Impreza firmowa w hotelu — czego się spodziewać?

Imprezy integracyjne to stały punkt w kalendarzu praktycznie każdej firmy. Organizacja takiego wydarzenia to spore wyzwanie, które wymaga masy przygotowań. W takich wypadkach wiele firm decyduje się na imprezę w hotelu. Z pewnością takie rozwiązanie rozwiązuje wiele spraw, a także bardziej cieszy pracowników niż zwykłe pójście do baru czy restauracji. Jakie są największe zalety imprez w hotelu?

Mniejsza ilość przygotowań

Imprezy firmowe kojarzą się pracownikom z masą przygotowań i angażującej pracy. Marnują przez to mnóstwo czasu i stresują się tym czy może się to w ogóle udać. Spotkanie integracyjne w hotelu powoduje, że jedynym problemem jest wynajęcie pokojów i sali do zabaw. Obsługa hotelowa powoduje, że odpada mnóstwo niepotrzebnych czynności, które można spożytkować na potrzebną pracę w firmie.

Wystarczy jedynie policzyć pracowników i wynająć dla nich odpowiednie pokoje. Należy też wskazać obsłudze hotelowej, jak dokładnie ma wyglądać wydarzenie. Można rozplanować poszczególnie posiłki, uwzględniając różne diety każdego uczestnika zabawy. Wystarczy, że zajmie się tym zaledwie jedna osoba.

Dodatkowe atrakcje w hotelu

Impreza firmowa w hotelu znacznie różni się od tradycyjnych spotkań w lokalu. Większa ilość czasu poświęconego zabawie pozwala wykorzystać czas na inne atrakcje. Po imprezie można udać się do strefy SPA, gdzie można trochę zregenerować się po ciężkiej nocy. Idealne będą tutaj baseny, jacuzzi czy przede wszystkim sauny.

A jeśli przypadkiem masz ochotę na wino, idealnym wyborem będzie Wino Michel Moran, które znajdziesz na wybieramwino.pl

Ciekawymi opcjami są różnego rodzaju gry i zabawy, których nie znajdziemy w zwykłym lokalu. Pracownicy mogą pograć w różnego rodzaju sporty: tenisa, ping-pong, a nawet siatkówkę plażową. Podczas samej imprezy możliwe jest spędzenie czasu przy stołach bilardowych czy rzutkach. W trakcie odpoczynku można spożytkować czas grając w gry planszowe, karciane lub na konsoli. Możliwości jest nieskończona ilość, których nie byłoby, gdyby uczestnicy imprezy musieli po imprezie udawać się do domu.

Lepsza integracja

To, czego można się szczególnie spodziewać po wspólnej imprezie w hotelu to lepsza integracja między uczestnikami. Nic tak nie wzmacnia więzi między ludźmi, jak codzienne, zwykłe czynności. Można pod to podpiąć posiłki. Wspólne śniadanie pomaga powspominać wszystkie wydarzenia ostatniej nocy. Wspólne granie w gry czy uprawianie sportu dostarcza mnóstwa okazji do pożartowania i niezobowiązującej rywalizacji.

To świetna okazja do integracji dla nowych pracowników firmy. W środowisku pracy niektórym ciężko się wybić z tłumu. Często jest to kwestia nieśmiałości lub pochłonięcia pracą. Dzięki takiemu wyjazdowi dana osoba może w końcu pokazać się z nowej, innej strony. W końcu nie ma tu żadnego pośpiechu ani niemiłych sytuacji, które wynikają z dużej ilości pracy.

Firmowy wyjazd integracyjny to zazwyczaj świętowanie jej sukcesów. Wypuszczanie nowego produktu, pozyskanie nowego klienta czy pojawienie się nowego działu to znakomita okazja na podsumowania i chwilę relaksu. Dzięki paru dniom odpoczynku będzie można wrócić do firmy ze świeżą głową, kiedy na horyzoncie pojawią się zupełnie nowe wyzwania.

Dowiedz się więcej na https://nadmorski.pl/business-positive/oferty-specjalne/impreza-firmowa/

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Informacja prawna