Milionowy egzemplarz Porsche 911.

Po ponad 50 latach produkcji Porsche 911 doczekało się milionowego egzemplarza. W przypadku bardziej przyziemnych aut taka liczba nie byłaby żadną sensacją, jednak w kategorii aut sportowych jest to liczba godna podziwu.  W przypadku modelu 911 bryła samochodu na przestrzeni ponad 50 lat ewoluowała, ale nie było żadnej rewolucji. Dzięki temu pierwsze modele z lat 60-tych nie […]

Po ponad 50 latach produkcji Porsche 911 doczekało się milionowego egzemplarza. W przypadku bardziej przyziemnych aut taka liczba nie byłaby żadną sensacją, jednak w kategorii aut sportowych jest to liczba godna podziwu.  W przypadku modelu 911 bryła samochodu na przestrzeni ponad 50 lat ewoluowała, ale nie było żadnej rewolucji. Dzięki temu pierwsze modele z lat 60-tych nie odbiegają mocno wyglądem od tych jakie produkowane są obecnie.

Milionowy model nie mógł być przypadkowy, dlatego możecie zobaczyć Carrerę S mocno nawiązującą do pierwszych 911-tek. Samochód został skonfigurowany w kolorze Irish Green wraz z srebrnymi kołami i lusterkami.

Samochód nie zostanie nikomu sprzedany, tylko stanie w muzeum Porsche w Stuttgarcie


Komentarze