ubieranie na randkę może być łatwe, ale dla bardzo wielu osób, którzy nie mają w tym wprawy może wydawać się skomplikowane. Podstawą jest tutaj to, by mimo wszystko potrafić ubrać się właściwie do danej sytuacji.

Miejsce ma znaczenie

Bardzo duże znaczenie ma to, w jakie miejsce wybieramy się na randkę. Dlatego w zależności od tego, czy jest to kino, restauracja, czy zwykły spacer. Warto postawić na taki ubiór, który mimo wszystko będzie elegancki, ale również wygodny. Można dać sobie więcej czasu na to, by jednak wybierać poszczególne stylizacje, jednocześnie należy wiedzieć o tym, że oprócz tego, w co się ubierzemy, równie ważna jest kolorystyka. Oczywiście nawet jeśli do tej pory ktoś decydował się na tym, by jednak ubierać się w wyraziste kolory, to wiele może się zmienić, w sytuacji gdy wybieramy się na spotkanie. Dobrym rozwiązaniem, które właściwie sprawdzi się bez względu na wszystko to połączenie spodni jeans z koszulą. Jeśli nawet nie chcemy zakładać zbyt oficjalnej koszuli, można postawić na wzorzystą i pod spodem założyć koszulkę. W ten właśnie sposób można będzie osiągnąć naprawdę świetne pierwsze wrażenie. Czasami ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że mimo wszystko od pierwszego wrażenia będzie zależało naprawdę wiele. Przede wszystkim postawienie na luźniejszy styl, czyli rozpiętą koszulę i jeansy sprawi, że z jednej strony będzie to ubranie schludne, natomiast z drugiej, że będzie się ładnie prezentowało. 

Przeczytaj także artykuł: Pomysł na pierwsza randkę

Postaw na jasne kolory

Pierwsze wrażenie to nie tylko styl ubioru, ale również kolorystyka. Znacznie lepiej będą prezentowały się jasne barwy, niż ubiór w całości w kolorze czarnym. Dlatego już dziś należy zastanowić się nad tym, jak do tej pory się ubieraliśmy, ale również nad tym, jakiego typu zmian oczekujemy. Nie od dziś wiadomo, że jasne kolory działają zawsze pozytywnie. Tym większe ma to znaczenie, jeśli będą to dość klasyczne rozwiązania. Należy wystrzegać się wzorzystych ubrań, które źle połączone będą prezentowały się kiczowato. Pierwsze spotkanie ma kluczowe znaczenie, ponieważ od niego będzie zależało, w jaki sposób rozwinie się dana znajomość. Ponadto jasne kolory wydają się o wiele bardziej bezpiecznym rozwiązaniem, niż te wzorzyste. Jeansy i jasna koszula we wzór, a do tego gładka koszulka pod spodem to wspaniałe rozwiązaniem dla osób, które cenią klasykę, a jednocześnie obawiają się zbyt ekstrawaganckich rozwiązań. Pierwsze spotkanie jest ważne, dlatego kolorystyka również będzie odgrywała kluczową rolę. Nie bez znaczenia jest także to, by ubrania były wyprasowane i czyste, gdyż o tym, mimo wszystko wielu panów zwyczajnie zapomina.

Artykuł przygotowano przy współpracy z serwisem: www.topkobiety.pl

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna