Bonusy i promocje – sprawdź, co oferuje eWinner!

Firma eWinner to nowy gracz na rynku zakładów bukmacherskich, który mimo niedługiego stażu zdobył już zaufanie miłośników rozgrywek. Nie ma w tym nic dziwnego – marka ma bardzo ciekawą i rozbudowaną ofertę, w której największym zainteresowaniem cieszy się oferowany przez eWinner bonus dla nowych użytkowników. Przekonajmy się, co oferuje firma i dlaczego cieszy się aż tak dobrymi opiniami.

Co warto wiedzieć o firmie eWinner?

Platforma eWinner swój oficjalny start miała we wrześniu 2019 roku. Firma zadbała o to, żeby wszystkie elementy jej oferty zostały w pełni dopasowane do potrzeb klientów, a dostęp do funkcjonalności systemu był prosty i intuicyjny. Co więcej, eWinner zadbało również o bezpieczeństwo graczy. Ich tożsamość jest dokładnie weryfikowana, podobnie jak numery kont bankowych. Dodatkowo firma dba o to, by system wpłat i wypłat środków był w pełni bezpieczny dla użytkowników.

Mówiąc o eWinner, nie sposób nie wspomnieć również o tym, że jest to bukmacher, który intensywnie angażuje się w propagowanie sportowych idei. Współpraca z Marcinem Gortatem, dzięki której użytkownicy eWinner mogą poznać kulisy funkcjonowania NBA, to dopiero początek. Bukmacher planuje bowiem również aktywne wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych.

Dbałość o bezpieczeństwo graczy

Firma eWinner dba również o to, by użytkownicy korzystający z platformy grali w sposób bezpieczny. Zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, znajdziemy informacje na temat tego, w jaki sposób grać bezpiecznie. Możemy również ograniczyć czas gry, jak i depozytu, który przeznaczymy na granie. Co więcej, na stronach eWinner znajdziemy też szereg porad, dzięki którym zakłady bukmacherskie będą wyłącznie pozytywną rozrywką.

Bonusy eWinner – na co mogą liczyć nowi użytkownicy?

Jednak tym, co w szczególności przyciąga osoby zainteresowane braniem udziału w zakładach bukmacherskich, jest oferowany przez eWinner bonus. Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonus wynoszący nawet 100% wpłaconego depozytu. Osoby, który po raz drugi lub trzeci zdecydują się na wpłacenie depozytu w kwocie od 20 do 500 złotych, mają szansę na dopisanie do swojego konta bonusowego takiej samej kwoty. Aby skorzystać z promocji, wystarczy jedynie obstawić za daną kwotę zakłady o kursie wynoszącym minimum 2.50. Dokładne warunki i regulaminy znajdują się na stronie bukmachera.

Co jeszcze oferuje marka eWinner?

Bonusy dla początkujących użytkowników to tylko jedna z propozycji, które zostały przygotowane przez eWinner. Gracze mogą liczyć również na Free Bet oraz inne promocje. Firma eWinner na bieżąco analizuje potrzeby użytkowników, dzięki czemu wprowadza nowe, atrakcyjne rozwiązania. Przykładem mogą być promocje dotyczące zakładów e-sportu, które wynikają z zawieszenia rozgrywek w związku z koronawirusem.

Jak widać, zarówno oferowany przez eWinner bonus, jak i inne promocje i propozycje marki, prezentują się naprawdę dobrze. Nic więc dziwnego, że mimo sporej konkurencji na rynku legalnych bukmacherów, firma ta cieszy się naprawdę dobrymi opiniami i sporym zainteresowaniem wśród graczy.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Informacja prawna